Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 8.kolo 17.02.19

V osmém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky:
Bohemia Pardubice - Ústí n/O. B 5,5:2,5, Litomyšl - Lanškroun 3:5, Žamberk - Polabiny D 3:5, Hlinsko - Ústí n/O. A 2:6, Chotěboř B - Vysoké Mýto B 5:3, Letohrad - Zaječice 5,5:2,5
Na čele tabulky Polabiny D odolaly náporu Bohemie Pardubice i Lanškrouna, na konci tabulky se už potápí nejen Ústí n/O. B, ale i Letohrad.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2018/2019 – PDŠS
VÝSLEDKY 8. KOLA HRANÉHO 17. 02. 2019
ŠK při DDM Litomyšl – TJ Lanškroun SK+Sokol Žamberk – 2222 ŠK Polabiny D
Rozhodčí: Bartošová Lucie Rozhodčí: Törvenyi Roman
1. Pekař V. H 2165 1/2 Pokorný T. 2178 1. Dungl P. 1878 1/2 Sýkora J. H 2068
2. Nešpor J. H 1958 0:1 Hrubeš P. 2163 2. Havrlík P. 1836 0:1 Řezníček D. 2090
3. Škeřík K. 1951 1/2 Pavlíček L. H 1980 3. Kalous T. 1854 1:0 Trojan L. 1973
4. Doseděl J. H 2055 1:0 Krátký J. 2070 4. Brdíček D. 1813 0:1 Just P. 1969
5. Zeman M. 1943 0:1 Solil R. 2038 5. Martinec J. 1752 0:1 Törvenyi R. 1974
6. Bartošová L. 1885 1:0 Meleško A. H 1814 6. Vaníček J. H 1696 1/2 Liduch F. 2019
7. Šváb J. 1877 0:1 Švub J. 1849 7. Kacálek K. 1788 1:0 Jareš M. 1970
8. Petrík P. 1803 0:1 Kupsa M. H 1947 8. Kopal V. 1535 0:1 Jiroušek J. 1906
3 : 5 3 : 5
TJ CHS Chotěboř B – ŠK Vysoké Mýto B ŠK Bohemia Pardubice – ŠK Ústí nad Orlicí B
Rozhodčí: Sukdolák Radek Rozhodčí: Horáček Michal
1. Jun R. V 2016 0:1 Sabol M. V 2288 1. Horáček M. 2119 0:1 Jániš P. 1919
2. Tůma J. V 2047 1/2 Kosek M. V 2148 2. Kastner O. 2043 1:0 Poslušný M. 1975
3. Petrus L. V 1973 1/2 Lipavský D. 1944 3. Novák A. 2072 1/2 Mareš P. 1891
4. Sukdolák R. 1951 1/2 Ptáček L. V 2097 4. Houška B. H 2026 1:0 Holásek V. 1773
5. Krejčík T. 1921 1:0 Marinov P. 1820 5. Vodička P. 1984 1:0 Kapoun V. 1844
6. Fiala M. 1821 1/2 Ptáček M. 1747 6. Bartoš K. 1877 1/2 Holásek V. 1784
7. Zvěřina J. 1877 1:0 Pavelka O. 1000 7. Makeš M. 1976 1:0 Píše J. 1744
8. Tomek K. 1786 +:- 0 0 8. Kvapil P. 1668 1/2 Kylar P. 1758
5 : 3 5.5 : 2.5
ŠO Hlinsko – ŠK Ústí nad Orlicí A TJ Spartak Letohrad – Sokol Zaječice
Rozhodčí: Londin Milan Rozhodčí: Janeček Václav
1. Hanus M. 1985 1/2 Holásek P. 2175 1. Komprda P. H 2101 1/2 Hájek J. 2005
2. Novotný O. 1853 1/2 Šmajzr M. 2173 2. Řehák J. H 1769 1/2 Hájek L. 2032
3. Dvořák S. 1913 1/2 Kalousek V. 1988 3. Mikyska K. 1959 1:0 Jelínek M. 1932
4. Roušar Z. 1891 1/2 Mareš J. 1968 4. Lorenc A. 1949 1:0 Hájek J. 1918
5. Šťulík J. 1760 0:1 Netušil J. 1932 5. Janeček V. 1850 0:1 Brožka K. H 1870
6. Janda L. 1782 0:1 Šimek Z. 1944 6. Lorenc J. 1844 1:0 Konrád F. 1790
7. Londin M. 1699 0:1 Volf J. 1958 7. Kameník D. H 1794 1:0 Cach T. 1621
8. Vojanec H. 1635 0:1 Smola J. 1819 8. Maceška B. 1773 1/2 Brožka K. 1689
2 : 6 5.5 : 2.5
TABULKA PO 8. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny D 8 7 0 1 21 40.5 : 23.5 28
2. ŠK Bohemia Pardubice 8 6 1 1 19 38.5 : 25.5 25
3. TJ Lanškroun 8 6 1 1 19 37.5 : 26.5 26
4. ŠK Ústí nad Orlicí A 8 5 2 1 17 38.5 : 25.5 23
5. ŠK Vysoké Mýto B 8 3 2 3 11 36.5 : 27.5 24
6. TJ CHS Chotěboř B 8 3 2 3 11 32.5 : 31.5 20
7. ŠK při DDM Litomyšl 8 3 1 4 10 31.5 : 32.5 21
8. Sokol Zaječice 8 2 3 3 9 28 : 36 16
9. ŠO Hlinsko 8 2 2 4 8 28 : 36 15
10. SK+Sokol Žamberk 8 2 1 5 7 29.5 : 34.5 14
11. TJ Spartak Letohrad 8 1 0 7 3 24.5 : 39.5 14
12. ŠK Ústí nad Orlicí B 8 0 1 7 1 18.5 : 45.5 7

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.