Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - druhé kolo 05.11.17

Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky:
Polička C - Bohdaneč 3:5, Chrudim B - Chotěboř B 2,5:5,5, Bohemia B - Polabiny F 4:4, Polabiny G - Heřmanův Městec 5:3, Hlinsko B - Železné hory 4:4
Po dvou kolech je s plným počtem bodů a lepším skore v čele Chotěboř B.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 3 
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 05. 11. 2017
TJ Štefanydes Polička C – Sokol Lázně Bohdaneč TJ ŠO Chrudim B – TJ CHS Chotěboř B
Rozhodčí: Houška František Rozhodčí: Němec Bohumil
1. Sodomka A. 1926 1/2 Rež M. 1804 1. Linhart Z. V 1977 0:1 Linhart J. 2029
2. Schaffer O. 1879 1:0 Kouba P. 1768 2. Hájek J. H 1896 1:0 Krejčík T. 1922
3. Smejkal J. 1834 0:1 Veselý E. 1763 3. Němec B. 1850 0:1 Sukdolák R. 1967
4. Navrátil L. 1719 0:1 Sekyrka J. 1728 4. Bartoš M. 1734 0:1 Fiala M. 1842
5. Zeman L. H 1773 0:1 Jouza P. 1640 5. Česenek V. 1714 1/2 Novotný T. 1920
6. Charouz M. 1705 1/2 Zmek J. 1659 6. Krys J. 1635 0:1 Tomek K. 1764
7. Stodola J. 1752 1:0 Mácha M. 1444 7. Chvojka J. 1527 1:0 Jun R. 1240
8. Buchta M. 1664 0:1 Rež M. 1488 8. Sokol P. 1531 0:1 Michal M. 1711
3 : 5 2.5 : 5.5
ŠK Bohemia Pardubice B – 2222 ŠK Polabiny F ŠK Rapid Pardubice C – ŠK Rapid Pardubice B
Rozhodčí: Mazura Tomáš Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1. Horáček M. V 2155 1/2 Just P. V 1969 1. Pavlovec V. 1818 1/2 Ret A. H 1741
2. Třasák O. 1984 1/2 Škorpík J. 1870 2. Hon J. 1798 1/2 Seidl Z. 1857
3. Mudruňka P. 1891 1/2 Nešpůrek P. 1799 3. Janko J. 1710 1/2 Prokop M. 1940
4. Mazura T. 1884 1/2 Gregor J. 1732 4. Mikulenka T. 1586 0:1 Joukl J. 1666
5. Kvapil P. 1654 0:1 Škorpík F. 1617 5. Janoušek P. H 1579 1:0 Macek O. 1538
6. Šindler J. 1584 1:0 Krejčí J. 1529 6. Cach T. H 1582 0:1 Joukl M. 1631
7. Třasáková A. H 1125 1:0 Kvapil P. 1444 7. Kalhous M. 1545 1/2 Nešpůrek J. H 1629
8. Šindler V. 1000 0:1 Kvapil J. C 1453 8. Kolomý R. 1442 0:1 Svítil R. 1713
4 : 4 3 : 5
2222 ŠK Polabiny G – Jiskra Heřmanův Městec ŠO Hlinsko B – Železné hory
Rozhodčí: Pelcl Luděk Rozhodčí: Stránský Luboš
1. Cach J. 1980 1:0 Müller P. 1904 1. Baudyš O. V 2238 1/2 Švanda P. H 2086
2. Pelcl L. 1640 0:1 Starý L. 1846 2. Roušar Z. V 1951 1/2 Jareš M. H 1965
3. Jiroušek J. 1675 1/2 Přibyl J. 1868 3. Dvořák S. 1950 1/2 Šilar L. 2064
4. Stoček P. 1548 1:0 Honek J. 1829 4. Adámek M. V 1876 1/2 Vančura M. H 1594
5. Brožka K. 1539 1:0 Konrád F. H 1827 5. Janda L. 1790 1/2 Tyč M. 1704
6. Stoček M. 1495 0:1 Štolfa J. 1751 6. Vojanec H. 1646 0:1 Jura J. 1503
7. Pilná J. 1303 1/2 Sedlák P. 1462 7. Stránský L. 1535 1/2 Jareš O. 1419
8. Šulcová T. 1153 1:0 Starý V. 1096 8. Štěrba B. 1513 1:0 Roub R. 1289
5 : 3 4 : 4
TABULKA PO 2. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ CHS Chotěboř B 2 2 0 0 6 10.5 : 5.5 10
2. 2222 ŠK Polabiny G 2 2 0 0 6 9.5 : 6.5 8
3. ŠK Rapid Pardubice B 2 1 1 0 4 9 : 7 6
4. 2222 ŠK Polabiny F 2 1 1 0 4 8.5 : 7.5 5
5. Jiskra Heřmanův Městec 2 1 0 1 3 9.5 : 6.5 8
6. Sokol Lázně Bohdaneč 2 1 0 1 3 8 : 8 7
7. TJ Štefanydes Polička C 2 1 0 1 3 7.5 : 8.5 6
8. ŠK Bohemia Pardubice B 2 0 2 0 2 8 : 8 5
9. Železné hory 2 0 1 1 1 7.5 : 8.5 4
9. ŠO Hlinsko B 2 0 1 1 1 7.5 : 8.5 4
11. TJ ŠO Chrudim B 2 0 0 2 0 6 : 10 4
12. ŠK Rapid Pardubice C 2 0 0 2 0 4.5 : 11.5 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.