Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - páté kolo 17.12.17

V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Kunvald - Ústí n/O. D 4:4, Svitavy - Letohrad 2:6, Mistrovice - Ústí n/O. C 1,5:6,5, Polička B - Dolní Čermná 5,5:2,5, Moravská Třebová - Česká Třebová 5:3, Lanškroun B - Horní Čermná 6:2.
Minimálně do konce roku si prvenství udrželo Ústí n/O. C s plným počtem bodů před dotírající trojicí družstev majících pouze tříbodovou ztrátu (Letohrad, Lanškroun B, Moravská Třebová).


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 6 
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 17. 12. 2017
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald – ŠK Ústí nad Orlicí D ŠK Svitavy – TJ Spartak Letohrad
Rozhodčí: Dvořák Eduard Rozhodčí: Bartoš Karel
1. Vymetálek P. 1791 1/2 Holásek V. 1678 1. Kotva M. 1956 0:1 Mikyska K. 1937
2. Marinov P. H 1749 1/2 Holásek V. V 1837 2. Krušina P. 1864 0:1 Lorenc A. 1845
3. Vaníček J. 1694 1/2 Píše J. 1707 3. Bartoš K. 1789 1/2 Lorenc J. 1844
4. Dvořák E. 1624 1/2 Kylar P. 1729 4. Vodička M. 1694 0:1 Janeček V. 1842
5. Štěpán S. 1605 0:1 Mastný T. 1666 5. Havel F. 1710 1:0 Maceška B. 1762
6. Krčmář S. 1557 1/2 Holásková V. 1346 6. Křeček J. 1664 1/2 Pulkrábek A. 1628
7. Bém T. 1475 1/2 Holásková M. 1199 7. Velešík M. 1601 0:1 Veselý P. 1937
8. Řehák J. 1452 1:0 Holásek T. 1137 8. Bulva F. 1458 0:1 Sysr P. 1550
4 : 4 2 : 6
Sokol Mistrovice – ŠK Ústí nad Orlicí C TJ Štefanydes Polička B – ŠK Dolní Čermná
Rozhodčí: Halbrštát Karel Rozhodčí: Schaffer David
1. Černohous M. H 1667 0:1 Netušil J. 1986 1. Švanda A. 1771 1/2 Merta M. 1760
2. Bouchal L. 1725 1/2 Volf J. 2009 2. Schaffer D. 1639 1:0 Filip L. H 1844
3. Matoulek V. H 1567 0:1 Šimek Z. 1973 3. Simon J. 1567 1:0 Merta J. 1856
4. Malý E. H 1665 0:1 Smola J. 1810 4. Kopecký V. 1582 1/2 Motl L. 1624
5. Špinler B. 1446 0:1 Glembek B. 1799 5. Brokl D. 1472 1/2 Židek P. 1676
6. Glöckner J. 1884 0:1 Mareš J. V 1971 6. Bartoš K. 1670 1:0 Slavíček M. 1738
7. Langr P. 1571 0:1 Kapoun V. V 1819 7. Švanda R. 1753 1:0 Nikl J. 1681
8. Bouchal T. 1512 1:0 Taslar K. 1663 8. Langrová I. 1439 0:1 Seidl P. 1607
1.5 : 6.5 5.5 : 2.5
TJ Slovan Moravská Třebová – Proplast Česká Třebová TJ Lanškroun B – TJ Sokol Horní Čermná
Rozhodčí: Sojma Zdeněk Rozhodčí: Novák Miroslav
1. Grepl P. 1906 1/2 Čižinský P. H 2199 1. Havelka J. H 2332 1:0 Kalousek M. 1790
2. Meleshko A. 1921 1/2 Hurt L. 2091 2. Solil R. V 1961 1:0 Dušek J. 1720
3. Pavlíček L. H 1705 1:0 Vencl J. 1711 3. Kupsa M. 1763 1/2 Cimprich M. 1694
4. Sojma Z. 1843 1:0 Jasanský K. 1708 4. Šebrle J. 1706 1:0 Motl J. 1678
5. Chvojka A. 1772 0:1 Kovář V. 1617 5. Palla S. 1714 1/2 Betlach J. 1610
6. Liebl P. 1641 1:0 Klatka M. 1274 6. Pokorný T. V 2194 1:0 Pecháček T. 1815
7. Endl V. 1589 0:1 Pail M. H 1847 7. Boháč L. 1591 0:1 Vacek M. 1503
8. Dvořák J. 1508 1:0 Vencl J. 1470 8. Kolomý A. 1663 1:0 Šilar K. 1337
5 : 3 6 : 2
TABULKA PO 5. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí C 5 5 0 0 15 31 : 9 26
2. TJ Spartak Letohrad 5 4 0 1 12 27 : 13 21
3. TJ Lanškroun B 5 4 0 1 12 25 : 15 16
4. TJ Slovan Moravská Třebová 5 4 0 1 12 24.5 : 15.5 18
5. ŠK Svitavy 5 3 0 2 9 24 : 16 18
6. Proplast Česká Třebová 5 2 0 3 6 18.5 : 21.5 13
7. TJ Sokol Horní Čermná 5 2 0 3 6 16.5 : 23.5 10
8. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 1 2 2 5 17 : 23 9
9. ŠK Dolní Čermná 5 1 1 3 4 15.5 : 24.5 10
10. ŠK Ústí nad Orlicí D 5 1 1 3 4 14 : 26 7
11. TJ Štefanydes Polička B 5 1 0 4 3 15.5 : 24.5 10
12. Sokol Mistrovice 5 0 0 5 0 11.5 : 28.5 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.