Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - první kolo 14.10.18

V neděli 14.října 2018 vstoupila do nového ročníku 2018/19 družstva Krajského přeboru 2.třídy východ a v zápasech prvního kola byly dosaženy následující výsledky:
Česká Třebová - Lanškroun B 1,5:6,5, Choceň - Kunvald 6:2, Ústí n/O. C - Ústí n/O. D 4:4, Horní Čermná - Dolní Čermná 4,5:3,5, Mistrovice - Polička B 2:6, Moravská Třebová - Svitavy 5:3



KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 2 
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 14. 10. 2018
TJ Slovan Moravská Třebová – ŠK Svitavy Proplast Česká Třebová – TJ Lanškroun B
Rozhodčí: Sojma Zdeněk Rozhodčí: Nikolinko Alexandr
1. Pavlíček L. H 1894 1:0 Kotva M. 1945 1. Borek P. 1820 0:1 Pokorný T. V 2200
2. Grepl P. 1895 1:0 Krušina P. 1865 2. Vencl J. 1703 0:1 Solil R. V 2001
3. Meleško A. 1892 0:1 Bartoš K. H 1843 3. Kovář V. 1606 1/2 Vaculík J. 1692
4. Sojma Z. 1854 1:0 Vodička M. 1707 4. Klatka M. 1507 1/2 Šebrle J. 1696
5. Chvojka A. 1731 0:1 Strachoň L. 1681 5. Jasanský K. 1688 1/2 Palla S. 1686
6. Endl V. 1566 1:0 Křeček J. 1678 6. Nikolinko A. 1000 0:1 Boháč L. 1590
7. Dvořák J. 1548 0:1 Velešík M. 1590 7. Nikolinko T. 1193 0:1 Křivohlávek J. 1379
8. Navrátil M. H 1696 1:0 Ďuriančík M. 1558 8. Tapušík E. 1165 0:1 Kalousová J. 1373
5 : 3 1.5 : 6.5
Sokol Mistrovice – TJ Štefanydes Polička B ŠO Horní Čermná – ŠK Dolní Čermná
Rozhodčí: Bouchal Tomáš Rozhodčí: Dušek Josef
1. Ježek J. 1765 1/2 Sodomka A. 1923 1. Dušek J. 1737 1/2 Merta M. 1743
2. Bouchal L. 1683 0:1 Švanda A. 1990 2. Kalousek M. 1777 1/2 Merta J. 1804
3. Halbrštát K. 1618 0:1 Schaffer O. 1844 3. Cimprich M. 1725 1/2 Motl L. 1619
4. Bouchal T. 1552 0:1 Švanda R. 1762 4. Motl J. 1665 1:0 Slavíček M. 1709
5. Sysr P. H 1520 0:1 Kopecký V. 1570 5. Betlach J. 1661 1/2 Marek M. H 1702
6. Valenta R. 1583 1/2 Simon M. 1635 6. Pecháček T. 1809 1:0 Nikl J. 1718
7. Špinler B. 1452 0:1 Brokl D. 1543 7. Vacek M. 1517 1/2 Marek J. 1390
8. Glöckner J. 1849 1:0 Šafář V. 1039 8. Šilar J. 1551 0:1 Mareš P. 1708
2 : 6 4.5 : 3.5
Šachový klub Choceň – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald ŠK Ústí nad Orlicí C – ŠK Ústí nad Orlicí D
Rozhodčí: Janeček František Rozhodčí: Glembek Bohumír
1. Kučera J. H 1924 0:1 Havrlík P. H 1830 1. Jániš P. V 1947 1/2 Šmajzrová V. H 1705
2. Marinov P. H 1791 1/2 Keprta S. H 1878 2. Šimek Z. 1950 0:1 Holásek V. 1743
3. Podgorný R. H 1704 1:0 Vaníček J. 1705 3. Volf J. 1973 1/2 Píše J. 1726
4. Vavroušek P. 1671 1:0 Dvořák E. 1676 4. Smola J. 1807 0:1 Kylar P. 1717
5. Janeček F. 1693 1:0 Štěpán S. 1590 5. Glembek B. 1761 1:0 Mastný T. 1705
6. Šmejdíř W. 1475 1:0 Rusz G. 1545 6. Kapoun V. V 1851 1:0 Píše M. 1279
7. Flos P. 1405 1/2 Krčmář S. 1537 7. Taslar K. 1640 0:1 Švec J. 1437
8. Doseděl Z. 1531 1:0 Tobiška J. 1513 8. Leksová S. 1331 1:0 Holásková M. 1197
6 : 2 4 : 4
TABULKA PO 1. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Lanškroun B 1 1 0 0 3 6.5 : 1.5 5
2. TJ Štefanydes Polička B 1 1 0 0 3 6 : 2 5
2. Šachový klub Choceň 1 1 0 0 3 6 : 2 5
4. TJ Slovan Moravská Třebová 1 1 0 0 3 5 : 3 5
5. ŠO Horní Čermná 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 2
6. ŠK Ústí nad Orlicí D 1 0 1 0 1 4 : 4 3
6. ŠK Ústí nad Orlicí C 1 0 1 0 1 4 : 4 3
8. ŠK Dolní Čermná 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 1
9. ŠK Svitavy 1 0 0 1 0 3 : 5 3
10. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1 0 0 1 0 2 : 6 1
10. Sokol Mistrovice 1 0 0 1 0 2 : 6 1
12. Proplast Česká Třebová 1 0 0 1 0 1.5 : 6.5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.