Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 11.kolo 07.04.19

V posledním jedenáctém kole Krajského přreboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky:
Polabiny D - Hlinsko 7,5:0,5, Ústí n/O. A - Litomyšl 4:4, Ústí n/O. B - Zaječice 3:5, Vysoké Mýto B - Letohrad 5:3, Žamberk - Chotěboř B 4,5:3,5, Lanškroun - Bohemia Pardubice 4:4
Remiza 4:4 v zápase o první místo potvrdila prvenství Lanškrouna, který tak získal právo postupu do 2.ligy - Blahopřejeme !!! Poslední dvě místa, znamenající sestup do Krajského přeboru 2.třídy, zůstala Ústí n/O. C a Letohradu.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2018/2019 – PDŠS
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 07. 04. 2019
ŠK Ústí nad Orlicí A – ŠK při DDM Litomyšl ŠK Ústí nad Orlicí B – Sokol Zaječice
Rozhodčí: Volf Jaroslav Rozhodčí: Šmajzrová Veronika
1. Holásek P. 2144 1:0 Nešpor J. H 1953 1. Jániš P. 1921 0:1 Vařejčko J. H 2232
2. Grundman V. 2014 0:1 Daniel M. H 2089 2. Holásek V. 1809 1:0 Jedlička L. H 2151
3. Kalousek V. 1988 0:1 Doseděl J. H 2040 3. Kapoun V. 1835 0:1 Hájek J. 2019
4. Hrobař V. 2036 0:1 Zeman M. 1922 4. Šmajzrová V. H 1763 0:1 Hájek L. 2049
5. Pokorný J. 1916 1/2 Jirsa L. 1994 5. Píše J. 1745 1:0 Jelínek M. 1925
6. Volf J. 1955 1/2 Bartošová L. 1904 6. Kylar P. 1766 0:1 Malivánek J. H 2057
7. Dudla M. 1647 1:0 Zeman L. 1765 7. Mastný T. 1692 1:0 Konrád F. 1791
8. Švec J. 1501 1:0 Sauer P. 1000 8. 0 0 -:+ Cach T. 1599
4 : 4 3 : 5
ŠK Vysoké Mýto B – TJ Spartak Letohrad 2222 ŠK Polabiny D – ŠO Hlinsko
Rozhodčí: Kosek Jiří Rozhodčí: Sýkora Josef
1. Sabol M. V 2271 1:0 Mikyska K. 1950 1. Sýkora J. H 2061 1:0 Novotný O. 1850
2. Kosek J. V 2077 1/2 Janeček V. 1851 2. Řezníček D. 2093 1:0 Šťulík J. 1765
3. Lipavský D. 1932 1:0 Lorenc J. 1856 3. Trojan L. 1949 1:0 Zámečník J. 1806
4. Ptáček L. V 2111 1:0 Kameník D. H 1802 4. Just P. 1976 1:0 Janda L. 1773
5. Kučera J. 1909 1/2 Bouchal L. H 1788 5. Törvenyi R. 1968 1:0 Londin M. 1701
6. Marinov P. 1812 1:0 Sysr P. 1530 6. Jareš M. 1982 1:0 Stránský L. 1539
7. Podgorný R. 1711 0:1 Janeček O. 1478 7. Melichar V. 1930 1/2 Štěrba B. 1503
8. Marek J. 1650 0:1 Sysr V. 1480 8. Nešpůrek P. 1797 1:0 Severýn J. 1443
5 : 3 7.5 : 0.5
TJ Lanškroun – ŠK Bohemia Pardubice SK+Sokol Žamberk – TJ CHS Chotěboř B
Rozhodčí: Pokorný Tomáš Rozhodčí: Mazura Miloš
1. Pokorný T. 2189 1/2 Horáček M. 2126 1. Buráň J. H 2114 1/2 Jun R. V 2138
2. Hrubeš P. 2155 1/2 Kastner O. 2061 2. Wiesinger W. 1995 0:1 Tůma J. V 2059
3. Pavlíček L. H 1963 1/2 Novák A. 2078 3. Dungl P. 1897 1/2 Petrus L. V 1975
4. Krátký J. 2069 1:0 Houška B. H 2015 4. Kalous T. 1850 0:1 Sukdolák R. 1972
5. Solil R. 2041 0:1 Vodička P. 1998 5. Brdíček D. 1820 1:0 Fiala M. 1823
6. Procházka P. 1989 0:1 Daněk P. 1896 6. Mazura M. 1867 1/2 Novotný T. 1890
7. Švub J. 1860 1/2 Bartoš K. 1874 7. Vaníček J. H 1720 1:0 Klabeneš P. 1614
8. Kupsa M. H 1918 1:0 Třasák O. 1993 8. Dvořák E. H 1652 1:0 Nejedlý R. 1217
4 : 4 4.5 : 3.5
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Lanškroun 11 8 2 1 26 53 : 35 36
2. ŠK Bohemia Pardubice 11 8 2 1 26 52.5 : 35.5 32
3. 2222 ŠK Polabiny D 11 8 0 3 24 53 : 35 36
4. ŠK Ústí nad Orlicí A 11 6 4 1 22 53 : 35 34
5. ŠK Vysoké Mýto B 11 5 2 4 17 50.5 : 37.5 32
6. ŠK při DDM Litomyšl 11 4 3 4 15 44.5 : 43.5 30
7. TJ CHS Chotěboř B 11 4 2 5 14 45 : 43 27
8. Sokol Zaječice 11 3 5 3 14 41 : 47 25
9. ŠO Hlinsko 11 3 2 6 11 38 : 50 22
10. SK+Sokol Žamberk 11 3 1 7 10 38.5 : 49.5 19
11. TJ Spartak Letohrad 11 2 0 9 6 35 : 53 22
12. ŠK Ústí nad Orlicí B 11 0 1 10 1 24 : 64 11

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.