Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - sedmé kolo 27.01.19

V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Choceň - Mistrovice 5:3, Dolní Čermná - Polička B 4:4, Ústí n/O. C - Česká Třebová 6,5:1,5, Ústí n/O. D - Moravská Třebová 5,5:2,5 Horní Čermná - Svitavy 1:7, Kunvald - Lanškroun B 3:5
Na čele tabulky setrvává Lanškroun B, stejně jako na konci tabulky se stále nacházejí Horní Čermná s Dolní Čermnou.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 8 
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 27. 01. 2019
ŠO Horní Čermná – ŠK Svitavy Šachový klub Choceň – Sokol Mistrovice
Rozhodčí: Dušek Josef Rozhodčí: Janeček František
1. Dušek J. 1741 0:1 Kotva M. 1970 1. Kučera J. H 1908 0:1 Mikyska K. H 1957
2. Kalousek M. 1750 1/2 Krušina P. 1848 2. Marinov P. H 1834 1/2 Ježek J. 1794
3. Cimprich M. 1719 1/2 Ambrožová L. H 1811 3. Podgorný R. H 1704 1/2 Bouchal L. 1764
4. Motl J. 1665 0:1 Vodička M. 1711 4. Vavroušek P. 1675 1:0 Halbrštát K. 1610
5. Betlach J. 1673 0:1 Křeček J. 1675 5. Janeček F. 1691 1:0 Bouchal T. 1532
6. Šilar J. 1556 0:1 Maděra S. 1668 6. Nedelčev R. 1557 0:1 Sysr P. H 1537
7. Šilar K. 1325 0:1 Velešík M. 1600 7. Šmejdíř W. 1518 1:0 Malý E. 1644
8. Balcar V. 1223 0:1 Ďuriančík M. 1523 8. Flos P. 1406 1:0 Langr P. 1531
1 : 7 5 : 3
ŠK Ústí nad Orlicí C – Proplast Česká Třebová ŠK Ústí nad Orlicí D – TJ Slovan Moravská Třebová
Rozhodčí: Glembek Bohumír Rozhodčí: Dudla Martin
1. Jániš P. V 1925 0:1 Hurt L. 2085 1. Holásek V. V 1747 1/2 Grepl P. 1891
2. Mareš P. V 1886 1/2 Prax I. 1994 2. Šmajzrová V. H 1681 1/2 Meleško A. 1826
3. Šimek Z. 1958 1:0 Klatka M. 1464 3. Holásek V. 1761 1:0 Sojma Z. 1842
4. Volf J. 1951 1:0 Bureš M. 1532 4. Píše J. 1734 1:0 Liebl P. 1759
5. Smola J. 1822 1:0 Drobný P. 1000 5. Kylar P. 1748 1:0 Chvojka A. 1718
6. Glembek B. 1768 1:0 Vencl J. 1439 6. Čech M. 1667 1:0 Endl V. 1582
7. Kapoun V. V 1860 1:0 Nikolinko A. 1000 7. Mastný T. 1716 0:1 Šmíd F. H 1712
8. Taslar K. 1640 1:0 Tapušík E. 1144 8. Dudla M. 1653 1/2 Navrátil M. H 1686
6.5 : 1.5 5.5 : 2.5
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald – TJ Lanškroun B ŠK Dolní Čermná – TJ Štefanydes Polička B
Rozhodčí: Dvořák Eduard Rozhodčí: Motl Ladislav
1. Vymetálek P. 1769 0:1 Pokorný T. V 2198 1. Merta M. 1749 0:1 Sodomka A. 1905
2. Vaníček J. 1699 0:1 Solil R. V 2035 2. Merta J. 1816 0:1 Schaffer O. 1834
3. Hodek R. 1656 1/2 Vaculík J. 1679 3. Motl L. 1623 0:1 Švanda R. 1756
4. Dvořák E. 1680 1/2 Šebrle J. 1692 4. Slavíček M. 1693 1/2 Schaffer D. 1657
5. Kalous T. H 1858 1/2 Palla S. 1701 5. Židek P. 1676 1:0 Brokl D. 1611
6. Štěpán S. 1579 1/2 Boháč L. 1579 6. Marek M. H 1684 1:0 Šafář V. 1077
7. Rusz G. 1553 1:0 Křivohlávek J. 1354 7. Marek J. 1422 1/2 Langrová I. 1443
8. Krčmář S. 1548 0:1 Kalousová J. 1465 8. Seidl P. 1538 1:0 Šestáková M. 1000
3 : 5 4 : 4
TABULKA PO 7. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Lanškroun B 7 6 0 1 18 35.5 : 20.5 27
2. ŠK Ústí nad Orlicí C 7 5 2 0 17 41.5 : 14.5 34
3. ŠK Svitavy 7 5 1 1 16 34.5 : 21.5 27
4. TJ Štefanydes Polička B 7 3 2 2 11 29.5 : 26.5 19
5. ŠK Ústí nad Orlicí D 7 3 1 3 10 27.5 : 28.5 16
6. Šachový klub Choceň 7 3 1 3 10 25.5 : 30.5 16
7. TJ Slovan Moravská Třebová 7 2 2 3 8 28 : 28 19
8. Sokol Mistrovice 7 2 1 4 7 26 : 30 17
9. Proplast Česká Třebová 7 2 1 4 7 23 : 33 15
10. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 7 2 0 5 6 23.5 : 32.5 15
11. ŠK Dolní Čermná 7 1 2 4 5 24.5 : 31.5 13
12. ŠO Horní Čermná 7 1 1 5 4 17 : 39 9

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.