Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 5.kolo 06.01.19

V pátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky:
Hlinsko - Litomyšl 4:4, Letohrad - Bohemia 2:6, Zaječice - Chotěboř B 4:4, Ústí n/O. A - Žamberk 4,5:3,5, Ústí n/O. B - Lanškroun 3:5, Vysoké Mýto B - Polabiny D 3:5
V čele tabulky jsou stále Polabiny D a Bohemia Pardubice s plným počtem 15 bodů a ani na konci tabulky se nic nezměnilo.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2018/2019 – PDŠS
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 06. 01. 2019
ŠO Hlinsko – ŠK při DDM Litomyšl TJ Spartak Letohrad – ŠK Bohemia Pardubice
Rozhodčí: Londin Milan Rozhodčí: Janeček Václav
1. Říha V. H 2145 1:0 Nešpor J. H 1963 1. Mikyska K. 1957 1/2 Kastner O. 2027
2. Baudyš O. 2123 0:1 Daniel M. H 2073 2. Lorenc A. 1919 1:0 Novák A. 2089
3. Novotný O. 1854 1/2 Doseděl J. H 2055 3. Janeček V. 1848 0:1 Houška B. H 2034
4. Dvořák S. 1923 1/2 Zeman M. 1944 4. Lorenc J. 1864 0:1 Bartoš K. 1862
5. Roušar Z. 1898 1:0 Šváb J. 1883 5. Dušek J. H 1741 1/2 Třasák O. 1989
6. Adámek M. 1871 0:1 Zeman L. 1755 6. Ježek J. H 1794 0:1 Mudruňka P. 1892
7. Šťulík J. 1757 1/2 Odstrčil J. 1845 7. Bouchal L. H 1764 0:1 Starý L. H 1832
8. Londin M. 1686 1/2 Petrík P. 1810 8. Pulkrábek A. 1646 0:1 Mazura T. 1835
4 : 4 2 : 6
Sokol Zaječice – TJ CHS Chotěboř B ŠK Ústí nad Orlicí A – SK+Sokol Žamberk
Rozhodčí: Hájek Jaroslav Rozhodčí: Šmajzr Martin
1. Němec P. H 2232 1/2 Jun R. V 1967 1. Šmajzr M. 2155 1/2 Buráň J. H 2150
2. Hájek J. 2012 0:1 Tůma J. V 2036 2. Grundman V. 2013 0:1 Dungl P. 1878
3. Hájek L. 2034 1:0 Hospodka J. 1956 3. Kalousek V. 2006 1/2 Havrlík P. 1828
4. Jelínek M. 1943 0:1 Krejčík T. 1897 4. Hrobař V. 2046 1/2 Kalous T. 1858
5. Hájek J. 1915 1/2 Fiala M. 1823 5. Pokorný J. 1923 1/2 Brdíček D. 1811
6. Brožka K. H 1849 1:0 Klabeneš P. 1619 6. Netušil J. 1935 1/2 Vaníček J. H 1699
7. Hromádko M. 1960 1/2 Tomek K. 1776 7. Šimek Z. 1958 1:0 Kacálek K. 1788
8. Brožka K. 1583 1/2 Pejřimovská V. 1448 8. Volf J. 1951 1:0 Kopal V. 1537
4 : 4 4.5 : 3.5
ŠK Ústí nad Orlicí B – TJ Lanškroun ŠK Vysoké Mýto B – 2222 ŠK Polabiny D
Rozhodčí: Šmajzr Martin Rozhodčí: Sabol Marian
1. Jániš P. 1925 1:0 Pokorný T. 2198 1. Sabol M. V 2320 1/2 Hostinský J. 2121
2. Poslušný M. 1967 0:1 Hrubeš P. 2160 2. Kosek J. V 2070 1/2 Sýkora J. H 2071
3. Švéda L. H 1868 1/2 Pavlíček L. H 2004 3. Kosek M. V 2140 1:0 Trojan L. 1986
4. Holásek V. 1747 0:1 Krátký J. 2050 4. Lipavský D. 1964 1/2 Just P. 1967
5. Kapoun V. 1860 0:1 Solil R. 2035 5. Kučera J. 1908 1/2 Liduch F. 2026
6. Šmajzrová V. H 1681 1/2 Meleško A. H 1826 6. Marinov P. 1834 0:1 Jareš M. 1918
7. Holásek V. 1761 1:0 Švub J. 1852 7. Podgorný R. 1704 0:1 Jiroušek J. 1763
8. Píše J. 1734 0:1 Kupsa M. H 1949 8. Ptáček M. 1752 0:1 Melichar V. 1943
3 : 5 3 : 5
TABULKA PO 5. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny D 5 5 0 0 15 27.5 : 12.5 20
2. ŠK Bohemia Pardubice 5 5 0 0 15 25.5 : 14.5 18
3. TJ Lanškroun 5 3 1 1 10 23.5 : 16.5 17
4. ŠK Ústí nad Orlicí A 5 3 1 1 10 23 : 17 13
5. ŠK Vysoké Mýto B 5 2 2 1 8 23.5 : 16.5 16
6. ŠK při DDM Litomyšl 5 2 1 2 7 20.5 : 19.5 13
7. SK+Sokol Žamberk 5 2 0 3 6 21 : 19 10
8. Sokol Zaječice 5 1 3 1 6 18.5 : 21.5 12
9. TJ CHS Chotěboř B 5 1 2 2 5 18 : 22 10
10. ŠO Hlinsko 5 0 2 3 2 16 : 24 8
11. TJ Spartak Letohrad 5 0 0 5 0 12 : 28 5
12. ŠK Ústí nad Orlicí B 5 0 0 5 0 11 : 29 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.