Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - první kolo 15.10.17

Neděle 15.října 2017 byla dnem startu prvního kola nové sezony i v Krajském přeboru 2.třídy západ, kde byly dosaženy tyto výsledky:
Hlinsko B - Polička C 3,5:4,5, Železné Hory - Polabiny G 3,5:4,5, Heřmanův Městec - Rapid C 6,5:1,5, Rapid B - Bohemia B 4:4, Polabiny F - Chrudim B 4,5:3,5, Chotěboř B - Bohdaneč 5:3
Na čele tabulky se po prvním kole nachází Heřmanův Městec.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 2 
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 15. 10. 2017
ŠO Hlinsko B – TJ Štefanydes Polička C Železné hory – 2222 ŠK Polabiny G
Rozhodčí: Indrová Jana Rozhodčí: Šilar Lubomír
1. Baudyš O. V 2238 1:0 Sodomka A. 1926 1. Švanda P. H 2086 0:1 Cach O. 1711
2. Adámek M. V 1876 0:1 Schaffer O. 1879 2. Šilar L. 2064 1:0 Pelcl L. 1640
3. Novotný O. 1688 1:0 Smejkal J. 1834 3. Tyč M. 1704 1:0 Jiroušek J. 1675
4. Janda L. 1790 1/2 Navrátil L. 1719 4. Jura J. 1503 0:1 Stoček P. 1548
5. Vojanec H. 1646 0:1 Zeman L. H 1773 5. Roub R. 1407 0:1 Stoček M. 1495
6. Zámečník J. 1852 1:0 Charouz M. 1705 6. Roub R. 1289 1/2 Pilná J. 1303
7. Stránský L. 1535 0:1 Buchta M. 1664 7. Rožek J. 1237 0:1 Šulcová T. 1153
8. Vašek P. 1488 0:1 Stodola J. 1295 8. Tyč J. 1085 1:0 Pelcl R. 1190
3.5 : 4.5 3.5 : 4.5
Jiskra Heřmanův Městec – ŠK Rapid Pardubice C ŠK Rapid Pardubice B – ŠK Bohemia Pardubice B
Rozhodčí: Honek Jan Rozhodčí: Svítil Radek
1. Müller P. 1904 1/2 Pavlovec V. 1818 1. Ret A. H 1741 0:1 Horáček M. V 2155
2. Starý L. 1846 1:0 Hon J. 1798 2. Seidl Z. 1857 0:1 Mudruňka P. 1891
3. Přibyl J. 1868 1:0 Janko J. 1710 3. Joukl J. 1666 0:1 Mazura T. 1884
4. Honek J. 1829 1:0 Mikulenka T. 1586 4. Macek O. 1538 1/2 Kvapil P. 1654
5. Konrád F. H 1827 1:0 Janoušek P. H 1579 5. Joukl M. 1631 1/2 Šindler J. 1584
6. Štolfa J. 1751 1:0 Cach T. H 1582 6. Svítil R. 1713 1:0 Kotlant T. 1672
7. Klouček J. 1616 1:0 Kalhous M. 1545 7. Macek J. 1523 1:0 Horáčková I. 1137
8. Starý V. 1096 0:1 Dědek P. 1280 8. Fiala J. 1499 1:0 Šindler V. 1000
6.5 : 1.5 4 : 4
2222 ŠK Polabiny F – TJ ŠO Chrudim B TJ CHS Chotěboř B – Sokol Lázně Bohdaneč
Rozhodčí: Vorel Bohuslav Rozhodčí: Sukdolák Radek
1. Černý J. 2025 1:0 Linhart Z. V 1977 1. Linhart J. 2029 1:0 Rež M. 1804
2. Just P. V 1969 0:1 Hájek J. H 1896 2. Krejčík T. 1922 1:0 Veselý E. 1763
3. Šlosar J. 2021 1/2 Němec B. 1850 3. Sukdolák R. 1967 1:0 Sekyrka J. 1728
4. Škorpík F. 1617 1/2 Česenek V. 1714 4. Fiala M. 1842 1:0 Zmek J. 1659
5. Krejčí J. 1529 1:0 Němec V. 1701 5. Tomek K. 1764 0:1 Binas J. 1583
6. Vorel B. 1545 0:1 Chvojka J. 1527 6. Pejřimovská V. 1393 0:1 Svoboda J. 1594
7. Kvapil P. 1444 1/2 Sokol P. 1531 7. Pejřimovský T. 1254 0:1 Mácha M. 1444
8. Kvapil J. C 1453 1:0 Zelený F. 1510 8. Michal M. 1711 1:0 Rež M. 1488
4.5 : 3.5 5 : 3
TABULKA PO 1. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Jiskra Heřmanův Městec 1 1 0 0 3 6.5 : 1.5 6
2. TJ CHS Chotěboř B 1 1 0 0 3 5 : 3 5
3. 2222 ŠK Polabiny G 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 4
3. TJ Štefanydes Polička C 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 4
5. 2222 ŠK Polabiny F 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 3
6. ŠK Rapid Pardubice B 1 0 1 0 1 4 : 4 3
6. ŠK Bohemia Pardubice B 1 0 1 0 1 4 : 4 3
8. Železné hory 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 3
8. ŠO Hlinsko B 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 3
10. TJ ŠO Chrudim B 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 2
11. Sokol Lázně Bohdaneč 1 0 0 1 0 3 : 5 3
12. ŠK Rapid Pardubice C 1 0 0 1 0 1.5 : 6.5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.