Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - deváté kolo 25.02.18

V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Mistrovice - Ústí n/O. D 2:6, Polička B - Svitavy 0,5:7,5, Moravská Třebová - Kunvald 6:2, Lanškroun B - Letohrad 5:3, Horní Čermná - Ústí n/O. C 1:7, Česká Třebová - Dolní Čermná 6:2
Na čele došlo ke změně, když Lanškroun B porazil do té doby vedoucí Letohrad a zaujal první příčku, ale o pouhý bod ho má spolu s Ústím n/O. C stále v patách. O sestupu Mistrovic je už rozhodnuto, do Krajské soutěže je může doprovodit ještě Polička B, ale šance že by toto místo zaujala Dolní Čermná ještě nezemřela.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 10 
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 25. 02. 2018
Sokol Mistrovice – ŠK Ústí nad Orlicí D TJ Štefanydes Polička B – ŠK Svitavy
Rozhodčí: Halbrštát Karel Rozhodčí: Schaffer David
1. Ježek J. 1728 0:1 Holásek V. 1684 1. Simon J. 1589 1/2 Ambrožová L. H 1859
2. Bouchal L. 1749 0:1 Holásek V. V 1841 2. Simon M. 1584 0:1 Bartoš K. 1806
3. Halbrštát K. 1659 1/2 Píše J. 1663 3. Brokl D. 1526 0:1 Vodička M. 1700
4. Špinler B. 1435 0:1 Šmajzrová V. H 1693 4. Ryšavá M. 1356 0:1 Maděra S. 1662
5. Glöckner J. 1876 0:1 Kylar P. 1726 5. Stodola J. 1433 0:1 Havel F. 1711
6. Langr P. 1551 0:1 Mareš P. 1700 6. Martínek M. 1470 0:1 Křeček J. 1658
7. Janota J. 1479 1/2 Mastný T. 1691 7. Langrová I. 1410 0:1 Ďuriančík M. 1518
8. Bouchal T. 1535 1:0 Píše M. 1241 8. Houška F. 1136 0:1 Bulva F. 1404
2 : 6 0.5 : 7.5
TJ Slovan Moravská Třebová – ŠO K a.s. Kunvald TJ Lanškroun B – TJ Spartak Letohrad
Rozhodčí: Sojma Zdeněk Rozhodčí: Novák Miroslav
1. Grepl P. 1913 1:0 Vymetálek P. 1782 1. Solil R. V 1958 1:0 Kameník D. H 1829
2. Meleško A. 1908 1/2 Vaníček J. 1712 2. Kupsa M. 1807 0:1 Lorenc A. 1846
3. Pavlíček L. H 1772 1:0 Dvořák E. 1647 3. Šebrle J. 1705 0:1 Lorenc J. 1849
4. Sojma Z. 1874 1:0 Štěpán S. 1607 4. Palla S. 1725 0:1 Janeček V. 1839
5. Chvojka A. 1752 1/2 Rusz G. 1550 5. Paukert I. 1727 1:0 Řehák J. H 1791
6. Endl V. 1584 1/2 Krčmář S. 1543 6. Pokorný T. V 2190 1:0 Maceška B. 1763
7. Šmíd F. H 1750 1:0 Bém T. 1487 7. Hrubeš P. V 2159 1:0 Pulkrábek A. 1654
8. Dvořák J. 1526 1/2 Řehák J. 1439 8. Boháč L. 1564 1:0 Sysr P. 1554
6 : 2 5 : 3
TJ Sokol Horní Čermná – ŠK Ústí nad Orlicí C Proplast Česká Třebová – ŠK Dolní Čermná
Rozhodčí: Dušek Josef Rozhodčí: Nikolinko Alexandr
1. Kalousek M. 1773 0:1 Volf J. 1978 1. Čižinský P. H 2196 1:0 Merta M. 1769
2. Dušek J. 1715 1/2 Šimek Z. 1985 2. Hurt L. 2090 1:0 Merta J. 1831
3. Cimprich M. 1712 1/2 Smola J. 1804 3. Vencl J. 1716 1/2 Motl L. 1624
4. Motl J. 1661 0:1 Glembek B. 1790 4. Jasanský K. 1711 1/2 Slavíček M. 1715
5. Šilar J. 1568 0:1 Mareš J. V 1970 5. Kovář V. 1618 0:1 Nikl J. 1699
6. Šilar J. 1551 0:1 Pokorný J. V 1926 6. Klatka M. 1523 1:0 Marek J. 1399
7. Dušek A. 1249 0:1 Kapoun V. V 1830 7. Pail M. H 1831 1:0 Seidl P. 1616
8. Balcar V. 1216 0:1 Taslar K. 1649 8. Petrželka K. 1856 1:0 Málková B. H 1240
1 : 7 6 : 2
TABULKA PO 9. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Lanškroun B 9 7 1 1 22 45.5 : 26.5 30
2. ŠK Ústí nad Orlicí C 9 7 0 2 21 51 : 21 40
3. TJ Spartak Letohrad 9 7 0 2 21 47.5 : 24.5 38
4. TJ Slovan Moravská Třebová 9 6 0 3 18 43 : 29 29
5. ŠK Svitavy 9 5 1 3 16 46.5 : 25.5 38
6. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 9 4 2 3 14 37.5 : 34.5 24
7. Proplast Česká Třebová 9 4 1 4 13 34.5 : 37.5 20
8. TJ Sokol Horní Čermná 9 4 0 5 12 31 : 41 18
9. ŠK Ústí nad Orlicí D 9 3 2 4 11 34 : 38 22
10. ŠK Dolní Čermná 9 2 1 6 7 25.5 : 46.5 15
11. TJ Štefanydes Polička B 9 1 0 8 3 20 : 52 11
12. Sokol Mistrovice 9 0 0 9 0 16 : 56 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.