Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - jedenácté kolo 08.04.18

V jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Polička B - Ústí n/O. D 4:4, Moravská Třebová - Mistrovice 3,5:4,5, Lanškroun B - Svitavy 2,5:5,5, Horní Čermná - Kunvald 2:6, Česká Třebová - Letohrad 1,5:6,5, Dolní Čermná - Ústí n/O. C 2:6
Vítězství a postup do Krajského přeboru 1.třídy na poslední chvíli získalo družstvo ŠK Ústí n/O. C, sestup do Krajské soutěže měl již dříve jistý Sokol Mistrovice.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 12 
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 08. 04. 2018
TJ Štefanydes Polička B – ŠK Ústí nad Orlicí D TJ Slovan Moravská Třebová – Sokol Mistrovice
Rozhodčí: Houška František Rozhodčí: Sojma Zdeněk
1. Švanda A. 1731 0:1 Holásek V. 1694 1. Grepl P. 1916 0:1 Ježek J. 1746
2. Schaffer D. 1646 0:1 Holásek V. V 1861 2. Meleško A. 1894 1/2 Bouchal L. 1747
3. Simon J. 1625 1/2 Kylar P. 1727 3. Pavlíček L. H 1838 1:0 Halbrštát K. 1627
4. Kopecký V. 1577 0:1 Čech M. 1694 4. Sojma Z. 1872 0:1 Špinler B. 1434
5. Simon M. 1609 1:0 Mareš P. 1712 5. Chvojka A. 1727 1:0 Janota J. 1495
6. Brokl D. 1535 1:0 Holásková V. 1295 6. Endl V. 1567 1/2 Bouchal T. 1552
7. Jirek Z. 1491 1/2 Píše M. 1268 7. Dvořák J. 1548 0:1 Ježek J. 1000
8. Bartoš K. 1667 1:0 Holásková M. 1212 8. Novák A. 1244 1/2 Mlynář M. H 1473
4 : 4 3.5 : 4.5
TJ Lanškroun B – ŠK Svitavy TJ Sokol Horní Čermná – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
Rozhodčí: Novák Miroslav Rozhodčí: Dušek Josef
1. Solil R. V 2003 1:0 Kotva M. 1893 1. Dušek J. 1729 1/2 Buráň J. H 2146
2. Kupsa M. 1824 0:1 Ambrožová L. H 1855 2. Cimprich M. 1712 1:0 Havrlík P. H 1836
3. Vaculík J. 1698 0:1 Krušina P. 1859 3. Motl J. 1663 1/2 Marinov P. H 1722
4. Šebrle J. 1703 0:1 Bartoš K. 1814 4. Betlach J. 1672 0:1 Hodek R. 1641
5. Palla S. 1714 0:1 Vodička M. 1697 5. Šilar J. 1557 0:1 Vaníček J. 1715
6. Pokorný T. V 2192 1:0 Maděra S. 1664 6. Dušek A. 1289 0:1 Dvořák E. 1653
7. Boháč L. 1590 1/2 Velešík M. 1590 7. Balcar V. 1216 0:1 Štěpán S. 1590
8. Senko J. 1256 0:1 Bulva F. 1475 8. Balcar M. 1161 0:1 Rusz G. 1545
2.5 : 5.5 2 : 6
Proplast Česká Třebová – TJ Spartak Letohrad ŠK Dolní Čermná – ŠK Ústí nad Orlicí C
Rozhodčí: Nikolinko Alexandr Rozhodčí: Volf Jaroslav
1. Čižinský P. H 2198 1:0 Mikyska K. 1982 1. Merta M. 1746 0:1 Hrobař V. V 2022
2. Borek P. 1831 0:1 Kameník D. H 1813 2. Merta J. 1810 0:1 Netušil J. 1978
3. Vencl J. 1713 0:1 Lorenc A. 1896 3. Motl L. 1621 0:1 Volf J. 1962
4. Pelcl K. 1799 1/2 Lorenc J. 1856 4. Židek P. 1662 1/2 Mareš P. V 1914
5. Bureš M. 1538 0:1 Janeček V. 1849 5. Slavíček M. 1696 1:0 Smola J. 1820
6. Vencl J. 1444 0:1 Řehák J. H 1788 6. Nikl J. 1716 1/2 Glembek B. 1787
7. Nikolinko T. 1196 0:1 Maceška B. 1760 7. Marek J. 1392 0:1 Kapoun V. V 1846
8. Nikolinko A. 1000 0:1 Pulkrábek A. 1642 8. Málek F. H 1083 0:1 Švec J. 1442
1.5 : 6.5 2 : 6
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí C 11 9 0 2 27 65 : 23 53
2. TJ Spartak Letohrad 11 9 0 2 27 60 : 28 48
3. TJ Lanškroun B 11 8 1 2 25 54.5 : 33.5 37
4. ŠK Svitavy 11 6 2 3 20 56 : 32 47
5. TJ Slovan Moravská Třebová 11 6 1 4 19 50.5 : 37.5 35
6. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 11 5 2 4 17 45 : 43 29
7. ŠK Ústí nad Orlicí D 11 4 3 4 15 44 : 44 30
8. Proplast Česká Třebová 11 4 1 6 13 36 : 52 21
9. TJ Sokol Horní Čermná 11 4 0 7 12 35 : 53 19
10. ŠK Dolní Čermná 11 2 1 8 7 29.5 : 58.5 17
11. TJ Štefanydes Polička B 11 2 1 8 7 29 : 59 17
12. Sokol Mistrovice 11 1 0 10 3 23.5 : 64.5 9

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.