Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 4.kolo 09.12.18

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky:
Litomyšl - Vysoké Mýto B 2,5:5,5, Polabiny D - Ústí n/O. B 5:3, Lanškroun - Ústí n/O. A 3:5, Žamberk - Zaječice 2,5:5,5, Chotěboř B - Letohrad 4,5:3,5, Bohemia Pardubice - Hlinsko 4,5:3,5
Na čele tabulky pokračují dostihy Polabin D a Bohemie Pardubice, které mají plný počet bodů a liší se jen scorem, na konci tabulky se krčí Ústí n/O. B a Letohrad stále s nulovým ziskem.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2018/2019 – PDŠS
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 09. 12. 2018
ŠK při DDM Litomyšl – ŠK Vysoké Mýto B 2222 ŠK Polabiny D – ŠK Ústí nad Orlicí B
Rozhodčí: Bartošová Lucie Rozhodčí: Törvenyi Roman
1. Pekař V. H 2148 0:1 Sabol M. V 2298 1. Mojžíš J. V 2092 1:0 Jániš P. 1934
2. Škeřík K. 1965 0:1 Kosek J. V 2067 2. Hostinský J. 2138 0:1 Kapoun V. 1843
3. Daniel M. H 2072 1/2 Kosek M. V 2123 3. Sýkora J. H 2068 1:0 Šmajzrová V. H 1675
4. Doseděl J. H 2067 1/2 Lipavský D. 1961 4. Törvenyi R. 1989 1/2 Holásek V. 1757
5. Zeman M. 1956 0:1 Kučera J. 1902 5. Jareš M. 1937 1/2 Píše J. 1735
6. Jirsa L. 2010 1/2 Marinov P. 1831 6. Rosenbaumová L. 1892 1/2 Kylar P. 1734
7. Bartošová L. 1890 1/2 Podgorný R. 1708 7. Melichar V. 1949 1/2 Mastný T. 1702
8. Šváb J. 1884 1/2 Sabolová G. 1837 8. Nešpůrek P. 1783 1:0 Píše M. 1304
2.5 : 5.5 5 : 3
TJ Lanškroun – ŠK Ústí nad Orlicí A SK+Sokol Žamberk – Sokol Zaječice
Rozhodčí: Pokorný Tomáš Rozhodčí: Mazura Miloš
1. Pokorný T. 2206 0:1 Beil Z. 2203 1. Groh J. H 2054 1/2 Jedlička L. H 2150
2. Hrubeš P. 2171 0:1 Holásek P. 2147 2. Wiesinger W. 2004 1/2 Hájek J. 2013
3. Pavlíček L. H 1983 1/2 Šmajzr M. 2160 3. Dungl P. 1874 1/2 Hájek L. 2038
4. Krátký J. 2062 0:1 Grundman V. 1997 4. Havrlík P. 1843 1/2 Jelínek M. 1946
5. Solil R. 2033 1:0 Kalousek V. 2015 5. Kalous T. 1856 1/2 Hájek J. 1919
6. Švub J. 1847 1/2 Hrobař V. 2036 6. Brdíček D. 1822 0:1 Brožka K. H 1795
7. Ambrož A. H 1975 1/2 Netušil J. 1939 7. Mazura M. 1869 0:1 Konrád F. 1776
8. Kalousová J. 1418 1/2 Volf J. 1953 8. Vaníček J. H 1684 0:1 Brožka K. 1567
3 : 5 2.5 : 5.5
TJ CHS Chotěboř B – TJ Spartak Letohrad ŠK Bohemia Pardubice – ŠO Hlinsko
Rozhodčí: Sukdolák Radek Rozhodčí: Horáček Michal
1. Jun R. V 1971 1:0 Mikyska K. 1974 1. Horáček M. 2114 0:1 Baudyš O. 2102
2. Tůma J. V 2033 1/2 Lorenc A. 1907 2. Kastner O. 2020 1/2 Hanus M. 1984
3. Hospodka J. 1959 1/2 Janeček V. 1845 3. Novák A. 2084 1:0 Novotný O. 1895
4. Sukdolák R. 1945 1:0 Kameník D. H 1801 4. Houška B. H 2043 1/2 Dvořák S. 1920
5. Krejčík T. 1889 1:0 Ježek J. H 1813 5. Vodička P. 1997 0:1 Roušar Z. 1882
6. Fiala M. 1836 0:1 Bouchal L. H 1723 6. Bartoš K. 1856 1/2 Zámečník J. 1795
7. Zvěřina J. 1890 1/2 Maceška B. 1756 7. Třasák O. 1990 1:0 Londin M. 1689
8. Tomek K. 1790 0:1 Pulkrábek A. 1632 8. Juchelka M. H 1527 1:0 Stránský L. 1546
4.5 : 3.5 4.5 : 3.5
TABULKA PO 4. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny D 4 4 0 0 12 22.5 : 9.5 17
2. ŠK Bohemia Pardubice 4 4 0 0 12 19.5 : 12.5 13
3. ŠK Vysoké Mýto B 4 2 2 0 8 20.5 : 11.5 15
4. TJ Lanškroun 4 2 1 1 7 18.5 : 13.5 13
5. ŠK Ústí nad Orlicí A 4 2 1 1 7 18.5 : 13.5 11
6. SK+Sokol Žamberk 4 2 0 2 6 17.5 : 14.5 9
7. ŠK při DDM Litomyšl 4 2 0 2 6 16.5 : 15.5 11
8. Sokol Zaječice 4 1 2 1 5 14.5 : 17.5 10
9. TJ CHS Chotěboř B 4 1 1 2 4 14 : 18 8
10. ŠO Hlinsko 4 0 1 3 1 12 : 20 6
11. TJ Spartak Letohrad 4 0 0 4 0 10 : 22 4
12. ŠK Ústí nad Orlicí B 4 0 0 4 0 8 : 24 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.