Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - druhé kolo 04.11.18

Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Svitavy - Ústí n/O. D 4,5:3,5, Kunvald - Ústí n/O. C 1,5:6,5, Dolní Čermná - Choceň 6,5:1,5, Polička B - Horní Čermná 5,5:2,5, Lanškroun - Mistrovice 5,5:2,5, Moravská Třebová - Česká Třebová 6:2
Po druhém kole jsou s plným počtem 6-ti bodů v čele Lanškroun B, Polička B a Moravská Třebová.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 3 
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 04. 11. 2018
ŠK Svitavy – ŠK Ústí nad Orlicí D ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald – ŠK Ústí nad Orlicí C
Rozhodčí: Bartoš Karel Rozhodčí: Dvořák Eduard
1. Kotva M. 1937 1:0 Holásek V. V 1791 1. Vaníček J. 1695 0:1 Hrobař V. V 2030
2. Krušina P. 1856 0:1 Šmajzrová V. H 1694 2. Hodek R. 1652 1/2 Netušil J. 1948
3. Bartoš K. H 1848 1:0 Mareš P. 1686 3. Dvořák E. 1673 1/2 Jániš P. V 1945
4. Riedl V. 1772 1/2 Holásek V. 1763 4. Štěpán S. 1575 0:1 Šimek Z. 1935
5. Vodička M. 1698 1/2 Píše J. 1730 5. Rusz G. 1532 1/2 Volf J. 1967
6. Ďuriančík M. 1534 1/2 Kylar P. 1734 6. Tobiška J. 1504 0:1 Smola J. 1799
7. Bulva F. H 1489 1:0 Čech M. 1702 7. Bém T. 1469 0:1 Glembek B. 1769
8. Moravec J. H 1340 0:1 Mastný T. 1697 8. Rusz R. 1505 0:1 Kapoun V. V 1847
4.5 : 3.5 1.5 : 6.5
ŠK Dolní Čermná – Šachový klub Choceň TJ Štefanydes Polička B – ŠO Horní Čermná
Rozhodčí: Motl Ladislav Rozhodčí: Houška František
1. Merta M. 1743 1:0 Janeček V. H 1868 1. Stodola M. 1974 1:0 Dušek J. 1734
2. Merta J. 1803 1/2 Marinov P. H 1804 2. Sodomka A. 1919 1/2 Kalousek M. 1765
3. Motl L. 1622 1/2 Podgorný R. H 1710 3. Švanda A. 1918 1:0 Cimprich M. 1722
4. Slavíček M. 1698 1:0 Vavroušek P. 1681 4. Schaffer O. 1848 1/2 Motl J. 1676
5. Židek P. 1674 1:0 Janeček F. 1700 5. Švanda R. 1767 1/2 Betlach J. 1662
6. Marek M. H 1700 1:0 Nedelčev R. 1558 6. Kopecký V. 1579 0:1 Pecháček T. 1824
7. Nikl J. 1710 1:0 Šmejdíř W. 1487 7. Simon J. 1631 1:0 Vacek M. 1514
8. Seidl P. 1571 1/2 Flos P. 1412 8. Simon M. 1632 1:0 Šilar J. 1551
6.5 : 1.5 5.5 : 2.5
TJ Lanškroun B – Sokol Mistrovice TJ Slovan Moravská Třebová – Proplast Česká Třebová
Rozhodčí: Vaculík Jakub Rozhodčí: Sojma Zdeněk
1. Solil R. V 2012 1:0 Filip L. H 1835 1. Grepl P. 1907 1:0 Vencl J. 1697
2. Kupsa M. H 1874 1/2 Ježek J. 1760 2. Meleško A. 1881 1/2 Kovář V. 1608
3. Vaculík J. 1690 1/2 Janota J. 1523 3. Sojma Z. 1860 1:0 Klatka M. 1507
4. Šebrle J. 1691 1/2 Sysr P. H 1512 4. Liebl P. 1749 1:0 Drobný P. 1000
5. Palla S. 1679 1:0 Valenta R. 1571 5. Chvojka A. 1720 1:0 Vencl J. 1442
6. Boháč L. 1587 1:0 Špinler B. 1458 6. Endl V. 1579 1/2 Nikolinko A. 1000
7. Křivohlávek J. 1382 0:1 Glöckner J. 1833 7. Novák A. 1241 1/2 Nikolinko T. 1179
8. Kolomý A. 1711 1:0 Řehák M. 1139 8. Bártová L. 1083 1/2 Tapušík E. 1152
5.5 : 2.5 6 : 2
TABULKA PO 2. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Lanškroun B 2 2 0 0 6 12 : 4 9
2. TJ Štefanydes Polička B 2 2 0 0 6 11.5 : 4.5 9
3. TJ Slovan Moravská Třebová 2 2 0 0 6 11 : 5 9
4. ŠK Ústí nad Orlicí C 2 1 1 0 4 10.5 : 5.5 8
5. ŠK Dolní Čermná 2 1 0 1 3 10 : 6 6
6. ŠK Svitavy 2 1 0 1 3 7.5 : 8.5 6
7. Šachový klub Choceň 2 1 0 1 3 7.5 : 8.5 5
8. ŠO Horní Čermná 2 1 0 1 3 7 : 9 3
9. ŠK Ústí nad Orlicí D 2 0 1 1 1 7.5 : 8.5 5
10. Sokol Mistrovice 2 0 0 2 0 4.5 : 11.5 2
11. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 0 0 2 0 3.5 : 12.5 1
12. Proplast Česká Třebová 2 0 0 2 0 3.5 : 12.5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.