Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - čtvrté kolo 02.12.18

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Česká Třebová - Mistrovice 4:4, Dolní Čermná - Ústí n/O. D 3:5, Svitavy - Kunvald 4,5:3,5, Lanškroun B - Choceň 5:3, Moravská Třebová - Horní Čermná 4:4, Polička B - Ústí n/O. C 1,5:6,5
V čele tabulky zůstává Lanškroun B s plným počtem 12 bodů, poslední je Česká Třebová s jedním bodem.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 5 
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 02. 12. 2018
ŠK Svitavy – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald ŠK Dolní Čermná – ŠK Ústí nad Orlicí D
Rozhodčí: Bartoš Karel Rozhodčí: Motl Ladislav
1. Kotva M. 1951 1:0 Havrlík P. H 1843 1. Merta J. 1807 1/2 Holásek V. V 1743
2. Ambrožová L. H 1855 0:1 Vaníček J. 1684 2. Motl L. 1622 1/2 Šmajzrová V. H 1675
3. Bartoš K. H 1856 1:0 Hodek R. 1650 3. Slavíček M. 1704 0:1 Mareš P. 1674
4. Riedl V. 1772 1:0 Dvořák E. 1661 4. Židek P. 1685 1/2 Holásek V. 1757
5. Maděra S. 1678 1/2 Rusz G. 1557 5. Marek M. H 1705 1/2 Píše J. 1735
6. Svatoš Z. 1683 0:1 Krčmář S. 1534 6. Nikl J. 1717 0:1 Kylar P. 1734
7. Velešík M. 1638 0:1 Bém T. 1472 7. Marek J. 1401 1:0 Čech M. 1685
8. Bulva F. H 1546 1:0 Řehák J. 1452 8. Málková B. H 1275 0:1 Mastný T. 1702
4.5 : 3.5 3 : 5
TJ Štefanydes Polička B – ŠK Ústí nad Orlicí C TJ Lanškroun B – Šachový klub Choceň
Rozhodčí: Houška František Rozhodčí: Novák Miroslav
1. Sodomka A. 1909 1/2 Mareš J. V 1975 1. Pokorný T. V 2206 1:0 Marinov P. H 1831
2. Schaffer O. 1839 0:1 Hrobař V. V 2036 2. Solil R. V 2033 1:0 Podgorný R. H 1708
3. Švanda R. 1752 1/2 Netušil J. 1939 3. Kupsa M. H 1942 1:0 Vavroušek P. 1676
4. Schaffer D. 1649 1/2 Jániš P. V 1934 4. Šebrle J. 1692 1/2 Janeček F. 1701
5. Kopecký V. 1562 0:1 Šimek Z. 1955 5. Boháč L. 1594 0:1 Nedelčev R. 1544
6. Simon J. 1645 0:1 Volf J. 1953 6. Křivohlávek J. 1368 0:1 Šmejdíř W. 1495
7. Simon M. 1656 0:1 Smola J. 1806 7. Kolomý A. 1710 1:0 Flos P. 1412
8. Šafář V. 1047 0:1 Glembek B. 1764 8. Kalousová J. 1418 1/2 Doseděl Z. 1544
1.5 : 6.5 5 : 3
TJ Slovan Moravská Třebová – ŠO Horní Čermná Proplast Česká Třebová – Sokol Mistrovice
Rozhodčí: Sojma Zdeněk Rozhodčí: Nikolinko Alexandr
1. Grepl P. 1911 0:1 Dušek J. 1737 1. Hurt L. 2075 1:0 Mikyska K. H 1974
2. Meleško A. 1849 0:1 Cimprich M. 1711 2. Pail M. H 1855 0:1 Lorenc A. H 1907
3. Sojma Z. 1830 1:0 Motl J. 1670 3. Vencl J. 1696 1/2 Filip L. H 1831
4. Liebl P. 1759 1/2 Pecháček T. 1845 4. Kovář V. 1607 0:1 Ježek J. 1813
5. Endl V. 1585 1/2 Vacek M. 1502 5. Klatka M. 1480 0:1 Bouchal L. 1723
6. Dvořák J. 1530 0:1 Šilar J. 1543 6. Myška F. H 1631 1:0 Bouchal T. 1532
7. Šmíd F. H 1743 1:0 Soural T. 1000 7. Racek J. H 1585 1:0 Janota J. 1532
8. Navrátil M. H 1687 1:0 Šilar K. 1333 8. Petrželka K. 1858 1/2 Glöckner J. 1825
4 : 4 4 : 4
TABULKA PO 4. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Lanškroun B 4 4 0 0 12 23.5 : 8.5 19
2. ŠK Ústí nad Orlicí C 4 3 1 0 10 23.5 : 8.5 18
3. ŠK Svitavy 4 3 0 1 9 18.5 : 13.5 16
4. TJ Slovan Moravská Třebová 4 2 1 1 7 18 : 14 13
5. TJ Štefanydes Polička B 4 2 1 1 7 17 : 15 11
6. ŠK Ústí nad Orlicí D 4 1 1 2 4 16 : 16 10
7. Šachový klub Choceň 4 1 1 2 4 14.5 : 17.5 9
8. Sokol Mistrovice 4 1 1 2 4 13.5 : 18.5 8
9. ŠO Horní Čermná 4 1 1 2 4 12.5 : 19.5 7
10. ŠK Dolní Čermná 4 1 0 3 3 14.5 : 17.5 7
11. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 1 0 3 3 11.5 : 20.5 7
12. Proplast Česká Třebová 4 0 1 3 1 9 : 23 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.