Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - jedenácté kolo 30.03.19

V posledním jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky:
Dolní Čermná - Mistrovice 4,5:3,5, Ústí n/O. C - Svitavy 4:4, Ústí n/O. D - Choceň 6,5:1,5, Kunvald - Horní Čermná 7:1, Lanškroun B - Moravská Třebová 5:3, Polička B - Česká Třebová 5,5:2,5
Vítězem s právem postupu do Krajského přeboru 1.třídy se stalo družstvo Lanškroun B - Blahopřejeme !!!, se soutěží se musí rozloučit Horní Čermná.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 12 
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 31. 03. 2019
ŠK Ústí nad Orlicí C – ŠK Svitavy ŠK Ústí nad Orlicí D – Šachový klub Choceň
Rozhodčí: Glembek Bohumír Rozhodčí: Dudla Martin
1. Hrobař V. V 2057 1:0 Kotva M. 1965 1. Holásek V. V 1795 1:0 Podgorný R. H 1708
2. Netušil J. 1956 1:0 Krušina P. 1855 2. Šmajzrová V. H 1725 1:0 Vavroušek P. 1691
3. Jániš P. V 1936 0:1 Ambrožová L. H 1773 3. Holásek V. 1774 1/2 Janeček F. 1704
4. Mareš P. V 1896 1/2 Bartoš K. H 1884 4. Kylar P. 1765 1:0 Nedelčev R. 1535
5. Šimek Z. 1950 0:1 Vodička M. 1718 5. Čech M. 1680 1:0 Šmejdíř W. 1515
6. Volf J. 1952 1:0 Křeček J. 1666 6. Mastný T. 1692 0:1 Flos P. 1466
7. Smola J. 1836 0:1 Maděra S. 1661 7. Dudla M. 1652 1:0 Držmíšek J. 1130
8. Glembek B. 1764 1/2 Velešík M. 1617 8. Píše M. 1325 +:- 0 0
4 : 4 6.5 : 1.5
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald – ŠO Horní Čermná ŠK Dolní Čermná – Sokol Mistrovice
Rozhodčí: Dvořák Eduard Rozhodčí: Motl Ladislav
1. Wiesinger W. H 2002 1:0 Dušek J. 1734 1. Merta M. 1730 1:0 Ježek J. 1774
2. Verdiyan B. 1862 1:0 Kalousek M. 1750 2. Merta J. 1802 1/2 Bouchal L. 1757
3. Vymetálek P. 1756 1/2 Cimprich M. 1709 3. Motl L. 1616 1/2 Bouchal T. 1549
4. Vaníček J. 1704 1:0 Motl J. 1650 4. Židek P. 1682 1/2 Sysr P. H 1539
5. Hodek R. 1638 1:0 Betlach J. 1643 5. Marek M. H 1665 1:0 Špinler B. 1458
6. Dvořák E. 1658 1:0 Pecháček T. 1831 6. Nikl J. 1695 0:1 Hanák V. 1521
7. Kalous T. H 1860 1:0 Vacek M. 1486 7. Marek J. 1415 0:1 Malý E. 1607
8. Kacálek K. H 1803 1/2 Šilar J. 1546 8. Padrtka J. 1000 1:0 Ježek J. 1561
7 : 1 4.5 : 3.5
TJ Štefanydes Polička B – Proplast Česká Třebová TJ Lanškroun B – TJ Slovan Moravská Třebová
Rozhodčí: Schaffer David Rozhodčí: Novák Miroslav
1. Sodomka A. 1902 1/2 Borek P. 1805 1. Kupsa M. H 1987 1/2 Grepl P. 1917
2. Schaffer O. 1842 1:0 Klatka M. 1437 2. Doleček M. 1675 1/2 Meleško A. 1807
3. Schaffer D. 1669 1/2 Pelcl K. 1810 3. Vaculík J. 1676 1/2 Liebl P. 1711
4. Simon J. 1633 1:0 Drobný P. 1000 4. Šebrle J. 1692 1/2 Chvojka A. 1718
5. Simon M. 1618 1/2 Vencl J. 1435 5. Kalousová J. 1577 1/2 Endl V. 1586
6. Martínek M. 1372 1:0 Nikolinko A. 1162 6. Pilný J. 1462 1/2 Novák A. 1236
7. Langrová I. 1417 1:0 Nikolinko T. 1168 7. Novák M. 1686 +:- 0 0
8. 0 0 -:+ Tapušík E. 1128 8. Krištof J. 1610 +:- 0 0
5.5 : 2.5 5 : 3
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Lanškroun B 11 10 0 1 30 57.5 : 30.5 42
2. ŠK Ústí nad Orlicí C 11 8 3 0 27 65 : 23 54
3. ŠK Ústí nad Orlicí D 11 7 1 3 22 48 : 40 32
4. ŠK Svitavy 11 6 3 2 21 51.5 : 36.5 40
5. TJ Slovan Moravská Třebová 11 5 2 4 17 47.5 : 40.5 30
6. TJ Štefanydes Polička B 11 4 2 5 14 41.5 : 46.5 25
7. Šachový klub Choceň 11 4 2 5 14 38.5 : 49.5 25
8. Proplast Česká Třebová 11 4 1 6 13 38 : 50 24
9. Sokol Mistrovice 11 3 1 7 10 40 : 48 25
10. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 11 3 0 8 9 39 : 49 24
11. ŠK Dolní Čermná 11 2 2 7 8 36.5 : 51.5 19
12. ŠO Horní Čermná 11 1 1 9 4 25 : 63 13

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.