Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - šesté kolo 13.01.19

V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Svitavy - Dolní čermná 4:4,Polička B - Kunvald 5:3, Lanškroun B - Ústí n/O. D 6,5:1,5, Moravská Třebová - Ústí n/O. C 4:4, Česká Třebová - Choceň 6,5:1,5, Mistrovice - Horní Čermná 6,5:1,5
V čele tabulky zůstává Lanškroun B, o poslední místo se dělí Horní Čermná s Dolní Čermnou.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 7 
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 13. 01. 2019
ŠK Svitavy – ŠK Dolní Čermná TJ Štefanydes Polička B – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
Rozhodčí: Velešík Marian Rozhodčí: Houška František
1. Kotva M. 1970 1:0 Merta M. 1749 1. Sodomka A. 1905 1/2 Wiesinger W. H 2008
2. Bartoš K. H 1862 1/2 Merta J. 1816 2. Švanda A. 1925 1:0 Havrlík P. H 1828
3. Vodička M. 1711 1/2 Motl L. 1623 3. Schaffer O. 1834 1:0 Vaníček J. 1699
4. Rosenkranz J. 1636 0:1 Slavíček M. 1693 4. Schaffer D. 1657 1:0 Hodek R. 1656
5. Velešík M. 1600 1/2 Židek P. 1676 5. Kopecký V. 1554 1:0 Dvořák E. 1680
6. Ďuriančík M. 1523 1:0 Marek M. H 1684 6. Simon J. 1639 0:1 Kacálek K. H 1788
7. Krušina A. 1568 0:1 Nikl J. 1703 7. Simon M. 1644 1/2 Štěpán S. 1579
8. Moravec J. H 1260 1/2 Marek J. 1422 8. Šestáková M. 1000 0:1 Rusz G. 1553
4 : 4 5 : 3
TJ Lanškroun B – ŠK Ústí nad Orlicí D TJ Slovan Moravská Třebová – ŠK Ústí nad Orlicí C
Rozhodčí: Pokorný Tomáš Rozhodčí: Sojma Zdeněk
1. Pokorný T. V 2198 1:0 Holásek V. V 1747 1. Grepl P. 1891 1/2 Mareš J. V 1973
2. Solil R. V 2035 1:0 Holásek V. 1761 2. Meleško A. 1826 0:1 Hrobař V. V 2046
3. Kupsa M. H 1949 1/2 Píše J. 1734 3. Sojma Z. 1842 1/2 Mareš P. V 1886
4. Šebrle J. 1692 1/2 Kylar P. 1748 4. Chvojka A. 1718 1:0 Šimek Z. 1958
5. Palla S. 1701 1/2 Čech M. 1667 5. Endl V. 1582 0:1 Volf J. 1951
6. Boháč L. 1579 1:0 Mastný T. 1716 6. Dvořák J. 1511 0:1 Smola J. 1822
7. Kolomý A. 1708 1:0 Píše M. 1301 7. Šmíd F. H 1712 1:0 Glembek B. 1768
8. Horák V. 1488 1:0 Švec J. 1486 8. Navrátil M. H 1686 1:0 Leksová S. 1388
6.5 : 1.5 4 : 4
Proplast Česká Třebová – Šachový klub Choceň Sokol Mistrovice – ŠO Horní Čermná
Rozhodčí: Nikolinko Alexandr Rozhodčí: Halbrštát Karel
1. Hurt L. 2085 1:0 Janeček V. H 1848 1. Mikyska K. H 1957 1:0 Dušek J. 1741
2. Prax I. 1994 1/2 Marinov P. H 1834 2. Lorenc A. H 1919 1:0 Kalousek M. 1750
3. Pail M. H 1854 1:0 Podgorný R. H 1704 3. Filip L. H 1813 1:0 Cimprich M. 1719
4. Borek P. 1794 1/2 Vavroušek P. 1675 4. Ježek J. 1794 1:0 Motl J. 1665
5. Vencl J. 1702 1/2 Janeček F. 1691 5. Bouchal L. 1764 1:0 Betlach J. 1673
6. Pelcl K. 1804 1:0 Nedelčev R. 1557 6. Bouchal T. 1532 1:0 Pecháček T. 1843
7. Jasanský K. 1677 1:0 Šmejdíř W. 1518 7. Špinler B. 1449 1/2 Vacek M. 1501
8. Petrželka K. 1859 1:0 Flos P. 1406 8. Glöckner J. 1832 0:1 Soural T. 1542
6.5 : 1.5 6.5 : 1.5
TABULKA PO 6. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Lanškroun B 6 5 0 1 15 30.5 : 17.5 24
2. ŠK Ústí nad Orlicí C 6 4 2 0 14 35 : 13 28
3. ŠK Svitavy 6 4 1 1 13 27.5 : 20.5 21
4. TJ Štefanydes Polička B 6 3 1 2 10 25.5 : 22.5 16
5. TJ Slovan Moravská Třebová 6 2 2 2 8 25.5 : 22.5 18
6. Sokol Mistrovice 6 2 1 3 7 23 : 25 15
7. ŠK Ústí nad Orlicí D 6 2 1 3 7 22 : 26 12
8. Proplast Česká Třebová 6 2 1 3 7 21.5 : 26.5 14
9. Šachový klub Choceň 6 2 1 3 7 20.5 : 27.5 12
10. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 6 2 0 4 6 20.5 : 27.5 14
11. ŠK Dolní Čermná 6 1 1 4 4 20.5 : 27.5 10
12. ŠO Horní Čermná 6 1 1 4 4 16 : 32 9

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.