Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 10.kolo 24.03.19

V desátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky:
Bohemia Pardubice - Polabiny D 5:3, Litomyšl - Žamberk 5:3, Hlinsko - Vysoké Mýto B 2:6, Zaječice - Ústí n/O. A 4:4, Chotěboř B - Lanškroun 3:5, Letohrad - Ústí n/O. B 6:2
Na čele tabulky zůstává Lanškroun, ale v posledním kole ho čeká 'utkání pravdy' s Bohemií Pardubice, která za ním zaostává o jediný půlbod ve skore. Do Krajského přeboru 2.třídy sestupuje Ústí n/O. C, které doprovodí někdo z dvojice Letohrad - Žamberk.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2018/2019 – PDŠS
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 24. 03. 2019
ŠK při DDM Litomyšl – SK+Sokol Žamberk TJ CHS Chotěboř B – TJ Lanškroun
Rozhodčí: Bartošová Lucie Rozhodčí: Petrus Luděk
1. Pekař V. H 2174 1:0 Wiesinger W. 2002 1. Jun R. V 2033 1/2 Pokorný T. 2180
2. Škeřík K. 1957 1/2 Dungl P. 1888 2. Tůma J. V 2046 1/2 Hrubeš P. 2165
3. Daniel M. H 2098 1:0 Havrlík P. 1822 3. Petrus L. V 1974 1/2 Pavlíček L. H 2003
4. Doseděl J. H 2051 1:0 Kalous T. 1860 4. Krejčík T. 1928 0:1 Krátký J. 2058
5. Zeman M. 1936 0:1 Brdíček D. 1811 5. Fiala M. 1820 0:1 Solil R. 2027
6. Bartošová L. 1902 1/2 Mazura M. 1863 6. Zvěřina J. 1877 1/2 Meleško A. H 1807
7. Šváb J. 1864 0:1 Vaníček J. H 1704 7. Tomek K. 1796 1:0 Švub J. 1874
8. Petrík P. 1791 1:0 Kacálek K. 1803 8. Pejřimovská V. 1486 0:1 Kupsa M. H 1987
5 : 3 3 : 5
ŠK Bohemia Pardubice – 2222 ŠK Polabiny D ŠO Hlinsko – ŠK Vysoké Mýto B
Rozhodčí: Horáček Michal Rozhodčí: Londin Milan
1. Horáček M. 2116 1/2 Sýkora J. H 2049 1. Baudyš O. 2099 1/2 Kosek J. V 2069
2. Kastner O. 2056 1/2 Řezníček D. 2102 2. Novotný O. 1933 0:1 Kosek M. V 2145
3. Novák A. 2067 1:0 Cach J. 2023 3. Roušar Z. 1907 1/2 Lipavský D. 1941
4. Nadrchal T. H 2087 1/2 Trojan L. 1956 4. Adámek M. 1874 0:1 Ptáček L. V 2096
5. Houška B. H 2013 1/2 Just P. 1979 5. Šťulík J. 1761 1/2 Kučera J. 1909
6. Vodička P. 1992 1:0 Törvenyi R. 1978 6. Vojanec H. 1609 0:1 Marinov P. 1804
7. Bartoš K. 1884 0:1 Jareš M. 1950 7. Vašek P. 1482 1/2 Marek J. 1647
8. Třasák O. 1981 1:0 Melichar V. 1938 8. Severýn J. 1434 0:1 Ptáček M. 1749
5 : 3 2 : 6
TJ Spartak Letohrad – ŠK Ústí nad Orlicí B Sokol Zaječice – ŠK Ústí nad Orlicí A
Rozhodčí: Janeček Václav Rozhodčí: Šmajzr Martin
1. Komprda P. H 2086 1:0 Jániš P. 1936 1. Hájek J. 2013 1/2 Beil Z. 2205
2. Řehák J. H 1770 1:0 Mareš P. 1896 2. Hájek L. 2024 1:0 Holásek P. 2151
3. Mikyska K. 1947 1:0 Holásek V. 1795 3. Brožka K. H 1863 1/2 Šmajzr M. 2172
4. Lorenc A. 1975 1/2 Kapoun V. 1837 4. Malivánek J. H 2050 1:0 Grundman V. 2028
5. Janeček V. 1868 0:1 Šmajzrová V. H 1725 5. Konrád F. 1782 1/2 Pokorný J. 1920
6. Lorenc J. 1844 1:0 Píše J. 1758 6. Cach T. 1609 0:1 Netušil J. 1956
7. Ježek J. H 1774 1/2 Kylar P. 1765 7. Králová G. H 1596 0:1 Šimek Z. 1950
8. Maceška B. 1780 1:0 Píše M. 1325 8. Brožka K. 1715 1/2 Smola J. 1836
6 : 2 4 : 4
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Lanškroun 10 8 1 1 25 49 : 31 34
2. ŠK Bohemia Pardubice 10 8 1 1 25 48.5 : 31.5 30
3. ŠK Ústí nad Orlicí A 10 6 3 1 21 49 : 31 31
4. 2222 ŠK Polabiny D 10 7 0 3 21 45.5 : 34.5 29
5. ŠK Vysoké Mýto B 10 4 2 4 14 45.5 : 34.5 28
6. TJ CHS Chotěboř B 10 4 2 4 14 41.5 : 38.5 25
7. ŠK při DDM Litomyšl 10 4 2 4 14 40.5 : 39.5 27
8. ŠO Hlinsko 10 3 2 5 11 37.5 : 42.5 22
9. Sokol Zaječice 10 2 5 3 11 36 : 44 20
10. SK+Sokol Žamberk 10 2 1 7 7 34 : 46 16
11. TJ Spartak Letohrad 10 2 0 8 6 32 : 48 20
12. ŠK Ústí nad Orlicí B 10 0 1 9 1 21 : 59 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.