Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - čtvrté kolo 03.12.17

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polička C - Chrudim B 5:3, Bohemia Pardubice B - Bohdaneč 5:3, Rapid Pardubice C - Chotěboř C 3:5, Polabiny G - Polabiny F 3:5, Hlinsko B - Rapid Pardubice B 4,5:3,5, Železné hory - Heřmanův Městec 4,5:3,5
V čele tabulky stále zůstává 'neprůstřelná' Chotěboř B s plným počtem bodů, kterou pronásledují jen Polabiny F.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 5 
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 03. 12. 2017
TJ Štefanydes Polička C – TJ ŠO Chrudim B ŠK Bohemia Pardubice B – Sokol Lázně Bohdaneč
Rozhodčí: Houška František Rozhodčí: Horáček Michal
1. Stodola M. V 1974 1:0 Linhart Z. V 1977 1. Horáček M. V 2155 1/2 Rež M. 1804
2. Schaffer O. 1879 1:0 Hájek J. H 1896 2. Třasák O. 1984 1:0 Kouba P. 1768
3. Smejkal J. 1834 1:0 Němec B. 1850 3. Mudruňka P. 1891 1:0 Sekyrka J. 1728
4. Navrátil L. 1719 0:1 Bartoš M. 1734 4. Mazura T. 1884 1/2 Jouza P. 1640
5. Charouz M. 1705 0:1 Krys J. 1635 5. Kvapil P. 1654 1:0 Zmek J. 1659
6. Buchta M. 1664 1:0 Chvojka J. 1527 6. Třasáková A. H 1125 1:0 Binas J. 1583
7. Švanda R. 1753 1:0 Bureš Z. 1588 7. Horáčková I. 1137 0:1 Svoboda J. 1594
8. 0 0 -:+ Sokol P. 1531 8. Šindler V. 1000 0:1 Rež M. 1488
5 : 3 5 : 3
ŠK Rapid Pardubice C – TJ CHS Chotěboř B 2222 ŠK Polabiny G – 2222 ŠK Polabiny F
Rozhodčí: Kalhous Miroslav Rozhodčí: Pelcl Luděk
1. Pavlovec V. 1818 0:1 Jun R. V 1872 1. Cach J. 1980 1/2 Černý J. 2025
2. Hon J. 1798 0:1 Krejčík T. 1922 2. Pelcl L. 1640 1/2 Just P. V 1969
3. Janko J. 1710 1:0 Sukdolák R. 1967 3. Jiroušek J. 1675 0:1 Škorpík J. 1870
4. Mikulenka T. 1586 0:1 Fiala M. 1842 4. Stoček P. 1548 1/2 Škorpík F. 1617
5. Janoušek P. H 1579 1:0 Jun R. 1240 5. Stoček M. 1495 1:0 Krejčí J. 1529
6. Kalhous M. 1545 0:1 Nejedlý R. 1271 6. Pilná J. 1303 1/2 Frgalová H. 1602
7. Kolomý R. 1442 1:0 Nejedlý L. 1082 7. Liška K. 1284 0:1 Kvapil P. 1444
8. Nevečeřal J. 1000 0:1 Michal M. 1711 8. Šulcová T. 1153 0:1 Kvapil J. C 1453
3 : 5 3 : 5
ŠO Hlinsko B – ŠK Rapid Pardubice B Železné hory – Jiskra Heřmanův Městec
Rozhodčí: Indra Antonín Rozhodčí: Jareš Ondřej
1. Hájek J. H 2058 1:0 Ret A. H 1741 1. Švanda P. H 2086 1/2 Starý L. 1846
2. Roušar Z. V 1951 0:1 Seidl Z. 1857 2. Jareš M. H 1965 0:1 Přibyl J. 1868
3. Dvořák S. 1950 1:0 Prokop M. 1940 3. Šilar L. 2064 1/2 Honek J. 1829
4. Novotný O. 1688 1:0 Joukl J. 1666 4. Dunajčík J. 1852 1:0 Konrád F. H 1827
5. Šťulík J. 1768 1:0 Joukl M. 1631 5. Tyč M. 1704 1:0 Štolfa J. 1751
6. Zámečník J. 1852 1/2 Nešpůrek J. H 1629 6. Jareš O. 1419 1/2 Klouček J. 1616
7. Severýn J. 1409 0:1 Svítil R. 1713 7. Roub R. 1289 1:0 Urválek M. 1472
8. Indra A. 1613 0:1 Macek J. 1523 8. Rožek J. 1237 0:1 Sedlák P. 1462
4.5 : 3.5 4.5 : 3.5
TABULKA PO 4. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ CHS Chotěboř B 4 4 0 0 12 21.5 : 10.5 21
2. 2222 ŠK Polabiny F 4 3 1 0 10 18.5 : 13.5 11
3. ŠK Rapid Pardubice B 4 2 1 1 7 19.5 : 12.5 15
4. ŠO Hlinsko B 4 2 1 1 7 18.5 : 13.5 13
5. Železné hory 4 2 1 1 7 17 : 15 10
6. TJ Štefanydes Polička C 4 2 0 2 6 15.5 : 16.5 12
7. 2222 ŠK Polabiny G 4 2 0 2 6 13.5 : 18.5 9
8. ŠK Bohemia Pardubice B 4 1 2 1 5 15 : 17 11
9. Jiskra Heřmanův Městec 4 1 0 3 3 14.5 : 17.5 10
10. Sokol Lázně Bohdaneč 4 1 0 3 3 14 : 18 11
10. TJ ŠO Chrudim B 4 1 0 3 3 14 : 18 11
12. ŠK Rapid Pardubice C 4 0 0 4 0 10.5 : 21.5 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.