Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 6.kolo 21.01.19

V šestém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky:
Bohemia Pardubice - Zaječice 3,5:4,5, Litomyšl - Polabiny D 3,5:4,5, Žamberk - Ústí n/O. B 4:4, Hlinsko - Letohrad 4,5:3,5, Chotěboř B - Ústí n/O. A 2,5:5,5, Lanškroun - Vysoké Mýto B 4,5:3,5
Na čele tabulky se osamostatnily Polabiny D, na konci tabulky zůstávají stále Letohrad a Ústí n/O. B.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2018/2019 – PDŠS
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 20. 01. 2019
ŠK při DDM Litomyšl – 2222 ŠK Polabiny D TJ Lanškroun – ŠK Vysoké Mýto B
Rozhodčí: Törvenyi Roman Rozhodčí: Pokorný Tomáš
1. Pekař V. H 2142 1/2 Sýkora J. H 2071 1. Pokorný T. 2198 0:1 Sabol M. V 2320
2. Škeřík K. 1958 0:1 Řezníček D. 2083 2. Hrubeš P. 2160 1/2 Kosek J. V 2070
3. Daniel M. H 2073 1:0 Trojan L. 1986 3. Krátký J. 2050 1:0 Lipavský D. 1964
4. Doseděl J. H 2055 1/2 Just P. 1967 4. Solil R. 2035 0:1 Ptáček L. V 2088
5. Jirsa L. 2005 1:0 Törvenyi R. 1983 5. Procházka P. 1984 1:0 Kučera J. 1908
6. Šváb J. 1883 1/2 Liduch F. 2026 6. Švub J. 1852 1:0 Marinov P. 1834
7. Odstrčil J. 1845 0:1 Jareš M. 1918 7. Kupsa M. H 1949 1/2 Podgorný R. 1704
8. Sauer P. 1000 0:1 Jiroušek J. 1763 8. Kolomý A. 1708 1/2 Sabolová G. 1838
3.5 : 4.5 4.5 : 3.5
SK+Sokol Žamberk – ŠK Ústí nad Orlicí B TJ CHS Chotěboř B – ŠK Ústí nad Orlicí A
Rozhodčí: Mazura Miloš Rozhodčí: Sukdolák Radek
1. Buráň J. H 2150 1/2 Jániš P. 1925 1. Tůma J. V 2287 1/2 Holásek P. 2168
2. Groh J. H 2063 0:1 Poslušný M. 1967 2. Hospodka J. 1956 0:1 Šmajzr M. 2155
3. Wiesinger W. 2008 1/2 Mareš P. 1886 3. Sukdolák R. 1959 0:1 Grundman V. 2013
4. Dungl P. 1878 0:1 Holásek V. 1747 4. Krejčík T. 1897 1:0 Kalousek V. 2006
5. Havrlík P. 1828 1:0 Kapoun V. 1860 5. Fiala M. 1823 0:1 Hrobař V. 2046
6. Kalous T. 1858 1/2 Šmajzrová V. H 1681 6. Zvěřina J. 1883 1/2 Mareš J. 1973
7. Brdíček D. 1811 1/2 Holásek V. 1761 7. Klabeneš P. 1619 0:1 Netušil J. 1935
8. Mazura M. 1856 1:0 Píše J. 1734 8. Tomek K. 1776 1/2 Šimek Z. 1958
4 : 4 2.5 : 5.5
ŠK Bohemia Pardubice – Sokol Zaječice ŠO Hlinsko – TJ Spartak Letohrad
Rozhodčí: Třasák Ondřej Rozhodčí: Londin Milan
1. Kastner O. 2027 0:1 Vařejčko J. H 2206 1. Baudyš O. 2123 1/2 Komprda P. H 2098
2. Novák A. 2089 1/2 Hájek J. 2012 2. Hanus M. 1985 1:0 Řehák J. H 1774
3. Houška B. H 2034 1:0 Hájek L. 2034 3. Novotný O. 1854 1:0 Mikyska K. 1957
4. Bartoš K. 1862 1/2 Hájek J. 1915 4. Dvořák S. 1923 0:1 Lorenc A. 1919
5. Třasák O. 1989 1/2 Brožka K. H 1849 5. Roušar Z. 1898 0:1 Janeček V. 1848
6. Kvapil P. 1669 0:1 Malivánek J. H 2053 6. Adámek M. 1871 1:0 Lorenc J. 1864
7. Mazura T. 1835 1/2 Konrád F. 1789 7. Šťulík J. 1757 1/2 Kameník D. H 1795
8. Juchelka M. H 1514 1/2 Brožka K. 1583 8. Zámečník J. 1798 1/2 Maceška B. 1760
3.5 : 4.5 4.5 : 3.5
TABULKA PO 6. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny D 6 6 0 0 18 32 : 16 23
2. ŠK Bohemia Pardubice 6 5 0 1 15 29 : 19 19
3. ŠK Ústí nad Orlicí A 6 4 1 1 13 28.5 : 19.5 17
4. TJ Lanškroun 6 4 1 1 13 28 : 20 20
5. Sokol Zaječice 6 2 3 1 9 23 : 25 14
6. ŠK Vysoké Mýto B 6 2 2 2 8 27 : 21 18
7. SK+Sokol Žamberk 6 2 1 3 7 25 : 23 12
8. ŠK při DDM Litomyšl 6 2 1 3 7 24 : 24 15
9. ŠO Hlinsko 6 1 2 3 5 20.5 : 27.5 11
9. TJ CHS Chotěboř B 6 1 2 3 5 20.5 : 27.5 11
11. ŠK Ústí nad Orlicí B 6 0 1 5 1 15 : 33 6
12. TJ Spartak Letohrad 6 0 0 6 0 15.5 : 32.5 7

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.