Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - šesté kolo 14.01.18

V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. D - Horní Čermná 3,5:4,5, Česká Třebová - Lanškroun B 4:4, Dolní Čermná - Moravská Třebová 4,5:3,5, Ústí n/O. C - Polička B 7:1, Letohrad - Mistrovice 6,5:1,5, Kunvald - Svitavy 5:3
V čele je stále družstvo Ústí n/O. C s plným bodovým ziskem a tříbodovým náskokem na druhý Letohrad, tabulku uzavírají Polička B se třemi body a poslední Mistrovice bez bodu.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 7 
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 14. 01. 2018
ŠK Ústí nad Orlicí D – TJ Sokol Horní Čermná Proplast Česká Třebová – TJ Lanškroun B
Rozhodčí: Holásek Vít Rozhodčí: Nikolinko Alexandr
1. Holásek V. 1680 1:0 Kalousek M. 1785 1. Vencl J. 1704 1/2 Solil R. V 1951
2. Holásek V. V 1844 1:0 Dušek J. 1716 2. Jasanský K. 1711 1/2 Kupsa M. 1759
3. Píše J. 1706 0:1 Cimprich M. 1702 3. Kovář V. 1626 1/2 Vaculík J. 1700
4. Šmajzrová V. H 1656 1/2 Motl J. 1660 4. Klatka M. 1280 1/2 Kolomý Š. 1700
5. Kylar P. 1726 0:1 Betlach J. 1616 5. Pail M. H 1842 1/2 Palla S. 1714
6. Čech M. 1720 1/2 Šilar J. 1564 6. Racek J. H 1632 1/2 Boháč L. 1556
7. Píše M. 1227 1/2 Vacek M. 1515 7. Flídr R. 1000 1/2 Křivohlávek J. 1434
8. Holásek T. 1131 0:1 Soural T. 1000 8. Bureš M. 1545 1/2 Lapáček L. 1452
3.5 : 4.5 4 : 4
ŠK Dolní Čermná – TJ Slovan Moravská Třebová ŠK Ústí nad Orlicí C – TJ Štefanydes Polička B
Rozhodčí: Dostálek Vladimír Rozhodčí: Glembek Bohumír
1. Merta M. 1760 1:0 Grepl P. 1911 1. Netušil J. 1995 1:0 Schaffer D. 1656
2. Merta J. 1843 0:1 Meleško A. 1911 2. Volf J. 1993 1:0 Simon J. 1601
3. Motl L. 1628 1/2 Pavlíček L. H 1744 3. Šimek Z. 1977 1:0 Kopecký V. 1579
4. Slavíček M. 1732 0:1 Sojma Z. 1859 4. Jániš P. V 1909 1/2 Simon M. 1576
5. Nikl J. 1677 1:0 Chvojka A. 1763 5. Mareš P. V 1952 1:0 Brokl D. 1530
6. Marek J. 1405 1/2 Liebl P. 1642 6. Smola J. 1815 1:0 Martínek M. 1453
7. Seidl P. 1618 1/2 Endl V. 1582 7. Glembek B. 1799 1/2 Langrová I. 1428
8. Málková B. H 1244 1:0 Novák A. 1244 8. Mareš J. V 1979 +:- 0 0
4.5 : 3.5 7 : 1
TJ Spartak Letohrad – Sokol Mistrovice ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald – ŠK Svitavy
Rozhodčí: Janeček Václav Rozhodčí: Dvořák Eduard
1. Mikyska K. 1962 1:0 Ježek J. 1728 1. Wiesinger W. H 1979 1:0 Kotva M. 1948
2. Kameník D. H 1829 1/2 Černohous M. H 1661 2. Vymetálek P. 1790 0:1 Ambrožová L. H 1844
3. Lorenc A. 1848 1:0 Bouchal L. 1725 3. Keprta S. H 1887 1/2 Krušina P. 1846
4. Lorenc J. 1847 1:0 Špinler B. 1431 4. Marinov P. H 1754 1/2 Bartoš K. 1791
5. Janeček V. 1844 1/2 Glöckner J. 1886 5. Hodek R. 1638 0:1 Vodička M. 1692
6. Maceška B. 1761 1:0 Hanák V. 1522 6. Vaníček J. 1693 1:0 Maděra S. 1667
7. Pulkrábek A. 1646 1:0 Bouchal T. 1554 7. Dvořák E. 1624 1:0 Havel F. 1724
8. Lorencová J. 1406 1/2 Řehák M. 1127 8. Štěpán S. 1596 1:0 Velešík M. 1596
6.5 : 1.5 5 : 3
TABULKA PO 6. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí C 6 6 0 0 18 38 : 10 32
2. TJ Spartak Letohrad 6 5 0 1 15 33.5 : 14.5 26
3. TJ Lanškroun B 6 4 1 1 13 29 : 19 16
4. TJ Slovan Moravská Třebová 6 4 0 2 12 28 : 20 20
5. ŠK Svitavy 6 3 0 3 9 27 : 21 20
6. TJ Sokol Horní Čermná 6 3 0 3 9 21 : 27 13
7. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 6 2 2 2 8 22 : 26 13
8. Proplast Česká Třebová 6 2 1 3 7 22.5 : 25.5 13
9. ŠK Dolní Čermná 6 2 1 3 7 20 : 28 13
10. ŠK Ústí nad Orlicí D 6 1 1 4 4 17.5 : 30.5 9
11. TJ Štefanydes Polička B 6 1 0 5 3 16.5 : 31.5 10
12. Sokol Mistrovice 6 0 0 6 0 13 : 35 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.