Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - sedmé kolo 28.01.18

V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Svitavy - Ústí n/O. D 4:4, Mistrovice - Kunvald 1:7, Polička B - Letohrad 1,5:6,5, Moravská Třebová - Ústí n/O. C 5,5:2,5, Lanškroun B - Dolní Čermná 7:1, Horní Čermná - Česká Třebová 3,5:4,5
I přes prohru zůstává v čele Ústí n/O. C, ale jen s o půl bodu lepším skorem před Letohradem, na druhém konci tabulky jsou beznadějně poslední Mistrovice bez jediného bodu a jen o něco málo lépe je na tom Polička B.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 8 
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 28. 01. 2018
ŠK Svitavy – ŠK Ústí nad Orlicí D Sokol Mistrovice – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
Rozhodčí: Bartoš Karel Rozhodčí: Halbrštát Karel
1. Kotva M. 1948 0:1 Holásek P. V 2118 1. Ježek J. 1728 0:1 Buráň J. H 2182
2. Ambrožová L. H 1844 1:0 Švéda L. H 1881 2. Bouchal L. 1725 1/2 Wiesinger W. H 1979
3. Bartoš K. 1791 1:0 Holásek V. 1680 3. Halbrštát K. 1669 0:1 Havrlík P. H 1854
4. Maděra S. 1667 1/2 Holásek V. V 1844 4. Špinler B. 1431 1/2 Hodek R. 1638
5. Křeček J. 1657 1/2 Píše J. 1706 5. Glöckner J. 1886 0:1 Vaníček J. 1693
6. Rosenkranz J. 1646 0:1 Kylar P. 1726 6. Janota J. 1515 0:1 Dvořák E. 1624
7. Ďuriančík M. 1498 1:0 Čech M. 1720 7. Bouchal T. 1554 0:1 Štěpán S. 1596
8. Bulva F. 1443 0:1 Dudla M. 1625 8. Řehák M. 1127 0:1 Bém T. 1481
4 : 4 1 : 7
TJ Štefanydes Polička B – TJ Spartak Letohrad TJ Slovan Moravská Třebová – ŠK Ústí nad Orlicí C
Rozhodčí: Houška František Rozhodčí: Sojma Zdeněk
1. Švanda A. 1767 0:1 Mikyska K. 1962 1. Krátký J. H 2074 1/2 Hrobař V. V 2000
2. Simon J. 1601 0:1 Kameník D. H 1829 2. Grepl P. 1911 1:0 Volf J. 1993
3. Kopecký V. 1579 0:1 Lorenc A. 1848 3. Meleško A. 1911 1/2 Šimek Z. 1977
4. Simon M. 1576 0:1 Janeček V. 1844 4. Pavlíček L. H 1744 1:0 Mareš P. V 1952
5. Brokl D. 1530 0:1 Maceška B. 1761 5. Sojma Z. 1859 1:0 Smola J. 1815
6. Bartoš K. 1673 1/2 Pulkrábek A. 1646 6. Chvojka A. 1763 1/2 Glembek B. 1799
7. Švanda R. 1767 1:0 Sysr P. 1571 7. Liebl P. 1642 1/2 Mareš J. V 1979
8. Stodola J. 1435 0:1 Lorenc J. 1436 8. Navrátil M. H 1700 1/2 Švec J. 1418
1.5 : 6.5 5.5 : 2.5
TJ Lanškroun B – ŠK Dolní Čermná TJ Sokol Horní Čermná – Proplast Česká Třebová
Rozhodčí: Novák Miroslav Rozhodčí: Cimprich Miroslav
1. Solil R. V 1951 1:0 Merta M. 1760 1. Kalousek M. 1785 0:1 Čižinský P. H 2194
2. Šebrle J. 1715 1/2 Merta J. 1843 2. Dušek J. 1716 0:1 Hurt L. 2088
3. Palla S. 1714 1:0 Motl L. 1628 3. Cimprich M. 1702 1/2 Vencl J. 1704
4. Paukert I. 1717 1:0 Slavíček M. 1732 4. Motl J. 1660 1/2 Jasanský K. 1711
5. Pokorný T. V 2195 1:0 Nikl J. 1677 5. Betlach J. 1616 1:0 Kovář V. 1626
6. Boháč L. 1556 1:0 Marek J. 1405 6. Šilar J. 1564 1/2 Klatka M. 1280
7. Křivohlávek J. 1434 1/2 Málek O. H 1303 7. Vacek M. 1515 1/2 Bureš M. 1545
8. Kalousová J. 1363 1:0 Málková B. H 1244 8. Šilar K. 1332 1/2 Vencl J. 1461
7 : 1 3.5 : 4.5
TABULKA PO 7. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí C 7 6 0 1 18 40.5 : 15.5 32
2. TJ Spartak Letohrad 7 6 0 1 18 40 : 16 32
3. TJ Lanškroun B 7 5 1 1 16 36 : 20 22
4. TJ Slovan Moravská Třebová 7 5 0 2 15 33.5 : 22.5 23
5. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 7 3 2 2 11 29 : 27 19
6. ŠK Svitavy 7 3 1 3 10 31 : 25 23
7. Proplast Česká Třebová 7 3 1 3 10 27 : 29 15
8. TJ Sokol Horní Čermná 7 3 0 4 9 24.5 : 31.5 14
9. ŠK Dolní Čermná 7 2 1 4 7 21 : 35 13
10. ŠK Ústí nad Orlicí D 7 1 2 4 5 21.5 : 34.5 12
11. TJ Štefanydes Polička B 7 1 0 6 3 18 : 38 11
12. Sokol Mistrovice 7 0 0 7 0 14 : 42 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.