Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - páté kolo 17.12.17

V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Heřmanův Městec - Polička C 5,5:2,5, Rapid Pardubice B - Železné hory 5:3, Polabiny F - Hlinsko B 3:5, Chotěboř B - Polabiny G 6:2, Bohdaneč - Rapid Pardubice C 3,5:4,5, Chrudim B - Bohemia Pardubice B 4,5:3,5
V čele soutěže bezpečně přezimuje Chotěboř B s plným počtem bodů a náskokem 5-ti (!) bodů na trojici pronásledovatelů (Rapid Pardubice B, Hlinsko B a Polabiny F).


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 6 
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 17. 12. 2017
Jiskra Heřmanův Městec – TJ Štefanydes Polička C ŠK Rapid Pardubice B – Železné hory
Rozhodčí: Honek Jan Rozhodčí: Svítil Radek
1. Müller P. 1893 1:0 Schaffer O. 1890 1. Ret A. H 1704 0:1 Švanda P. H 2077
2. Přibyl J. 1863 1:0 Smejkal J. 1800 2. Seidl Z. 1849 1/2 Jareš M. H 1860
3. Honek J. 1820 1/2 Navrátil L. 1708 3. Joukl J. 1699 0:1 Šilar L. 2068
4. Konrád F. H 1828 1:0 Zeman L. H 1759 4. Macek O. 1546 1:0 Dunajčík J. 1850
5. Štolfa J. 1750 0:1 Stodola J. 1748 5. Joukl M. 1644 1:0 Tyč M. 1725
6. Klouček J. 1620 1:0 Buchta M. 1684 6. Nešpůrek J. H 1591 1/2 Jura J. 1528
7. Urválek M. 1488 0:1 Stodola J. 1399 7. Svítil R. 1743 1:0 Jareš O. 1419
8. Sedlák P. 1441 1:0 Šafář V. 1026 8. Fiala J. 1499 1:0 Koláček P. 1127
5.5 : 2.5 5 : 3
2222 ŠK Polabiny F – ŠO Hlinsko B TJ CHS Chotěboř B – 2222 ŠK Polabiny G
Rozhodčí: Kvapil Pavel Rozhodčí: Sukdolák Radek
1. Černý J. 2037 0:1 Hájek J. H 2066 1. Jun R. V 2013 1:0 Jiroušek J. 1694
2. Nešpůrek P. 1803 1/2 Roušar Z. V 1946 2. Krejčík T. 1910 0:1 Stoček P. 1571
3. Gregor J. 1746 1/2 Dvořák S. 1952 3. Sukdolák R. 1986 1:0 Brožka K. 1607
4. Krmenčík R. 1760 1:0 Adámek M. V 1890 4. Fiala M. 1839 1:0 Stoček M. 1551
5. Krejčí J. 1552 1/2 Novotný O. 1704 5. Zvěřina J. 1891 1:0 Liška K. 1287
6. Vorel B. 1517 1/2 Janda L. 1776 6. Tomek K. 1765 1:0 Šulcová T. 1151
7. Kvapil P. 1437 0:1 Londin M. 1730 7. Jun R. 1230 1:0 Pelcl R. 1190
8. Kvapil J. C 1480 0:1 Stránský L. 1548 8. Michal M. 1687 0:1 Plíva P. 1092
3 : 5 6 : 2
Sokol Lázně Bohdaneč – ŠK Rapid Pardubice C TJ ŠO Chrudim B – ŠK Bohemia Pardubice B
Rozhodčí: Sekyrka Josef Rozhodčí: Sokol Pavel
1. Rež M. 1797 0:1 Hon J. 1777 1. Linhart Z. V 1953 1/2 Horáček M. V 2131
2. Veselý E. 1760 1/2 Marcinko P. 1776 2. Hájek J. H 1912 0:1 Třasák O. 1969
3. Sekyrka J. 1734 1:0 Janko J. 1710 3. Ždímal P. 1743 1/2 Mudruňka P. 1897
4. Jouza P. 1665 0:1 Mikulenka T. 1585 4. Bartoš M. 1716 1/2 Kvapil P. 1635
5. Zmek J. 1643 0:1 Janoušek P. H 1604 5. Česenek V. 1716 1/2 Šindler J. 1601
6. Binas J. 1613 0:1 Cach T. H 1567 6. Krys J. 1628 1/2 Beneš D. 1665
7. Svoboda J. 1599 1:0 Kalhous M. 1549 7. Chvojka J. 1615 1:0 Třasáková A. H 1162
8. Rež M. 1488 1:0 Kocian Š. 1181 8. Sokol P. 1536 1:0 Horáčková I. 1141
3.5 : 4.5 4.5 : 3.5
TABULKA PO 5. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ CHS Chotěboř B 5 5 0 0 15 27.5 : 12.5 27
2. ŠK Rapid Pardubice B 5 3 1 1 10 24.5 : 15.5 19
3. ŠO Hlinsko B 5 3 1 1 10 23.5 : 16.5 16
4. 2222 ŠK Polabiny F 5 3 1 1 10 21.5 : 18.5 12
5. Železné hory 5 2 1 2 7 20 : 20 12
6. Jiskra Heřmanův Městec 5 2 0 3 6 20 : 20 15
7. TJ ŠO Chrudim B 5 2 0 3 6 18.5 : 21.5 13
8. TJ Štefanydes Polička C 5 2 0 3 6 18 : 22 14
9. 2222 ŠK Polabiny G 5 2 0 3 6 15.5 : 24.5 11
10. ŠK Bohemia Pardubice B 5 1 2 2 5 18.5 : 21.5 12
11. Sokol Lázně Bohdaneč 5 1 0 4 3 17.5 : 22.5 14
12. ŠK Rapid Pardubice C 5 1 0 4 3 15 : 25 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.