Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - druhé kolo 05.11.17

Ve duhém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky:
Ústí n/O. D - Moravská Třebová 3:5, Lanškroun B - Polička B 5,5:2,5, Horní Čermná - Mistrovice 6:2, Česká Třebová - Svitavy 2:6, Dolní Čermná - Kunvald 4:4, Ústí n/O. C - Letohrad 5,5:2,5
I po druhém kole zůstává v čele Ústí n/O. C s plným počtem bodů a nejlepším skore.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 3 
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 05. 11. 2017
ŠK Ústí nad Orlicí D – TJ Slovan Moravská Třebová TJ Lanškroun B – TJ Štefanydes Polička B
Rozhodčí: Holásek Vít Rozhodčí: Novák Miroslav
1. Švéda L. H 1880 1/2 Grepl P. 1914 1. Havelka J. H 2320 1:0 Švanda A. 1809
2. Holásek V. 1698 0:1 Meleshko A. 1911 2. Solil R. V 1978 1:0 Schaffer D. 1640
3. Holásek V. V 1824 1:0 Pavlíček L. H 1751 3. Vaculík J. 1725 1/2 Simon J. 1537
4. Píše J. 1717 1/2 Sojma Z. 1845 4. Šebrle J. 1698 1:0 Kopecký V. 1600
5. Kylar P. 1735 1/2 Chvojka A. 1770 5. Palla S. 1711 1/2 Simon M. 1584
6. Mareš P. 1706 1/2 Endl V. 1601 6. Boháč L. 1577 1/2 Brokl D. 1428
7. Mastný T. 1699 0:1 Navrátil M. H 1701 7. Křivohlávek J. 1445 0:1 Stodola J. 1295
8. Holásková V. 1428 0:1 Dvořák J. 1519 8. Kolomý A. 1660 1:0 Šafář V. 1076
3 : 5 5.5 : 2.5
TJ Sokol Horní Čermná – Sokol Mistrovice Proplast Česká Třebová – ŠK Svitavy
Rozhodčí: Dušek Josef Rozhodčí: Vencl Jiří
1. Kalousek M. 1785 1/2 Ježek J. 1725 1. Čižinský P. H 2188 1:0 Kotva M. 1987
2. Dušek J. 1708 1:0 Černohous M. H 1672 2. Vencl J. 1701 0:1 Ambrožová L. H 1910
3. Cimprich M. 1676 1:0 Bouchal L. 1688 3. Jasanský K. 1700 1/2 Bartoš K. 1816
4. Motl J. 1671 1:0 Valenta R. 1624 4. Klatka M. 1274 0:1 Vodička M. 1664
5. Betlach J. 1642 1/2 Špinler B. 1453 5. Myška F. H 1633 1/2 Maděra S. 1679
6. Pecháček T. 1780 1:0 Glöckner J. 1900 6. Racek J. H 1644 0:1 Havel F. 1683
7. Šilar J. 1620 1/2 Langr P. 1582 7. Bureš M. 1533 0:1 Křeček J. 1658
8. Vacek M. 1482 1/2 Hanák V. 1552 8. Drobný P. 1000 0:1 Velešík M. 1612
6 : 2 2 : 6
ŠK Dolní Čermná – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald ŠK Ústí nad Orlicí C – TJ Spartak Letohrad
Rozhodčí: Dostálek Vladimír Rozhodčí: Glembek Bohumír
1. Merta M. 1771 0:1 Wiesinger W. H 1976 1. Hrobař V. V 2010 1:0 Mikyska K. 1928
2. Filip L. H 1843 0:1 Havrlík P. H 1820 2. Netušil J. 1991 0:1 Lorenc A. 1838
3. Merta J. 1871 1/2 Marinov P. H 1754 3. Volf J. 2013 1/2 Lorenc J. 1827
4. Motl L. 1644 0:1 Vaníček J. 1679 4. Šimek Z. 1961 1/2 Janeček V. 1837
5. Slavíček M. 1731 1:0 Dvořák E. 1655 5. Jániš P. V 1913 1:0 Řehák J. H 1805
6. Dostálek V. 1528 1:0 Štěpán S. 1613 6. Smola J. 1802 1:0 Maceška B. 1756
7. Marek J. 1413 1/2 Tobiška J. 1541 7. Glembek B. 1806 1/2 Pulkrábek A. 1614
8. Seidl P. 1593 1:0 Bém T. 1459 8. Taslar K. 1657 1:0 Sysr P. 1554
4 : 4 5.5 : 2.5
TABULKA PO 2. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí C 2 2 0 0 6 13.5 : 2.5 12
2. ŠK Svitavy 2 2 0 0 6 12.5 : 3.5 10
3. TJ Slovan Moravská Třebová 2 2 0 0 6 10.5 : 5.5 8
4. TJ Lanškroun B 2 2 0 0 6 10.5 : 5.5 6
5. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 1 1 0 4 10 : 6 8
6. TJ Spartak Letohrad 2 1 0 1 3 9 : 7 6
7. TJ Sokol Horní Čermná 2 1 0 1 3 7.5 : 8.5 4
8. ŠK Dolní Čermná 2 0 1 1 1 5.5 : 10.5 3
9. TJ Štefanydes Polička B 2 0 0 2 0 5 : 11 3
10. Sokol Mistrovice 2 0 0 2 0 5 : 11 0
11. Proplast Česká Třebová 2 0 0 2 0 4 : 12 2
12. ŠK Ústí nad Orlicí D 2 0 0 2 0 3 : 13 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.