Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - první kolo 15.10.17

V neděli 15.října 2017 zahájil sezonu soutěží družstev i Krajský přebor 2.třídy východ těmito výsledky:
Ústí n/O. C - Ústí n/O. D 8:0, Letohrad - Dolní Čermná 6,5:1,5, Kunvald - Česká Třebová 6:2, Svitavy - Horní Čermná 6,5:1,5, Mistrovice - Lanškroun B 3:5, Polička B - Moravská Třebová 2,5:5,5
Díky stoprocentní výhře je po prvním kole v čele tabulky Ústí n/O. C.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 2 
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 15. 10. 2017
ŠK Ústí nad Orlicí C – ŠK Ústí nad Orlicí D TJ Spartak Letohrad – ŠK Dolní Čermná
Rozhodčí: Glembek Bohumír Rozhodčí: Kameník David
1. Netušil J. 1991 1:0 Holásek V. V 1824 1. Mikyska K. 1928 1:0 Merta M. 1771
2. Volf J. 2013 1:0 Píše J. 1717 2. Kameník D. H 1828 1/2 Merta J. 1871
3. Šimek Z. 1961 1:0 Kylar P. 1735 3. Lorenc A. 1838 1:0 Motl L. 1644
4. Smola J. 1802 1:0 Mastný T. 1699 4. Lorenc J. 1827 1:0 Židek P. 1688
5. Glembek B. 1806 1:0 Holásková V. 1428 5. Maceška B. 1756 1/2 Slavíček M. 1731
6. Pokorný J. V 1918 1:0 Holásková M. 1247 6. Pulkrábek A. 1614 1/2 Dostálek V. 1528
7. Taslar K. 1657 1:0 Holásek T. 1140 7. Sysr P. 1554 1:0 Málková B. H 1136
8. Švec J. 1456 1:0 Šmajzrová D. 1100 8. Lorenc J. 1449 1:0 Málek F. H 1086
8 : 0 6.5 : 1.5
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald – Proplast Česká Třebová ŠK Svitavy – TJ Sokol Horní Čermná
Rozhodčí: Dvořák Eduard Rozhodčí: Bartoš Karel
1. Wiesinger W. H 1976 0:1 Čižinský P. H 2188 1. Kotva M. 1987 1:0 Kalousek M. 1785
2. Havrlík P. H 1820 1:0 Jasanský K. 1700 2. Bartoš K. 1816 1/2 Dušek J. 1708
3. Vymetálek P. 1801 1/2 Kovář V. 1616 3. Vodička M. 1664 1:0 Motl J. 1671
4. Keprta S. H 1883 1/2 Klatka M. 1274 4. Maděra S. 1679 1/2 Betlach J. 1642
5. Vaníček J. 1679 1:0 Vencl J. 1481 5. Havel F. 1683 1:0 Šilar J. 1620
6. Dvořák E. 1655 1:0 Nikolinko T. 1266 6. Křeček J. 1658 1/2 Vacek M. 1482
7. Tobiška J. 1541 1:0 Nikolinko A. 1000 7. Rosenkranz J. 1640 1:0 Šilar K. 1343
8. Bém T. 1459 1:0 Tapušík E. 1358 8. Velešík M. 1612 1:0 Dušek A. 1251
6 : 2 6.5 : 1.5
Sokol Mistrovice – TJ Lanškroun B TJ Štefanydes Polička B – TJ Slovan Moravská Třebová
Rozhodčí: Halbrštát Karel Rozhodčí: Houška František
1. Ježek J. 1725 1/2 Solil R. V 1978 1. Švanda A. 1809 0:1 Krátký J. H 2062
2. Černohous M. H 1672 1/2 Kupsa M. 1732 2. Simon J. 1537 1:0 Grepl P. 1914
3. Bouchal L. 1688 1/2 Vaculík J. 1725 3. Kopecký V. 1600 0:1 Meleshko A. 1911
4. Halbrštát K. 1687 1/2 Šebrle J. 1698 4. Simon M. 1584 1:0 Pavlíček L. H 1751
5. Matoulek V. H 1574 0:1 Palla S. 1711 5. Brokl D. 1428 0:1 Sojma Z. 1845
6. Malý E. H 1668 0:1 Pokorný T. V 2217 6. Jirek Z. 1562 0:1 Chvojka A. 1770
7. Janota J. 1524 1/2 Boháč L. 1577 7. Bartoš K. 1672 1/2 Endl V. 1601
8. Bouchal T. 1507 1/2 Senko J. 1000 8. Langrová I. 1428 0:1 Dvořák J. 1519
3 : 5 2.5 : 5.5
TABULKA PO 1. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí C 1 1 0 0 3 8 : 0 8
2. TJ Spartak Letohrad 1 1 0 0 3 6.5 : 1.5 5
2. ŠK Svitavy 1 1 0 0 3 6.5 : 1.5 5
4. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1 1 0 0 3 6 : 2 5
5. TJ Slovan Moravská Třebová 1 1 0 0 3 5.5 : 2.5 5
6. TJ Lanškroun B 1 1 0 0 3 5 : 3 2
7. Sokol Mistrovice 1 0 0 1 0 3 : 5 0
8. TJ Štefanydes Polička B 1 0 0 1 0 2.5 : 5.5 2
9. Proplast Česká Třebová 1 0 0 1 0 2 : 6 1
10. TJ Sokol Horní Čermná 1 0 0 1 0 1.5 : 6.5 0
10. ŠK Dolní Čermná 1 0 0 1 0 1.5 : 6.5 0
12. ŠK Ústí nad Orlicí D 1 0 0 1 0 0 : 8 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.