Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - třetí kolo 18.11.18

Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky:
Česká Třebová - Svitavy 1,5:6,5, Choceň - Polička B 4:4, Ústí n/O. C - Dolní Čermná 6,5:1,5, Ústí n/O. D - Kunvald 3,5:4,5, Horní Čermná - Lanškroun B 1,5:6,5, Mistrovice - Moravská Třebová 5:3


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 4 
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 18. 11. 2018
Proplast Česká Třebová – ŠK Svitavy Sokol Mistrovice – TJ Slovan Moravská Třebová
Rozhodčí: Nikolinko Alexandr Rozhodčí: Halbrštát Karel
1. Hurt L. 2089 0:1 Kotva M. 1937 1. Mikyska K. H 1980 1/2 Pavlíček L. H 1919
2. Borek P. 1818 0:1 Krušina P. 1856 2. Filip L. H 1835 1/2 Grepl P. 1907
3. Vencl J. 1697 1/2 Bartoš K. H 1848 3. Ježek J. 1760 1:0 Meleško A. 1881
4. Kovář V. 1608 0:1 Vodička M. 1698 4. Bouchal L. 1703 1/2 Sojma Z. 1860
5. Klatka M. 1507 0:1 Křeček J. 1665 5. Bouchal T. 1549 0:1 Liebl P. 1749
6. Jasanský K. 1688 0:1 Velešík M. 1614 6. Sysr P. H 1512 1:0 Chvojka A. 1720
7. Myška F. H 1621 1:0 Davídek M. 1550 7. Glöckner J. 1833 1/2 Endl V. 1579
8. Racek J. H 1604 0:1 Bulva F. H 1489 8. Malý E. 1644 1:0 Novák A. 1241
1.5 : 6.5 5 : 3
ŠO Horní Čermná – TJ Lanškroun B Šachový klub Choceň – TJ Štefanydes Polička B
Rozhodčí: Dušek Josef Rozhodčí: Janeček František
1. Dušek J. 1734 0:1 Pokorný T. V 2210 1. Marinov P. H 1804 1/2 Stodola M. 1974
2. Kalousek M. 1765 0:1 Solil R. V 2012 2. Podgorný R. H 1710 1/2 Sodomka A. 1919
3. Cimprich M. 1722 0:1 Kupsa M. H 1874 3. Vavroušek P. 1681 1/2 Schaffer O. 1848
4. Motl J. 1676 0:1 Doleček M. 1669 4. Janeček F. 1700 1:0 Švanda R. 1767
5. Pecháček T. 1824 1:0 Vaculík J. 1690 5. Nedelčev R. 1558 0:1 Schaffer D. 1641
6. Vacek M. 1514 0:1 Šebrle J. 1691 6. Šmejdíř W. 1487 1:0 Kopecký V. 1579
7. Soural T. 1000 1/2 Palla S. 1679 7. Flos P. 1412 0:1 Simon M. 1632
8. Balcar V. 1225 0:1 Boháč L. 1587 8. Doseděl Z. 1550 1/2 Langrová I. 1450
1.5 : 6.5 4 : 4
ŠK Ústí nad Orlicí C – ŠK Dolní Čermná ŠK Ústí nad Orlicí D – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
Rozhodčí: Glembek Bohumír Rozhodčí: Holásek Vojtěch
1. Hrobař V. V 2030 1:0 Merta M. 1743 1. Holásek V. V 1791 0:1 Verdiyan B. 1845
2. Netušil J. 1948 1/2 Merta J. 1803 2. Píše J. 1730 1/2 Havrlík P. H 1837
3. Jániš P. V 1945 1:0 Motl L. 1622 3. Kylar P. 1734 1:0 Vaníček J. 1695
4. Šimek Z. 1935 1:0 Slavíček M. 1698 4. Čech M. 1702 1/2 Hodek R. 1652
5. Volf J. 1967 1:0 Marek M. H 1700 5. Mastný T. 1697 1:0 Dvořák E. 1673
6. Smola J. 1799 1/2 Nikl J. 1710 6. Píše M. 1276 0:1 Kacálek K. H 1797
7. Glembek B. 1769 1/2 Marek J. 1393 7. Švec J. 1467 1/2 Štěpán S. 1575
8. Taslar K. 1625 1:0 Padrtka J. 1000 8. Dudlová K. 1164 0:1 Rusz G. 1532
6.5 : 1.5 3.5 : 4.5
TABULKA PO 3. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Lanškroun B 3 3 0 0 9 18.5 : 5.5 15
2. ŠK Ústí nad Orlicí C 3 2 1 0 7 17 : 7 13
3. TJ Štefanydes Polička B 3 2 1 0 7 15.5 : 8.5 11
4. ŠK Svitavy 3 2 0 1 6 14 : 10 12
5. TJ Slovan Moravská Třebová 3 2 0 1 6 14 : 10 10
6. Šachový klub Choceň 3 1 1 1 4 11.5 : 12.5 7
7. ŠK Dolní Čermná 3 1 0 2 3 11.5 : 12.5 6
8. Sokol Mistrovice 3 1 0 2 3 9.5 : 14.5 5
9. ŠO Horní Čermná 3 1 0 2 3 8.5 : 15.5 4
10. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 1 0 2 3 8 : 16 4
11. ŠK Ústí nad Orlicí D 3 0 1 2 1 11 : 13 7
12. Proplast Česká Třebová 3 0 0 3 0 5 : 19 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.