Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - osmé kolo 12.02.18

V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. D - Česká Třebová 6,5:1,5, Dolní Čermná - Horní Čermná 2,5:5,5, Ústí n/O. C - Lanškroun B 3,5:4,5, Letohrad - Moravská Třebová 4,5:3,5, Kunvald - Polička B 6,5:1,5, Svitavy - Mistrovice 8:0
Letohrad zdolal nebezpečnou Moravskou Třebovou, což mu díky prohře Ústí n/O. C s Lanškrounem B zachovalo první příčku v tabulce, na opačném konci tabulky už to Mistrovice vzdaly a ani Polička B se nezmátořila.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 9 
VÝSLEDKY 8. KOLA HRANÉHO 11. 02. 2018
ŠK Ústí nad Orlicí D – Proplast Česká Třebová ŠK Dolní Čermná – TJ Sokol Horní Čermná
Rozhodčí: Holásek Vít Rozhodčí: Filip Libor
1. Švéda L. H 1871 1/2 Vencl J. 1716 1. Merta M. 1769 0:1 Kalousek M. 1773
2. Holásek V. 1684 1:0 Jasanský K. 1711 2. Filip L. H 1853 1/2 Dušek J. 1715
3. Holásek V. V 1841 1:0 Kovář V. 1618 3. Merta J. 1831 1/2 Cimprich M. 1712
4. Píše J. 1663 1:0 Klatka M. 1523 4. Motl L. 1624 0:1 Motl J. 1661
5. Šmajzrová V. H 1693 1/2 Pail M. H 1831 5. Židek P. 1656 0:1 Betlach J. 1662
6. Kylar P. 1726 1/2 Bureš M. 1538 6. Slavíček M. 1715 0:1 Pecháček T. 1793
7. Mastný T. 1691 1:0 Vencl J. 1458 7. Nikl J. 1699 1:0 Šilar J. 1568
8. Dudla M. 1635 1:0 Nikolinko A. 1000 8. Marek J. 1399 1/2 Soural T. 1000
6.5 : 1.5 2.5 : 5.5
ŠK Ústí nad Orlicí C – TJ Lanškroun B TJ Spartak Letohrad – TJ Slovan Moravská Třebová
Rozhodčí: Glembek Bohumír Rozhodčí: Janeček Václav
1. Netušil J. 2000 0:1 Havelka J. H 2326 1. Mikyska K. 1990 1/2 Krátký J. H 2062
2. Volf J. 1978 1/2 Solil R. V 1958 2. Kameník D. H 1829 0:1 Grepl P. 1913
3. Jániš P. V 1902 1/2 Kupsa M. 1807 3. Lorenc A. 1846 1:0 Meleško A. 1908
4. Mareš P. V 1927 1:0 Šebrle J. 1705 4. Lorenc J. 1849 1/2 Pavlíček L. H 1772
5. Smola J. 1804 1:0 Palla S. 1725 5. Janeček V. 1839 1:0 Sojma Z. 1874
6. Glembek B. 1790 0:1 Paukert I. 1727 6. Řehák J. H 1791 1:0 Chvojka A. 1752
7. Mareš J. V 1970 1/2 Pokorný T. V 2190 7. Maceška B. 1763 1/2 Navrátil M. H 1697
8. Taslar K. 1649 0:1 Kolomý A. 1670 8. Pulkrábek A. 1654 0:1 Dvořák J. 1526
3.5 : 4.5 4.5 : 3.5
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald – TJ Štefanydes Polička B ŠK Svitavy – Sokol Mistrovice
Rozhodčí: Dvořák Eduard Rozhodčí: Křeček Jiří
1. Wiesinger W. H 1985 1:0 Schaffer D. 1654 1. Kotva M. 1931 1:0 Bouchal L. 1749
2. Havrlík P. H 1861 1/2 Kopecký V. 1574 2. Ambrožová L. H 1859 1:0 Halbrštát K. 1659
3. Vymetálek P. 1782 1/2 Brokl D. 1526 3. Bartoš K. 1806 1:0 Matoulek V. H 1548
4. Hodek R. 1624 1:0 Pospíšil P. 1783 4. Maděra S. 1662 1:0 Špinler B. 1435
5. Vaníček J. 1712 1:0 Ryšavá M. 1356 5. Havel F. 1711 1:0 Langr P. 1551
6. Dvořák E. 1647 1:0 Pavlíček L. 1451 6. Křeček J. 1658 1:0 Hanák V. 1524
7. Štěpán S. 1607 1/2 Langrová I. 1410 7. Rosenkranz J. 1630 1:0 Janota J. 1479
8. Bém T. 1487 1:0 Houška F. 1136 8. Bulva F. 1404 1:0 Bouchal T. 1535
6.5 : 1.5 8 : 0
TABULKA PO 8. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Spartak Letohrad 8 7 0 1 21 44.5 : 19.5 35
2. TJ Lanškroun B 8 6 1 1 19 40.5 : 23.5 25
3. ŠK Ústí nad Orlicí C 8 6 0 2 18 44 : 20 34
4. TJ Slovan Moravská Třebová 8 5 0 3 15 37 : 27 25
5. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 8 4 2 2 14 35.5 : 28.5 24
6. ŠK Svitavy 8 4 1 3 13 39 : 25 31
7. TJ Sokol Horní Čermná 8 4 0 4 12 30 : 34 18
8. Proplast Česká Třebová 8 3 1 4 10 28.5 : 35.5 15
9. ŠK Ústí nad Orlicí D 8 2 2 4 8 28 : 36 17
10. ŠK Dolní Čermná 8 2 1 5 7 23.5 : 40.5 14
11. TJ Štefanydes Polička B 8 1 0 7 3 19.5 : 44.5 11
12. Sokol Mistrovice 8 0 0 8 0 14 : 50 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.