Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - čtvrté kolo 03.12.17

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. D - Lanškroun B 4,5:3,5, Horní Čermná - Moravská Třebová 2:6, Česká Třebová - Polička B 6:2, Dolní Čermná - Mistrovice 5,5:2,5, Ústí n/O. C - Svitavy 4,5:3,5, Letohrad - Kunvald 6,5:1,5
Po čtvrtém kole se na čele tabulky osamostatnilo Ústí n/O. C s plným počtem 12-ti bodů, v patách má však celou čtveřici družstev.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 5 
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 03. 12. 2017
ŠK Ústí nad Orlicí D – TJ Lanškroun B TJ Sokol Horní Čermná – TJ Slovan Moravská Třebová
Rozhodčí: Holásek Vít Rozhodčí: Dušek Josef
1. Holásek P. V 2077 1:0 Solil R. V 1978 1. Kalousek M. 1785 0:1 Krátký J. H 2062
2. Holásek V. 1698 1:0 Vaculík J. 1725 2. Dušek J. 1708 0:1 Grepl P. 1914
3. Holásek V. V 1824 1/2 Kolomý Š. 1696 3. Cimprich M. 1676 1/2 Meleshko A. 1911
4. Píše J. 1717 1/2 Šebrle J. 1698 4. Motl J. 1671 0:1 Pavlíček L. H 1751
5. Kylar P. 1735 1/2 Palla S. 1711 5. Pecháček T. 1780 0:1 Sojma Z. 1845
6. Dudla M. 1639 1:0 Křivohlávek J. 1445 6. Šilar J. 1620 0:1 Chvojka A. 1770
7. Holásková V. 1428 0:1 Doleček M. 1637 7. Vacek M. 1482 1/2 Liebl P. 1641
8. Píše M. 1252 0:1 Kolomý A. 1660 8. Šilar K. 1343 1:0 Novák A. 1000
4.5 : 3.5 2 : 6
Proplast Česká Třebová – TJ Štefanydes Polička B ŠK Dolní Čermná – Sokol Mistrovice
Rozhodčí: Vencl Jiří Rozhodčí: Filip Libor
1. Čižinský P. H 2188 1:0 Švanda A. 1809 1. Merta M. 1771 1/2 Ježek J. 1725
2. Hurt L. 2089 1:0 Schaffer D. 1640 2. Filip L. H 1843 1:0 Bouchal L. 1688
3. Borek P. 1841 1:0 Kopecký V. 1600 3. Merta J. 1871 1:0 Valenta R. 1624
4. Vencl J. 1701 1:0 Simon M. 1584 4. Motl L. 1644 1:0 Špinler B. 1453
5. Pelcl K. 1817 0:1 Brokl D. 1428 5. Židek P. 1688 0:1 Glöckner J. 1900
6. Jasanský K. 1700 1:0 Bartoš K. 1672 6. Slavíček M. 1731 1:0 Langr P. 1582
7. Kovář V. 1616 1/2 Stodola J. 1295 7. Nikl J. 1702 1:0 Hanák V. 1552
8. Klatka M. 1274 1/2 Šafář V. 1076 8. Marek J. 1413 0:1 Bouchal T. 1507
6 : 2 5.5 : 2.5
ŠK Ústí nad Orlicí C – ŠK Svitavy TJ Spartak Letohrad – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
Rozhodčí: Glembek Bohumír Rozhodčí: Janeček Václav
1. Hrobař V. V 2010 1/2 Kotva M. 1987 1. Mikyska K. 1928 1/2 Havrlík P. H 1820
2. Volf J. 2013 0:1 Ambrožová L. H 1910 2. Lorenc A. 1838 1/2 Vymetálek P. 1801
3. Šimek Z. 1961 1:0 Krušina P. 1854 3. Lorenc J. 1827 1:0 Hodek R. 1658
4. Jániš P. V 1913 1/2 Bartoš K. 1816 4. Janeček V. 1837 1/2 Vaníček J. 1679
5. Smola J. 1802 1:0 Maděra S. 1679 5. Řehák J. H 1805 1:0 Dvořák E. 1655
6. Glembek B. 1806 1/2 Havel F. 1683 6. Maceška B. 1756 1:0 Rusz G. 1582
7. Kapoun V. V 1800 1:0 Křeček J. 1658 7. Pulkrábek A. 1614 1:0 Tobiška J. 1541
8. Švec J. 1456 0:1 Kozák D. 1809 8. Sysr P. 1554 1:0 Krčmář S. 1542
4.5 : 3.5 6.5 : 1.5
TABULKA PO 4. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí C 4 4 0 0 12 24.5 : 7.5 20
2. ŠK Svitavy 4 3 0 1 9 22 : 10 17
3. TJ Spartak Letohrad 4 3 0 1 9 21 : 11 16
4. TJ Slovan Moravská Třebová 4 3 0 1 9 19.5 : 12.5 14
5. TJ Lanškroun B 4 3 0 1 9 19 : 13 11
6. Proplast Česká Třebová 4 2 0 2 6 15.5 : 16.5 11
7. TJ Sokol Horní Čermná 4 2 0 2 6 14.5 : 17.5 9
8. ŠK Dolní Čermná 4 1 1 2 4 13 : 19 9
9. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 1 1 2 4 13 : 19 8
10. ŠK Ústí nad Orlicí D 4 1 0 3 3 10 : 22 6
11. TJ Štefanydes Polička B 4 0 0 4 0 10 : 22 6
12. Sokol Mistrovice 4 0 0 4 0 10 : 22 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.