Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - desáté kolo 18.03.18

V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. D - Dolní Čermná 6:2, Ústí n/O. C - Česká Třebová 8:0, Letohrad - Horní Čermná 6:2, Kunvald - Lanškroun B 1,5:6,5, Svitavy - Moravská Třebová 4:4, Mistrovice - Polička B 3:5
Boj o postup bude dramatický do posledního kola, když ve hře o vítězství a postup je nejen doposud vedoucí Lanškroun B, ale i dvojice pronásledovatelů s jednobodovou ztátou (Ústí n/O. C a Letohrad B). Na opačném pólu tabulky mají Mistrovice o svém sestupu jasno už dříve a bojuje se jen o to, jestli je do Krajské soutěže nedoprovodí ještě Polička B nebo Dolní Čermná.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 11 
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 18. 03. 2018
ŠK Ústí nad Orlicí D – ŠK Dolní Čermná ŠK Ústí nad Orlicí C – Proplast Česká Třebová
Rozhodčí: Holásek Vít Rozhodčí: Glembek Bohumír
1. Holásek V. 1694 1:0 Merta M. 1758 1. Hrobař V. V 2011 1:0 Vencl J. 1719
2. Holásek V. V 1875 1/2 Filip L. H 1837 2. Netušil J. 1988 1:0 Klatka M. 1513
3. Píše J. 1675 1:0 Merta J. 1824 3. Jániš P. V 1923 1:0 Flídr R. 1000
4. Šmajzrová V. H 1734 1/2 Motl L. 1618 4. Smola J. 1818 1:0 Vencl J. 1443
5. Kylar P. 1735 0:1 Židek P. 1636 5. Glembek B. 1785 1:0 Nikolinko T. 1208
6. Čech M. 1680 1:0 Slavíček M. 1707 6. Kapoun V. V 1837 1:0 Nikolinko A. 1000
7. Mastný T. 1683 1:0 Nikl J. 1727 7. Taslar K. 1640 1:0 Tapušík E. 1336
8. Píše M. 1235 1:0 Seidl P. 1607 8. Švec J. 1433 1:0 Drobný P. 1000
6 : 2 8 : 0
TJ Spartak Letohrad – TJ Sokol Horní Čermná ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald – TJ Lanškroun B
Rozhodčí: Janeček Václav Rozhodčí: Dvořák Eduard
1. Mikyska K. 1990 1:0 Kalousek M. 1773 1. Havrlík P. H 1852 0:1 Solil R. V 1976
2. Kameník D. H 1815 1/2 Dušek J. 1724 2. Keprta S. H 1886 0:1 Kupsa M. 1823
3. Lorenc A. 1880 1:0 Cimprich M. 1718 3. Hodek R. 1639 1/2 Šebrle J. 1698
4. Lorenc J. 1853 1:0 Šilar J. 1560 4. Dvořák E. 1659 1/2 Palla S. 1716
5. Janeček V. 1857 1/2 Vacek M. 1509 5. Štěpán S. 1592 0:1 Pokorný T. V 2191
6. Maceška B. 1760 1/2 Soural T. 1000 6. Krčmář S. 1536 0:1 Boháč L. 1581
7. Pulkrábek A. 1639 1:0 Šilar K. 1339 7. Bém T. 1479 1/2 Senko J. 1256
8. Sysr P. 1536 1/2 Dušek A. 1276 8. Řehák J. 1482 0:1 Doleček M. 1664
6 : 2 1.5 : 6.5
ŠK Svitavy – TJ Slovan Moravská Třebová Sokol Mistrovice – TJ Štefanydes Polička B
Rozhodčí: Bartoš Karel Rozhodčí: Bouchal Tomáš
1. Kotva M. 1917 0:1 Krátký J. H 2066 1. Ježek J. 1730 1/2 Švanda A. 1720
2. Krušina P. 1847 1:0 Grepl P. 1931 2. Bouchal L. 1728 1:0 Schaffer D. 1652
3. Bartoš K. 1822 0:1 Meleško A. 1901 3. Halbrštát K. 1650 0:1 Simon J. 1602
4. Vodička M. 1705 0:1 Pavlíček L. H 1790 4. Špinler B. 1430 1/2 Kopecký V. 1581
5. Maděra S. 1669 0:1 Sojma Z. 1867 5. Glöckner J. 1864 0:1 Simon M. 1575
6. Havel F. 1720 1:0 Chvojka A. 1738 6. Langr P. 1531 0:1 Brokl D. 1528
7. Křeček J. 1670 1:0 Endl V. 1582 7. Janota J. 1485 1/2 Bartoš K. 1672
8. Boháček M. H 2119 1:0 Navrátil M. H 1697 8. Bouchal T. 1546 1/2 Švanda R. 1772
4 : 4 3 : 5
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Lanškroun B 10 8 1 1 25 52 : 28 35
2. ŠK Ústí nad Orlicí C 10 8 0 2 24 59 : 21 48
3. TJ Spartak Letohrad 10 8 0 2 24 53.5 : 26.5 42
4. TJ Slovan Moravská Třebová 10 6 1 3 19 47 : 33 33
5. ŠK Svitavy 10 5 2 3 17 50.5 : 29.5 42
6. ŠK Ústí nad Orlicí D 10 4 2 4 14 40 : 40 27
7. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 10 4 2 4 14 39 : 41 24
8. Proplast Česká Třebová 10 4 1 5 13 34.5 : 45.5 20
9. TJ Sokol Horní Čermná 10 4 0 6 12 33 : 47 18
10. ŠK Dolní Čermná 10 2 1 7 7 27.5 : 52.5 16
11. TJ Štefanydes Polička B 10 2 0 8 6 25 : 55 14
12. Sokol Mistrovice 10 0 0 10 0 19 : 61 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.