Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 7.kolo 03.02.19

V sedmém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny D - Lanškroun 3,5:4,5, Ústí n/O. A - Bohemia Pardubice 4:4, Ústí n/O. B - Chotěboř B 1:7, Vysoké Mýto B - Žamberk 6,5:1,5, Zaječice - Hlinsko 2,5:5,5, Letohrad - Litomyšl 3,5:4,5
Na čele tabulky i přes prohru zůstávají Polabiny D s dvoubodovým náskokem před Bohemií Pardubice a Lanškrounem, na konci tabulky zůstávají takřka beznadějně poslední Letohrad a Ústí n/O. B.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2018/2019 – PDŠS
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 03. 02. 2019
TJ Spartak Letohrad – ŠK při DDM Litomyšl Sokol Zaječice – ŠO Hlinsko
Rozhodčí: Kameník David Rozhodčí: Hájek Jaroslav
1. Komprda P. H 2101 0:1 Pekař V. H 2165 1. Hájek J. 2005 1/2 Baudyš O. 2099
2. Řehák J. H 1769 0:1 Škeřík K. 1951 2. Hájek L. 2032 1/2 Hanus M. 1985
3. Mikyska K. 1959 0:1 Daniel M. H 2092 3. Jelínek M. 1932 0:1 Novotný O. 1853
4. Lorenc A. 1949 1:0 Doseděl J. H 2055 4. Hájek J. 1918 1/2 Dvořák S. 1913
5. Janeček V. 1850 1:0 Jirsa L. 2014 5. Janoušek P. H 1654 0:1 Roušar Z. 1891
6. Lorenc J. 1844 0:1 Bartošová L. 1885 6. Cach T. 1621 0:1 Šťulík J. 1760
7. Kameník D. H 1794 1/2 Šváb J. 1877 7. Králová G. H 1580 0:1 Janda L. 1782
8. Maceška B. 1773 1:0 Zeman L. 1768 8. Brožka K. 1689 1:0 Vašek P. 1489
3.5 : 4.5 2.5 : 5.5
ŠK Ústí nad Orlicí A – ŠK Bohemia Pardubice ŠK Ústí nad Orlicí B – TJ CHS Chotěboř B
Rozhodčí: Šmajzr Martin Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina
1. Beil Z. 2206 1/2 Horáček M. 2119 1. Jániš P. 1919 0:1 Jun R. V 2016
2. Holásek P. 2175 1/2 Kastner O. 2043 2. Poslušný M. 1975 0:1 Tůma J. V 2268
3. Šmajzr M. 2173 1:0 Houška B. H 2026 3. Švéda L. H 1859 0:1 Tůma J. V 2047
4. Grundman V. 2025 0:1 Daněk P. 1883 4. Holásek V. 1773 0:1 Sukdolák R. 1951
5. Kalousek V. 1988 1/2 Bartoš K. 1877 5. Kapoun V. 1844 1/2 Fiala M. 1821
6. Mareš J. 1968 0:1 Třasák O. 1973 6. Šmajzrová V. H 1725 1/2 Novotný T. 1891
7. Netušil J. 1932 1:0 Starý L. H 1876 7. Šmajzrová K. 1585 0:1 Klabeneš P. 1588
8. Volf J. 1958 1/2 Mazura T. 1839 8. Holásek V. 1784 0:1 Tomek K. 1786
4 : 4 1 : 7
ŠK Vysoké Mýto B – SK+Sokol Žamberk 2222 ŠK Polabiny D – TJ Lanškroun
Rozhodčí: Kosek Jiří Rozhodčí: Sýkora Josef
1. Kosek J. V 2062 1/2 Dungl P. 1878 1. Hostinský J. 2126 1/2 Pokorný T. 2178
2. Kosek M. V 2148 1:0 Kalous T. 1854 2. Půlpán M. V 2072 1/2 Hrubeš P. 2163
3. Lipavský D. 1944 1/2 Brdíček D. 1813 3. Sýkora J. H 2068 1/2 Krátký J. 2070
4. Ptáček L. V 2097 1/2 Martinec J. 1752 4. Řezníček D. 2090 1:0 Solil R. 2038
5. Marinov P. 1820 1:0 Vaníček J. H 1696 5. Trojan L. 1973 1/2 Meleško A. H 1814
6. Podgorný R. 1697 1:0 Mazura O. 1330 6. Liduch F. 2019 0:1 Švub J. 1849
7. Ptáček M. 1747 +:- 0 0 7. Melichar V. 1948 0:1 Kupsa M. H 1947
8. Pavelka O. 1000 +:- 0 0 8. Nešpůrek P. 1790 1/2 Kalousová J. 1555
6.5 : 1.5 3.5 : 4.5
TABULKA PO 7. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny D 7 6 0 1 18 35.5 : 20.5 24
2. ŠK Bohemia Pardubice 7 5 1 1 16 33 : 23 21
3. TJ Lanškroun 7 5 1 1 16 32.5 : 23.5 22
4. ŠK Ústí nad Orlicí A 7 4 2 1 14 32.5 : 23.5 19
5. ŠK Vysoké Mýto B 7 3 2 2 11 33.5 : 22.5 23
6. ŠK při DDM Litomyšl 7 3 1 3 10 28.5 : 27.5 19
7. Sokol Zaječice 7 2 3 2 9 25.5 : 30.5 15
8. TJ CHS Chotěboř B 7 2 2 3 8 27.5 : 28.5 17
9. ŠO Hlinsko 7 2 2 3 8 26 : 30 15
10. SK+Sokol Žamberk 7 2 1 4 7 26.5 : 29.5 12
11. ŠK Ústí nad Orlicí B 7 0 1 6 1 16 : 40 6
12. TJ Spartak Letohrad 7 0 0 7 0 19 : 37 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.