Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - desáté kolo 17.03.19

V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky:
Česká Třebová - Dolní Čermná 4,5:3,5, Choceň - Ústí n/O. C 2:6, Svitavy - Lanškroun B 3:5, Horní Čermná - Ústí n/O. D 3,5:4,5, Mistrovice - Kunvald 5,5:2,5, Moravská Třebová - Polička B 5,5:2,5
V čele je stále Lanškroun B a v posledním kole mu k postupu stačí jakákoliv výhra, na jeho zaváhání čeká už jen Ústí n/O. C. O sestupu se rovněž rozhodne až v posledním kole ze tří družstev - Horní Čermné, Dolní Čermné a Kunvaldu.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 11 
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 17. 03. 2019
ŠK Svitavy – TJ Lanškroun B TJ Slovan Moravská Třebová – TJ Štefanydes Polička B
Rozhodčí: Bartoš Karel Rozhodčí: Sojma Zdeněk
1. Kotva M. 1965 0:1 Pokorný T. V 2180 1. Grepl P. 1917 1/2 Sodomka A. 1902
2. Krušina P. 1855 0:1 Solil R. V 2027 2. Meleško A. 1807 1/2 Švanda R. 1755
3. Ambrožová L. H 1773 1/2 Kupsa M. H 1987 3. Sojma Z. 1841 1:0 Kopecký V. 1574
4. Bartoš K. H 1884 1:0 Vaculík J. 1676 4. Liebl P. 1711 1/2 Simon J. 1633
5. Křeček J. 1666 0:1 Šebrle J. 1692 5. Chvojka A. 1718 1/2 Simon M. 1618
6. Maděra S. 1661 1/2 Palla S. 1705 6. Endl V. 1586 1/2 Šafář V. 1068
7. Velešík M. 1617 0:1 Boháč L. 1602 7. Šmíd F. H 1734 1:0 Langrová I. 1417
8. Ďuriančík M. 1537 1:0 Paukert I. 1745 8. Novák A. 1236 +:- 0 0
3 : 5 5.5 : 2.5
Proplast Česká Třebová – ŠK Dolní Čermná Sokol Mistrovice – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
Rozhodčí: Nikolinko Alexandr Rozhodčí: Bouchal Tomáš
1. Prax I. 1982 1:0 Merta M. 1730 1. Mikyska K. H 1947 1/2 Wiesinger W. H 2002
2. Pail M. H 1839 1/2 Merta J. 1802 2. Filip L. H 1814 1/2 Havrlík P. H 1822
3. Borek P. 1805 1:0 Motl L. 1616 3. Ježek J. 1774 1/2 Vymetálek P. 1756
4. Kovář V. 1593 0:1 Slavíček M. 1701 4. Bouchal L. 1757 1/2 Vaníček J. 1704
5. Klatka M. 1437 0:1 Marek M. H 1665 5. Bouchal T. 1549 1:0 Hodek R. 1638
6. Bureš M. 1517 0:1 Nikl J. 1695 6. Janota J. 1548 1:0 Dvořák E. 1658
7. Pelcl K. 1810 1:0 Marek J. 1415 7. Sysr P. H 1539 1/2 Štěpán S. 1591
8. Petrželka K. 1846 1:0 Padrtka J. 1000 8. Hanák V. 1521 1:0 Krčmář S. 1530
4.5 : 3.5 5.5 : 2.5
ŠO Horní Čermná – ŠK Ústí nad Orlicí D Šachový klub Choceň – ŠK Ústí nad Orlicí C
Rozhodčí: Dušek Josef Rozhodčí: Janeček František
1. Dušek J. 1734 0:1 Holásek V. V 1795 1. Kučera J. H 1909 1/2 Hrobař V. V 2057
2. Motl J. 1650 0:1 Píše J. 1758 2. Podgorný R. H 1708 0:1 Netušil J. 1956
3. Betlach J. 1643 0:1 Kylar P. 1765 3. Vavroušek P. 1691 1/2 Jániš P. V 1936
4. Pecháček T. 1831 1:0 Dudla M. 1652 4. Janeček F. 1704 0:1 Mareš P. V 1896
5. Vacek M. 1486 0:1 Píše M. 1325 5. Nedelčev R. 1535 0:1 Šimek Z. 1950
6. Šilar J. 1546 1/2 Švec J. 1486 6. Šmejdíř W. 1515 0:1 Volf J. 1952
7. Šilar J. 1517 1:0 Holásková M. 1184 7. Flos P. 1466 1:0 Smola J. 1836
8. Soural T. 1576 1:0 Holásek T. 1130 8. Doseděl Z. 1557 0:1 Glembek B. 1764
3.5 : 4.5 2 : 6
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Lanškroun B 10 9 0 1 27 52.5 : 27.5 40
2. ŠK Ústí nad Orlicí C 10 8 2 0 26 61 : 19 51
3. ŠK Svitavy 10 6 2 2 20 47.5 : 32.5 37
4. ŠK Ústí nad Orlicí D 10 6 1 3 19 41.5 : 38.5 26
5. TJ Slovan Moravská Třebová 10 5 2 3 17 44.5 : 35.5 30
6. Šachový klub Choceň 10 4 2 4 14 37 : 43 24
7. Proplast Česká Třebová 10 4 1 5 13 35.5 : 44.5 23
8. TJ Štefanydes Polička B 10 3 2 5 11 36 : 44 21
9. Sokol Mistrovice 10 3 1 6 10 36.5 : 43.5 23
10. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 10 2 0 8 6 32 : 48 18
11. ŠK Dolní Čermná 10 1 2 7 5 32 : 48 16
12. ŠO Horní Čermná 10 1 1 8 4 24 : 56 13

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.