Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - sedmé kolo 28.01.18

V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Rapid Pardubice B - Polička C 5:3, Polabiny F - Heřmanův Městec 1:7, Chotěboř B - Železné hory 5,5:2,5, Bohdaneč - Hlinsko B 0:8, Chrudim B - Polabiny G 2:6, Bohemia Pardubice B - Rapid Pardubice C 5,5:2,5
V čele tabulky zůstává Chotěboř B s náskokem pěti bodů před Hlinskem B, tabulku uzavírají Rapid Pardubice C a Bohdaneč rovněž s pětibodovou ztrátou na Bohemii Pardubice B.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 8 
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 28. 01. 2018
ŠK Rapid Pardubice B – TJ Štefanydes Polička C 2222 ŠK Polabiny F – Jiskra Heřmanův Městec
Rozhodčí: Svítil Radek Rozhodčí: Kvapil Pavel
1. Ret A. H 1696 1/2 Sodomka A. 1926 1. Černý J. 2028 1/2 Müller P. 1903
2. Seidl Z. 1862 1/2 Schaffer O. 1891 2. Just P. V 1964 1/2 Starý L. 1872
3. Joukl J. 1677 1:0 Smejkal J. 1794 3. Škorpík J. 1902 0:1 Přibyl J. 1881
4. Macek O. 1580 0:1 Navrátil L. 1701 4. Krejčí J. 1546 0:1 Honek J. 1823
5. Joukl M. 1664 0:1 Zeman L. H 1737 5. Vorel B. 1523 0:1 Konrád F. H 1817
6. Nešpůrek J. H 1600 1:0 Charouz M. 1676 6. Kvapil P. 1440 0:1 Štolfa J. 1729
7. Svítil R. 1750 1:0 Stodola J. 1758 7. Kvapil J. C 1468 0:1 Klouček J. 1633
8. Fiala J. 1499 1:0 Buchta M. 1689 8. 0 0 -:+ Starý V. 1751
5 : 3 1 : 7
TJ CHS Chotěboř B – Železné hory Sokol Lázně Bohdaneč – ŠO Hlinsko B
Rozhodčí: Sukdolák Radek Rozhodčí: Sekyrka Josef
1. Krejčík T. 1899 0:1 Švanda P. H 2087 1. Rež M. 1794 0:1 Hájek J. H 2073
2. Sukdolák R. 1971 0:1 Šilar L. 2064 2. Kouba P. 1750 0:1 Roušar Z. V 1930
3. Fiala M. 1852 1/2 Vančura M. H 1614 3. Veselý E. 1760 0:1 Dvořák S. 1956
4. Zvěřina J. 1892 1:0 Polách J. H 1626 4. Sekyrka J. 1738 0:1 Adámek M. V 1880
5. Tomek K. 1767 1:0 Jura J. 1518 5. Zmek J. 1622 0:1 Novotný O. 1708
6. Ďoubal P. 1687 1:0 Kravařík J. 1236 6. Binas J. 1554 0:1 Janda L. 1770
7. Michal M. 1663 1:0 Koláček P. 1125 7. Svoboda J. 1609 0:1 Vojanec H. 1637
8. Dobšinský P. 1617 1:0 Štolovský V. 1000 8. Mácha M. 1437 0:1 Londin M. 1724
5.5 : 2.5 0 : 8
TJ ŠO Chrudim B – 2222 ŠK Polabiny G ŠK Bohemia Pardubice B – ŠK Rapid Pardubice C
Rozhodčí: Němec Bohumil Rozhodčí: Horáček Michal
1. Linhart Z. V 1952 0:1 Cach J. 2030 1. Horáček M. V 2126 1/2 Pavlovec V. 1808
2. Hájek J. H 1900 1/2 Cach O. 1746 2. Třasák O. 1981 1/2 Hon J. 1790
3. Němec B. 1846 0:1 Jiroušek J. 1684 3. Mudruňka P. 1898 1/2 Janko J. 1717
4. Bartoš M. 1724 1:0 Stoček P. 1590 4. Mazura T. 1871 1/2 Janoušek P. H 1621
5. Česenek V. 1713 0:1 Brožka K. 1587 5. Kvapil P. 1647 1:0 Cach T. H 1591
6. Němec V. 1675 0:1 Stoček M. 1565 6. Šindler J. 1604 1:0 Stehlík P. 1419
7. Sokol P. 1538 0:1 Půlpán O. 1531 7. Juchelka M. H 1553 1/2 Kalhous M. 1526
8. Králová G. H 1330 1/2 Liška K. 1272 8. Třasáková A. H 1196 1:0 Kolomý R. 1419
2 : 6 5.5 : 2.5
TABULKA PO 7. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ CHS Chotěboř B 7 6 1 0 19 37 : 19 34
2. ŠO Hlinsko B 7 4 2 1 14 35.5 : 20.5 26
3. ŠK Rapid Pardubice B 7 4 1 2 13 31 : 25 23
4. Jiskra Heřmanův Městec 7 4 0 3 12 33.5 : 22.5 26
5. 2222 ŠK Polabiny G 7 4 0 3 12 26.5 : 29.5 20
6. Železné hory 7 3 1 3 10 27 : 29 17
7. 2222 ŠK Polabiny F 7 3 1 3 10 26 : 30 14
8. TJ ŠO Chrudim B 7 3 0 4 9 27.5 : 28.5 20
9. TJ Štefanydes Polička C 7 3 0 4 9 26 : 30 20
10. ŠK Bohemia Pardubice B 7 2 2 3 8 27 : 29 17
11. Sokol Lázně Bohdaneč 7 1 0 6 3 20.5 : 35.5 16
12. ŠK Rapid Pardubice C 7 1 0 6 3 18.5 : 37.5 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.