Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - páté kolo 16.12.18

V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Mistrovice - Svitavy 3:5, Horní Čermná - Česká Třebová 2:6, Choceň - Moravská Třebová 4,5:3,5, Ústí n/O. C - Lanškroun B 7,5:0,5, Ústí n/O. D - Polička B 4,5:3,5, Kunvald - Dolní Čermná 6:2
Na čele tabulky došlo ke střídání, když doposud vedoucí Lanškroun B resolutním výsledkem ve vzájemném zápase vystřídalo Ústí n/O. C, na opačném pólu tabulky Česká Třebová se vítězstvím odpoutala z posledního místa a přenechala ho Dolní Čermné.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 6 
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 16. 12. 2018
Sokol Mistrovice – ŠK Svitavy ŠO Horní Čermná – Proplast Česká Třebová
Rozhodčí: Halbrštát Karel Rozhodčí: Dušek Josef
1. Ježek J. 1813 0:1 Kotva M. 1951 1. Dušek J. 1737 0:1 Hurt L. 2075
2. Bouchal L. 1723 1/2 Krušina P. 1851 2. Kalousek M. 1757 0:1 Prax I. 1990
3. Bouchal T. 1532 1/2 Ambrožová L. H 1855 3. Cimprich M. 1711 0:1 Pail M. H 1855
4. Janota J. 1532 0:1 Bartoš K. H 1856 4. Motl J. 1670 1/2 Vencl J. 1696
5. Sysr P. H 1532 1/2 Vodička M. 1712 5. Betlach J. 1665 1:0 Kovář V. 1607
6. Špinler B. 1451 0:1 Křeček J. 1671 6. Vacek M. 1502 0:1 Pelcl K. 1801
7. Glöckner J. 1825 1:0 Krušina A. 1572 7. Šilar J. 1543 1/2 Jasanský K. 1681
8. Malý E. 1650 1/2 Davídek M. 1538 8. Šilar K. 1333 0:1 Petrželka K. 1858
3 : 5 2 : 6
Šachový klub Choceň – TJ Slovan Moravská Třebová ŠK Ústí nad Orlicí C – TJ Lanškroun B
Rozhodčí: Janeček František Rozhodčí: Glembek Bohumír
1. Kučera J. H 1902 1:0 Grepl P. 1911 1. Hrobař V. V 2036 1:0 Solil R. V 2033
2. Marinov P. H 1831 1/2 Meleško A. 1849 2. Netušil J. 1939 1/2 Kupsa M. H 1942
3. Podgorný R. H 1708 0:1 Sojma Z. 1830 3. Jániš P. V 1934 1:0 Doleček M. 1679
4. Vavroušek P. 1676 1/2 Liebl P. 1759 4. Mareš P. V 1883 1:0 Boháč L. 1594
5. Janeček F. 1701 0:1 Chvojka A. 1708 5. Šimek Z. 1955 1:0 Křivohlávek J. 1368
6. Nedelčev R. 1544 1/2 Endl V. 1585 6. Volf J. 1953 1:0 Kolomý A. 1710
7. Šmejdíř W. 1495 1:0 Šmíd F. H 1743 7. Smola J. 1806 1:0 Lapáček L. 1424
8. Flos P. 1412 1:0 Novák A. 1241 8. Glembek B. 1764 1:0 Pilný J. 1453
4.5 : 3.5 7.5 : 0.5
ŠK Ústí nad Orlicí D – TJ Štefanydes Polička B ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald – ŠK Dolní Čermná
Rozhodčí: Dudla Martin Rozhodčí: Dvořák Eduard
1. Šmajzrová V. H 1675 1/2 Sodomka A. 1909 1. Wiesinger W. H 2004 1:0 Merta M. 1753
2. Píše J. 1735 0:1 Švanda A. 1932 2. Havrlík P. H 1843 0:1 Merta J. 1807
3. Kylar P. 1734 1/2 Švanda R. 1752 3. Hodek R. 1650 1:0 Židek P. 1685
4. Čech M. 1685 1/2 Schaffer D. 1649 4. Dvořák E. 1661 1:0 Marek M. H 1705
5. Mastný T. 1702 1:0 Kopecký V. 1562 5. Štěpán S. 1570 1/2 Nikl J. 1717
6. Dudla M. 1659 1/2 Šafář V. 1047 6. Rusz G. 1557 1/2 Marek J. 1401
7. Dudlová K. 1164 1/2 Langrová I. 1443 7. Krčmář S. 1534 1:0 Padrtka J. 1000
8. Holásek T. 1130 +:- Šestáková M. 1000 8. Bém T. 1472 1:0 Seidl P. 1563
4.5 : 3.5 6 : 2
TABULKA PO 5. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí C 5 4 1 0 13 31 : 9 25
2. TJ Lanškroun B 5 4 0 1 12 24 : 16 19
3. ŠK Svitavy 5 4 0 1 12 23.5 : 16.5 19
4. TJ Slovan Moravská Třebová 5 2 1 2 7 21.5 : 18.5 15
5. ŠK Ústí nad Orlicí D 5 2 1 2 7 20.5 : 19.5 12
5. TJ Štefanydes Polička B 5 2 1 2 7 20.5 : 19.5 12
7. Šachový klub Choceň 5 2 1 2 7 19 : 21 12
8. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 2 0 3 6 17.5 : 22.5 12
9. Sokol Mistrovice 5 1 1 3 4 16.5 : 23.5 9
10. Proplast Česká Třebová 5 1 1 3 4 15 : 25 9
11. ŠO Horní Čermná 5 1 1 3 4 14.5 : 25.5 8
12. ŠK Dolní Čermná 5 1 0 4 3 16.5 : 23.5 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.