Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - třetí kolo 19.11.17

Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky:
Železné hory - Polička C 5:3, Heřmanův Městec - Hlinsko B 1,5:6,5, Rapid Pardubice B - Polabiny G 7:1 , Polabiny F - Rapid Pardubice C 5:3, Chotěboř B - Bohemia Pardubice B 6:2, Bohdaneč - Chrudim B 3:5
Po třech kolech je v čele tabulky pouze Chotěboř B s plným bodovým ziskem.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 4 
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 19. 11. 2017
Železné hory – TJ Štefanydes Polička C Jiskra Heřmanův Městec – ŠO Hlinsko B
Rozhodčí: Jareš Ondřej Rozhodčí: Honek Jan
1. Švanda P. H 2086 1/2 Stodola M. V 1974 1. Müller P. 1904 0:1 Baudyš O. V 2238
2. Jareš M. H 1965 1:0 Sodomka A. 1926 2. Přibyl J. 1868 0:1 Hájek J. H 2058
3. Šilar L. 2064 1:0 Schaffer O. 1879 3. Honek J. 1829 1/2 Roušar Z. V 1951
4. Dunajčík J. 1852 1/2 Smejkal J. 1834 4. Konrád F. H 1827 1/2 Dvořák S. 1950
5. Vančura M. H 1594 1/2 Navrátil L. 1719 5. Štolfa J. 1751 0:1 Novotný O. 1688
6. Tyč M. 1704 1:0 Charouz M. 1705 6. Klouček J. 1616 0:1 Janda L. 1790
7. Jura J. 1503 1/2 Stodola J. 1752 7. Urválek M. 1472 1/2 Zámečník J. 1852
8. Jareš O. 1419 0:1 Buchta M. 1664 8. Sedlák P. 1462 0:1 Stránský L. 1535
5 : 3 1.5 : 6.5
ŠK Rapid Pardubice B – 2222 ŠK Polabiny G 2222 ŠK Polabiny F – ŠK Rapid Pardubice C
Rozhodčí: Svítil Radek Rozhodčí: Vorel Bohuslav
1. Ret A. H 1741 1/2 Jiroušek J. 1675 1. Černý J. 2025 1:0 Pavlovec V. 1818
2. Seidl Z. 1857 1:0 Stoček P. 1548 2. Škorpík J. 1870 1:0 Hon J. 1798
3. Prokop M. 1940 1:0 Brožka K. 1539 3. Dudek V. 1700 1/2 Janko J. 1710
4. Joukl J. 1666 1:0 Stoček M. 1495 4. Škorpík F. 1617 0:1 Mikulenka T. 1586
5. Joukl M. 1631 1:0 Brázda V. 1516 5. Krejčí J. 1529 1:0 Janoušek P. H 1579
6. Nešpůrek J. H 1629 1/2 Půlpán O. 1406 6. Vorel B. 1545 1/2 Cach T. H 1582
7. Svítil R. 1713 1:0 Pilná J. 1303 7. Kvapil P. 1444 1/2 Kalhous M. 1545
8. Fiala J. 1499 1:0 Liška K. 1284 8. Kvapil J. C 1453 1/2 Dědek P. 1280
7 : 1 5 : 3
TJ CHS Chotěboř B – ŠK Bohemia Pardubice B Sokol Lázně Bohdaneč – TJ ŠO Chrudim B
Rozhodčí: Sukdolák Radek Rozhodčí: Sekyrka Josef
1. Linhart J. 2029 1:0 Horáček M. V 2155 1. Rež M. 1804 0:1 Linhart Z. V 1977
2. Krejčík T. 1922 0:1 Vodička P. V 2016 2. Kouba P. 1768 0:1 Hájek J. H 1896
3. Sukdolák R. 1967 1:0 Mazura T. 1884 3. Veselý E. 1763 0:1 Němec B. 1850
4. Fiala M. 1842 1:0 Kvapil P. 1654 4. Sekyrka J. 1728 1/2 Bartoš M. 1734
5. Zvěřina J. 1888 1:0 Šindler J. 1584 5. Jouza P. 1640 1:0 Němec V. 1701
6. Tomek K. 1764 1:0 Juchelka P. 1714 6. Zmek J. 1659 0:1 Chvojka J. 1527
7. Michal M. 1711 0:1 Kotlant T. 1672 7. Svoboda J. 1594 1/2 Bureš Z. 1588
8. Dobšinský P. 1617 +:- 0 0 8. Rež M. 1488 1:0 Sokol P. 1531
6 : 2 3 : 5
TABULKA PO 3. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ CHS Chotěboř B 3 3 0 0 9 16.5 : 7.5 16
2. ŠK Rapid Pardubice B 3 2 1 0 7 16 : 8 12
3. 2222 ŠK Polabiny F 3 2 1 0 7 13.5 : 10.5 8
4. 2222 ŠK Polabiny G 3 2 0 1 6 10.5 : 13.5 8
5. ŠO Hlinsko B 3 1 1 1 4 14 : 10 9
6. Železné hory 3 1 1 1 4 12.5 : 11.5 7
7. Sokol Lázně Bohdaneč 3 1 0 2 3 11 : 13 9
8. Jiskra Heřmanův Městec 3 1 0 2 3 11 : 13 8
8. TJ ŠO Chrudim B 3 1 0 2 3 11 : 13 8
10. TJ Štefanydes Polička C 3 1 0 2 3 10.5 : 13.5 7
11. ŠK Bohemia Pardubice B 3 0 2 1 2 10 : 14 7
12. ŠK Rapid Pardubice C 3 0 0 3 0 7.5 : 16.5 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.