Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 9.kolo 03.03.19

V devátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky:
Polabiny D - Chotěboř B 2:6, Ústí n/O. A - Letohrad 6,5:1,5, Ústí n/O. B - Hlinsko 0,5:7,5, Vysoké Mýto B - Bohemia Pardubice 3:5, Zaječice - Litomyšl 4:4, Lanškroun - Žamberk 6,5:1,5
Dvě kola před koncem došlo ke střídání na čele tabulky, kde se po domácí prohře Polabin D do vedení dostal Lanškroun (ale jen o 0,5 bodu na skore) před Bohemií Pardubice, na konci tabulky k žádným změnám nedošlo.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2018/2019 – PDŠS
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 03. 03. 2019
Sokol Zaječice – ŠK při DDM Litomyšl ŠK Ústí nad Orlicí A – TJ Spartak Letohrad
Rozhodčí: Hájek Jaroslav Rozhodčí: Šmajzr Martin
1. Hájek J. 2005 1/2 Pekař V. H 2165 1. Holásek P. 2175 1:0 Mikyska K. 1959
2. Hájek L. 2032 1:0 Daniel M. H 2092 2. Šmajzr M. 2173 1:0 Janeček V. 1850
3. Jelínek M. 1932 1:0 Doseděl J. H 2055 3. Grundman V. 2025 1/2 Lorenc J. 1844
4. Hájek J. 1918 1/2 Zeman M. 1943 4. Kalousek V. 1988 1:0 Ježek J. H 1794
5. Konrád F. 1790 1/2 Jirsa L. 2014 5. Hrobař V. 2050 0:1 Bouchal L. H 1763
6. Cach T. 1621 0:1 Bartošová L. 1885 6. Mareš J. 1968 1:0 Pulkrábek A. 1628
7. Králová G. H 1580 1/2 Šváb J. 1877 7. Volf J. 1958 1:0 Janeček O. 1475
8. Brožka K. 1689 0:1 Petrík P. 1803 8. Smola J. 1819 1:0 Lorenc J. 1420
4 : 4 6.5 : 1.5
ŠK Ústí nad Orlicí B – ŠO Hlinsko ŠK Vysoké Mýto B – ŠK Bohemia Pardubice
Rozhodčí: Šmajzr Martin Rozhodčí: Sabol Marian
1. Jániš P. 1919 0:1 Říha V. H 2179 1. Sabol M. V 2288 1/2 Horáček M. 2119
2. Švéda L. H 1859 0:1 Baudyš O. 2099 2. Kosek J. V 2062 1/2 Kastner O. 2043
3. Kapoun V. 1844 0:1 Hanus M. 1985 3. Kosek M. V 2148 1/2 Novák A. 2072
4. Šmajzrová V. H 1725 1/2 Novotný O. 1853 4. Lipavský D. 1944 0:1 Houška B. H 2026
5. Píše J. 1744 0:1 Dvořák S. 1913 5. Podgorný R. 1697 1/2 Vodička P. 1984
6. Kylar P. 1758 0:1 Roušar Z. 1891 6. Sabolová K. 1845 1/2 Daněk P. 1883
7. Taslar K. 1642 0:1 Adámek M. 1874 7. Marek J. 1647 1/2 Bartoš K. 1877
8. Píše M. 1298 0:1 Zámečník J. 1797 8. Ptáček M. 1747 0:1 Třasák O. 1973
0.5 : 7.5 3 : 5
2222 ŠK Polabiny D – TJ CHS Chotěboř B TJ Lanškroun – SK+Sokol Žamberk
Rozhodčí: Sýkora Josef Rozhodčí: Pokorný Tomáš
1. Mojžíš J. V 2104 0:1 Jun R. V 2016 1. Pokorný T. 2178 1:0 Buráň J. H 2131
2. Půlpán M. V 2072 0:1 Tůma J. V 2268 2. Hrubeš P. 2163 1/2 Dungl P. 1878
3. Sýkora J. H 2068 1/2 Ondráček O. V 2115 3. Pavlíček L. H 1980 1:0 Havrlík P. 1836
4. Řezníček D. 2090 1/2 Hospodka J. 1934 4. Krátký J. 2070 1:0 Kalous T. 1854
5. Cach J. 2023 0:1 Sukdolák R. 1951 5. Solil R. 2038 1:0 Brdíček D. 1813
6. Trojan L. 1973 0:1 Krejčík T. 1921 6. Procházka P. 1992 1/2 Mazura M. 1863
7. Just P. 1969 1/2 Fiala M. 1821 7. Meleško A. H 1814 1:0 Martinec J. 1752
8. Liduch F. 2019 1/2 Novotný T. 1891 8. Švub J. 1849 1/2 Kacálek K. 1788
2 : 6 6.5 : 1.5
TABULKA PO 9. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Lanškroun 9 7 1 1 22 44 : 28 31
2. ŠK Bohemia Pardubice 9 7 1 1 22 43.5 : 28.5 27
3. 2222 ŠK Polabiny D 9 7 0 2 21 42.5 : 29.5 28
4. ŠK Ústí nad Orlicí A 9 6 2 1 20 45 : 27 29
5. TJ CHS Chotěboř B 9 4 2 3 14 38.5 : 33.5 24
6. ŠK Vysoké Mýto B 9 3 2 4 11 39.5 : 32.5 24
7. ŠK při DDM Litomyšl 9 3 2 4 11 35.5 : 36.5 23
8. ŠO Hlinsko 9 3 2 4 11 35.5 : 36.5 22
9. Sokol Zaječice 9 2 4 3 10 32 : 40 18
10. SK+Sokol Žamberk 9 2 1 6 7 31 : 41 14
11. TJ Spartak Letohrad 9 1 0 8 3 26 : 46 15
12. ŠK Ústí nad Orlicí B 9 0 1 8 1 19 : 53 7

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.