Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - třetí kolo 19.11.17

Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky:
Letohrad - Ústí n/O. D 5,5:2,5, Kunvald - Ústí n/O. C 1,5:6,5, Svitavy - Dolní Čermná 6:2, Mistrovice - Česká Třebová 2,5:5,5, Polička B - Horní Čermná 3:5, Moravská Třebová - Lanškroun B 3:5
Po třech odehraných kolech kraluje tabulce trojice družstev s plným bodovým ziskem v čele s Ústím n/O. C s nejlepším skore.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 4 
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 19. 11. 2017
TJ Spartak Letohrad – ŠK Ústí nad Orlicí D ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald – ŠK Ústí nad Orlicí C
Rozhodčí: Janeček Václav Rozhodčí: Dvořák Eduard
1. Mikyska K. 1928 1:0 Holásek V. 1698 1. Havrlík P. H 1820 1/2 Hrobař V. V 2010
2. Lorenc A. 1838 0:1 Holásek V. V 1824 2. Vymetálek P. 1801 0:1 Netušil J. 1991
3. Lorenc J. 1827 1:0 Píše J. 1717 3. Keprta S. H 1883 1/2 Volf J. 2013
4. Janeček V. 1837 1/2 Kylar P. 1735 4. Marinov P. H 1754 0:1 Šimek Z. 1961
5. Řehák J. H 1805 0:1 Čech M. 1700 5. Hodek R. 1658 0:1 Jániš P. V 1913
6. Maceška B. 1756 1:0 Dudla M. 1639 6. Vaníček J. 1679 0:1 Smola J. 1802
7. Pulkrábek A. 1614 1:0 Holásková V. 1428 7. Dvořák E. 1655 1/2 Glembek B. 1806
8. Sysr P. 1554 1:0 Holásková M. 1247 8. Štěpán S. 1613 0:1 Kapoun V. V 1800
5.5 : 2.5 1.5 : 6.5
ŠK Svitavy – ŠK Dolní Čermná Sokol Mistrovice – Proplast Česká Třebová
Rozhodčí: Křeček Jiří Rozhodčí: Halbrštát Karel
1. Kotva M. 1987 0:1 Filip L. H 1843 1. Ježek J. 1725 0:1 Čižinský P. H 2188
2. Krušina P. 1854 1:0 Merta J. 1871 2. Černohous M. H 1672 0:1 Hurt L. 2089
3. Bartoš K. 1816 1:0 Motl L. 1644 3. Bouchal L. 1688 1:0 Borek P. 1841
4. Vodička M. 1664 1/2 Slavíček M. 1731 4. Halbrštát K. 1687 0:1 Vencl J. 1701
5. Maděra S. 1679 1/2 Dostálek V. 1528 5. Matoulek V. H 1574 0:1 Jasanský K. 1700
6. Havel F. 1683 1:0 Nikl J. 1702 6. Špinler B. 1453 1/2 Kovář V. 1616
7. Křeček J. 1658 1:0 Marek J. 1413 7. Langr P. 1582 1/2 Racek J. H 1644
8. Velešík M. 1612 1:0 Málek O. H 1305 8. Bouchal T. 1507 1/2 Vencl J. 1481
6 : 2 2.5 : 5.5
TJ Štefanydes Polička B – TJ Sokol Horní Čermná TJ Slovan Moravská Třebová – TJ Lanškroun B
Rozhodčí: Houška František Rozhodčí: Palla Stanislav
1. Švanda A. 1809 1/2 Kalousek M. 1785 1. Krátký J. H 2062 1/2 Havelka J. H 2320
2. Schaffer D. 1640 1/2 Dušek J. 1708 2. Grepl P. 1914 1/2 Solil R. V 1978
3. Simon J. 1537 0:1 Cimprich M. 1676 3. Meleshko A. 1911 1:0 Vaculík J. 1725
4. Kopecký V. 1600 0:1 Motl J. 1671 4. Pavlíček L. H 1751 1/2 Šebrle J. 1698
5. Simon M. 1584 1:0 Betlach J. 1642 5. Chvojka A. 1770 1/2 Palla S. 1711
6. Jirek Z. 1562 0:1 Pecháček T. 1780 6. Liebl P. 1641 0:1 Pokorný T. V 2217
7. Stodola J. 1295 1:0 Šilar J. 1620 7. Endl V. 1601 0:1 Boháč L. 1577
8. Langrová I. 1428 0:1 Vacek M. 1482 8. Dvořák J. 1519 0:1 Křivohlávek J. 1445
3 : 5 3 : 5
TABULKA PO 3. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí C 3 3 0 0 9 20 : 4 17
2. ŠK Svitavy 3 3 0 0 9 18.5 : 5.5 15
3. TJ Lanškroun B 3 3 0 0 9 15.5 : 8.5 9
4. TJ Spartak Letohrad 3 2 0 1 6 14.5 : 9.5 11
5. TJ Slovan Moravská Třebová 3 2 0 1 6 13.5 : 10.5 9
6. TJ Sokol Horní Čermná 3 2 0 1 6 12.5 : 11.5 8
7. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 1 1 1 4 11.5 : 12.5 8
8. Proplast Česká Třebová 3 1 0 2 3 9.5 : 14.5 6
9. ŠK Dolní Čermná 3 0 1 2 1 7.5 : 16.5 4
10. TJ Štefanydes Polička B 3 0 0 3 0 8 : 16 5
11. Sokol Mistrovice 3 0 0 3 0 7.5 : 16.5 1
12. ŠK Ústí nad Orlicí D 3 0 0 3 0 5.5 : 18.5 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.