Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - osmé kolo 10.02.19

V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky:
Česká Třebová - Ústí n/O. D 3:5, Svitavy - Polička B 6:2, Horní Čermná - Choceň 2,5:5,5, Mistrovice - Ústí n/O. C 1,5:6,5, Lanškroun B - Dolní Čermná 6:2, Moravská Třebová - Kunvald 5:3
V čele je nadále Lanškroun B, do boje o prvenství mohou i nadále zasáhnout ještě Ústí n/O. C a Svitavy. Na posledních místech zůstávají Horní Čermná a Dolní Čermná, těsně nad pásmem sestupu je i Kunvald a vyhráno ještě nemají ani Česká Třebová nebo Mistrovice.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 9 
VÝSLEDKY 8. KOLA HRANÉHO 10. 02. 2019
ŠK Svitavy – TJ Štefanydes Polička B TJ Lanškroun B – ŠK Dolní Čermná
Rozhodčí: Křeček Jiří Rozhodčí: Novák Miroslav
1. Kotva M. 1967 1:0 Sodomka A. 1914 1. Solil R. V 2038 1:0 Merta M. 1739
2. Krušina P. 1845 1:0 Schaffer O. 1850 2. Kupsa M. H 1947 1:0 Merta J. 1808
3. Bartoš K. H 1877 1:0 Švanda R. 1762 3. Vaculík J. 1678 1/2 Motl L. 1619
4. Vodička M. 1706 1/2 Schaffer D. 1668 4. Šebrle J. 1693 1/2 Marek M. H 1659
5. Křeček J. 1685 0:1 Kopecký V. 1567 5. Palla S. 1694 1/2 Nikl J. 1709
6. Rosenkranz J. 1628 1/2 Simon J. 1633 6. Boháč L. 1593 1:0 Marek J. 1418
7. Velešík M. 1601 1:0 Simon M. 1640 7. Kalousová J. 1555 1/2 Padrtka J. 1000
8. Bulva F. H 1615 1:0 Šafář V. 1071 8. Horák V. 1545 1:0 Málek O. 1306
6 : 2 6 : 2
TJ Slovan Moravská Třebová – ŠO K a.s. Kunvald Proplast Česká Třebová – ŠK Ústí nad Orlicí D
Rozhodčí: Sojma Zdeněk Rozhodčí: Nikolinko Alexandr
1. Pavlíček L. H 1980 1:0 Havrlík P. H 1836 1. Prax I. 1987 1/2 Holásek V. V 1773
2. Grepl P. 1901 1:0 Vymetálek P. 1767 2. Pail M. H 1837 1/2 Mareš P. 1696
3. Meleško A. 1814 1/2 Vaníček J. 1696 3. Vencl J. 1701 1/2 Holásek V. 1784
4. Sojma Z. 1831 1:0 Hodek R. 1641 4. Kovář V. 1594 0:1 Píše J. 1744
5. Liebl P. 1738 0:1 Dvořák E. 1645 5. Bureš M. 1540 0:1 Kylar P. 1758
6. Chvojka A. 1725 1/2 Rusz G. 1542 6. Pelcl K. 1808 1/2 Čech M. 1676
7. Šmíd F. H 1724 1:0 Krčmář S. 1530 7. Jasanský K. 1683 1:0 Dudla M. 1661
8. Navrátil M. H 1695 0:1 Řehák J. 1447 8. Petrželka K. 1861 0:1 Píše M. 1298
5 : 3 3 : 5
Sokol Mistrovice – ŠK Ústí nad Orlicí C ŠO Horní Čermná – Šachový klub Choceň
Rozhodčí: Halbrštát Karel Rozhodčí: Dušek Josef
1. Filip L. H 1819 0:1 Hrobař V. V 2050 1. Dušek J. 1739 1/2 Marinov P. H 1820
2. Ježek J. 1794 0:1 Netušil J. 1932 2. Kalousek M. 1757 0:1 Podgorný R. H 1697
3. Bouchal L. 1763 0:1 Jániš P. V 1919 3. Cimprich M. 1714 1/2 Vavroušek P. 1680
4. Bouchal T. 1557 0:1 Mareš P. V 1891 4. Betlach J. 1655 0:1 Janeček F. 1697
5. Špinler B. 1444 1/2 Volf J. 1958 5. Pecháček T. 1826 1:0 Šmejdíř W. 1526
6. Malý E. 1617 0:1 Smola J. 1819 6. Vacek M. 1500 0:1 Flos P. 1430
7. Mlynář M. H 1433 0:1 Leksová S. 1396 7. Šilar J. 1549 1/2 Starý S. 1408
8. Langr P. 1520 1:0 Šmajzrová D. 1386 8. Šilar J. 1547 0:1 Doseděl Z. 1537
1.5 : 6.5 2.5 : 5.5
TABULKA PO 8. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Lanškroun B 8 7 0 1 21 41.5 : 22.5 31
2. ŠK Ústí nad Orlicí C 8 6 2 0 20 48 : 16 40
3. ŠK Svitavy 8 6 1 1 19 40.5 : 23.5 32
4. ŠK Ústí nad Orlicí D 8 4 1 3 13 32.5 : 31.5 19
5. Šachový klub Choceň 8 4 1 3 13 31 : 33 20
6. TJ Slovan Moravská Třebová 8 3 2 3 11 33 : 31 23
7. TJ Štefanydes Polička B 8 3 2 3 11 31.5 : 32.5 20
8. Sokol Mistrovice 8 2 1 5 7 27.5 : 36.5 18
9. Proplast Česká Třebová 8 2 1 5 7 26 : 38 16
10. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 8 2 0 6 6 26.5 : 37.5 17
11. ŠK Dolní Čermná 8 1 2 5 5 26.5 : 37.5 13
12. ŠO Horní Čermná 8 1 1 6 4 19.5 : 44.5 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.