Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - deváté kolo 24.02.19

V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky:
Choceň - Svitavy 4:4, Dolní Čermná - Moravská Třebová 2:6, Ústí n/O. C - Horní Čermná 7:1, Ústí n/O. D - Mistrovice 4,5:3,5, Kunvald - Česká Třebová 3:5, Polička B - Lanškroun B 2:6
V čele tabulky zůstává Lanškroun B a ani na konci tabulky nedošlo k žádným změnám - poslední dvě kola mohou být ještě dramatická.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 10 
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 24. 02. 2019
Šachový klub Choceň – ŠK Svitavy ŠK Ústí nad Orlicí C – ŠO Horní Čermná
Rozhodčí: Janeček František Rozhodčí: Glembek Bohumír
1. Janeček V. H 1850 1:0 Kotva M. 1967 1. Hrobař V. V 2050 1:0 Dušek J. 1739
2. Marinov P. H 1820 0:1 Vodička M. 1706 2. Netušil J. 1932 1:0 Cimprich M. 1714
3. Podgorný R. H 1697 1/2 Křeček J. 1685 3. Jániš P. V 1919 1:0 Betlach J. 1655
4. Vavroušek P. 1680 1:0 Maděra S. 1675 4. Mareš P. V 1891 1/2 Pecháček T. 1826
5. Janeček F. 1697 1/2 Rosenkranz J. 1628 5. Volf J. 1958 1:0 Vacek M. 1500
6. Nedelčev R. 1543 0:1 Velešík M. 1601 6. Smola J. 1819 1:0 Šilar J. 1549
7. Šmejdíř W. 1526 0:1 Bulva F. H 1615 7. Glembek B. 1759 1:0 Šilar J. 1547
8. Flos P. 1430 1:0 Moravec J. H 1268 8. Kobr M. 1330 1/2 Balcar V. 1223
4 : 4 7 : 1
ŠK Ústí nad Orlicí D – Sokol Mistrovice ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald – Proplast Česká Třebová
Rozhodčí: Dudla Martin Rozhodčí: Dvořák Eduard
1. Holásek V. V 1773 1:0 Mikyska K. H 1959 1. Havrlík P. H 1836 0:1 Hurt L. 2095
2. Šmajzrová V. H 1725 0:1 Lorenc A. H 1949 2. Keprta S. H 1876 1/2 Vencl J. 1701
3. Holásek V. 1784 1/2 Bouchal L. 1763 3. Vymetálek P. 1767 1/2 Kovář V. 1594
4. Píše J. 1744 1:0 Bouchal T. 1557 4. Vaníček J. 1696 1:0 Klatka M. 1459
5. Kylar P. 1758 1:0 Sysr P. H 1545 5. Hodek R. 1641 1/2 Bureš M. 1540
6. Dudla M. 1661 1/2 Špinler B. 1444 6. Dvořák E. 1645 0:1 Pelcl K. 1808
7. Píše M. 1298 0:1 Hanák V. 1501 7. Kalous T. H 1854 1/2 Jasanský K. 1683
8. Švec J. 1488 1/2 Langr P. 1520 8. Štěpán S. 1590 0:1 Petrželka K. 1861
4.5 : 3.5 3 : 5
ŠK Dolní Čermná – TJ Slovan Moravská Třebová TJ Štefanydes Polička B – TJ Lanškroun B
Rozhodčí: Motl Ladislav Rozhodčí: Schaffer David
1. Merta M. 1739 0:1 Grepl P. 1901 1. Sodomka A. 1914 0:1 Pokorný T. V 2178
2. Merta J. 1808 1/2 Meleško A. 1814 2. Švanda A. 1934 1:0 Solil R. V 2038
3. Motl L. 1619 0:1 Sojma Z. 1831 3. Schaffer O. 1850 1/2 Kupsa M. H 1947
4. Slavíček M. 1700 1/2 Liebl P. 1738 4. Schaffer D. 1668 1/2 Vaculík J. 1678
5. Marek M. H 1659 1/2 Chvojka A. 1725 5. Kopecký V. 1567 0:1 Palla S. 1694
6. Nikl J. 1709 0:1 Endl V. 1572 6. Ryšavá M. 1335 0:1 Boháč L. 1593
7. Marek J. 1418 1/2 Dvořák J. 1505 7. Martínek M. 1383 0:1 Kalousová J. 1555
8. Seidl P. 1538 0:1 Šmíd F. H 1724 8. Langrová I. 1442 0:1 Horák V. 1545
2 : 6 2 : 6
TABULKA PO 9. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Lanškroun B 9 8 0 1 24 47.5 : 24.5 36
2. ŠK Ústí nad Orlicí C 9 7 2 0 23 55 : 17 46
3. ŠK Svitavy 9 6 2 1 20 44.5 : 27.5 35
4. ŠK Ústí nad Orlicí D 9 5 1 3 16 37 : 35 22
5. TJ Slovan Moravská Třebová 9 4 2 3 14 39 : 33 27
6. Šachový klub Choceň 9 4 2 3 14 35 : 37 23
7. TJ Štefanydes Polička B 9 3 2 4 11 33.5 : 38.5 21
8. Proplast Česká Třebová 9 3 1 5 10 31 : 41 19
9. Sokol Mistrovice 9 2 1 6 7 31 : 41 20
10. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 9 2 0 7 6 29.5 : 42.5 18
11. ŠK Dolní Čermná 9 1 2 6 5 28.5 : 43.5 13
12. ŠO Horní Čermná 9 1 1 7 4 20.5 : 51.5 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.