Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - šesté kolo 14.01.18

V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polička C - Bohemia Pardubice B 5:3, Rapid Pardubice C - Chrudim B 1:7, Polabiny G - Bohdaneč 5:3, Hlinsko B - Chotěboř B 4:4, Železné hory - Polabiny F 4,5:3,5, Heřmanův Městec - Rapid Pardubice B 6,5:1,5
V čele tabulky zůstává Chotěboř B s pětibodovým náskokem před Hlinskem B, o poslední místo se dělí Bohdaneč s Rapidem Pardubice C.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 7 
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 14. 01. 2018
TJ Štefanydes Polička C – ŠK Bohemia Pardubice B ŠK Rapid Pardubice C – TJ ŠO Chrudim B
Rozhodčí: Houška František Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1. Sodomka A. 1926 0:1 Třasák O. 1981 1. Pavlovec V. 1808 0:1 Linhart Z. V 1952
2. Smejkal J. 1794 0:1 Mudruňka P. 1898 2. Hon J. 1790 0:1 Hájek J. H 1900
3. Navrátil L. 1701 1:0 Mazura T. 1871 3. Janko J. 1717 1/2 Ždímal P. 1747
4. Zeman L. H 1737 1:0 Kvapil P. 1647 4. Mikulenka T. 1593 0:1 Němec B. 1846
5. Charouz M. 1676 1/2 Šindler J. 1604 5. Janoušek P. H 1621 0:1 Bartoš M. 1724
6. Buchta M. 1689 1:0 Kotlant T. 1674 6. Stehlík P. 1419 1/2 Krys J. 1640
7. Stodola J. 1435 1:0 Voldánová B. 1448 7. Kalhous M. 1526 0:1 Němec V. 1675
8. Šafář V. 1040 1/2 Šindler V. 1358 8. Kolomý R. 1419 0:1 Chvojka J. 1594
5 : 3 1 : 7
2222 ŠK Polabiny G – Sokol Lázně Bohdaneč ŠO Hlinsko B – TJ CHS Chotěboř B
Rozhodčí: Sekyrka Josef Rozhodčí: Vašek Petr
1. Cach J. 2030 1:0 Rež M. 1794 1. Roušar Z. V 1930 1/2 Petrus L. V 1970
2. Cach O. 1746 1/2 Kouba P. 1750 2. Dvořák S. 1956 0:1 Krejčík T. 1899
3. Jiroušek J. 1684 1/2 Veselý E. 1760 3. Novotný O. 1708 1:0 Sukdolák R. 1971
4. Stoček P. 1590 0:1 Sekyrka J. 1738 4. Janda L. 1770 1/2 Fiala M. 1852
5. Brožka K. 1587 1:0 Jouza P. 1658 5. Vojanec H. 1637 1/2 Novotný T. 1915
6. Pilař V. 1545 1:0 Zmek J. 1622 6. Zámečník J. 1841 1/2 Tomek K. 1767
7. Stoček M. 1565 0:1 Binas J. 1554 7. Londin M. 1724 1:0 Pejřimovská V. 1414
8. Liška K. 1272 1:0 Svoboda J. 1609 8. Vašek P. 1458 0:1 Michal M. 1663
5 : 3 4 : 4
Železné hory – 2222 ŠK Polabiny F Jiskra Heřmanův Městec – ŠK Rapid Pardubice B
Rozhodčí: Jareš Ondřej Rozhodčí: Honek Jan
1. Švanda P. H 2087 1/2 Černý J. 2028 1. Starý L. 1872 1/2 Ret A. H 1696
2. Jareš M. H 1848 0:1 Just P. V 1964 2. Přibyl J. 1881 1:0 Seidl Z. 1862
3. Šilar L. 2064 1:0 Šlosar J. 2016 3. Honek J. 1823 1/2 Joukl J. 1677
4. Dunajčík J. 1834 1/2 Krejčí J. 1546 4. Konrád F. H 1817 1:0 Macek O. 1580
5. Tyč M. 1723 1:0 Vorel B. 1523 5. Štolfa J. 1729 1:0 Joukl M. 1664
6. Jura J. 1518 1:0 Kvapil P. 1440 6. Klouček J. 1633 1:0 Svítil R. 1750
7. Jareš O. 1422 0:1 Kvapil J. C 1468 7. Sedlák P. 1456 1/2 Fiala J. 1499
8. Roub R. 1308 1/2 Šlosar J. 1210 8. Starý V. 1079 1:0 Vančurová E. 1000
4.5 : 3.5 6.5 : 1.5
TABULKA PO 6. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ CHS Chotěboř B 6 5 1 0 16 31.5 : 16.5 29
2. ŠO Hlinsko B 6 3 2 1 11 27.5 : 20.5 18
3. ŠK Rapid Pardubice B 6 3 1 2 10 26 : 22 19
4. 2222 ŠK Polabiny F 6 3 1 2 10 25 : 23 14
5. Železné hory 6 3 1 2 10 24.5 : 23.5 15
6. Jiskra Heřmanův Městec 6 3 0 3 9 26.5 : 21.5 20
7. TJ ŠO Chrudim B 6 3 0 3 9 25.5 : 22.5 19
8. TJ Štefanydes Polička C 6 3 0 3 9 23 : 25 18
9. 2222 ŠK Polabiny G 6 3 0 3 9 20.5 : 27.5 15
10. ŠK Bohemia Pardubice B 6 1 2 3 5 21.5 : 26.5 14
11. Sokol Lázně Bohdaneč 6 1 0 5 3 20.5 : 27.5 16
12. ŠK Rapid Pardubice C 6 1 0 5 3 16 : 32 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.