Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - osmé kolo 12.02.18

V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polička C - Rapid Pardubice C 1,5:6,5, Polabiny G - Bohemia Pardubice B 5:3, Hlinsko B - Chrudim B 4,5:3,5, Železné hory - Bohdaneč 3,5:4,5, Heřmanův Městec - Chotěboř B 5,5:2,5, Rapid Pardubice B - Polabiny F 4,5:3,5
I přes prohru v Heřmanově Městci si Chotěboř udržela vedení v soutěži, ale její náskok se snížil na pouhé tři body. Na konci tabulky se vzchopili Bohdaneč i Rapid Pardubice C, k opuštění sestupových pozic to ale ani jednomu stále nestačí.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 9 
VÝSLEDKY 8. KOLA HRANÉHO 11. 02. 2018
TJ Štefanydes Polička C – ŠK Rapid Pardubice C 2222 ŠK Polabiny G – ŠK Bohemia Pardubice B
Rozhodčí: Kalhous Miroslav Rozhodčí: Třasák Ondřej
1. Smejkal J. 1751 0:1 Pavlovec V. 1809 1. Cach J. 2042 1:0 Třasák O. 1983
2. Zeman L. H 1763 1:0 Hon J. 1769 2. Cach O. 1755 0:1 Mazura T. 1850
3. Stodola Z. 1534 0:1 Janko J. 1723 3. Jiroušek J. 1727 1/2 Mazuch J. 1966
4. Stodola J. 1748 0:1 Janoušek P. H 1636 4. Stoček P. 1578 1/2 Kvapil P. 1648
5. Buchta M. 1691 1/2 Cach T. H 1586 5. Stoček M. 1572 1:0 Šindler J. 1605
6. Stodola J. 1433 0:1 Stehlík P. 1412 6. Brázda V. 1493 0:1 Juchelka M. H 1550
7. Martínek M. 1470 0:1 Kalhous M. 1544 7. Pilná J. 1434 1:0 Horáčková I. 1116
8. 0 0 -:+ Dědek P. 1328 8. Šulcová T. 1143 +:- 0 0
1.5 : 6.5 5 : 3
ŠO Hlinsko B – TJ ŠO Chrudim B Železné hory – Sokol Lázně Bohdaneč
Rozhodčí: Němec Bohumil Rozhodčí: Jareš Ondřej
1. Roušar Z. V 1936 0:1 Linhart Z. V 1945 1. Jareš M. H 1774 1/2 Kouba P. 1745
2. Dvořák S. 1940 1/2 Hájek J. H 1911 2. Šilar L. 2080 1/2 Veselý E. 1753
3. Novotný O. 1750 1/2 Němec B. 1828 3. Vančura M. H 1626 1/2 Sekyrka J. 1738
4. Janda L. 1777 1:0 Česenek V. 1700 4. Jura J. 1546 0:1 Jouza P. 1646
5. Šťulík J. 1778 1:0 Krys J. 1645 5. Jareš O. 1413 1:0 Zmek J. 1602
6. Zámečník J. 1839 1/2 Němec V. 1668 6. Roub R. 1399 1/2 Binas J. 1566
7. Severýn J. 1414 0:1 Chvojka J. 1605 7. Roub R. 1303 1/2 Svoboda J. 1582
8. Štěrba B. 1521 1:0 Sokol P. 1515 8. Rožek J. 1281 0:1 Mácha M. 1434
4.5 : 3.5 3.5 : 4.5
Jiskra Heřmanův Městec – TJ CHS Chotěboř B ŠK Rapid Pardubice B – 2222 ŠK Polabiny F
Rozhodčí: Honek Jan Rozhodčí: Svítil Radek
1. Müller P. 1906 1:0 Sukdolák R. 1947 1. Ret A. H 1729 1/2 Černý J. 2026
2. Starý L. 1862 1:0 Fiala M. 1846 2. Seidl Z. 1853 0:1 Just P. V 1979
3. Přibyl J. 1901 1/2 Novotný T. 1908 3. Prokop M. 1913 1/2 Nešpůrek P. 1805
4. Honek J. 1814 0:1 Tomek K. 1773 4. Joukl J. 1751 1:0 Dudek V. 1700
5. Konrád F. H 1822 1:0 Pejřimovská V. 1426 5. Macek O. 1535 1:0 Krejčí J. 1539
6. Štolfa J. 1740 1:0 Pejřimovský T. 1230 6. Joukl M. 1610 1/2 Vorel B. 1531
7. Klouček J. 1671 1:0 Jun R. 1221 7. Svítil R. 1735 1:0 Kvapil P. 1432
8. Sedlák P. 1458 0:1 Michal M. 1656 8. Macek J. 1537 0:1 Kvapil J. C 1474
5.5 : 2.5 4.5 : 3.5
TABULKA PO 8. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ CHS Chotěboř B 8 6 1 1 19 39.5 : 24.5 36
2. ŠO Hlinsko B 8 5 2 1 17 40 : 24 29
3. ŠK Rapid Pardubice B 8 5 1 2 16 35.5 : 28.5 26
4. Jiskra Heřmanův Městec 8 5 0 3 15 39 : 25 31
5. 2222 ŠK Polabiny G 8 5 0 3 15 31.5 : 32.5 24
6. Železné hory 8 3 1 4 10 30.5 : 33.5 18
7. 2222 ŠK Polabiny F 8 3 1 4 10 29.5 : 34.5 16
8. TJ ŠO Chrudim B 8 3 0 5 9 31 : 33 22
9. TJ Štefanydes Polička C 8 3 0 5 9 27.5 : 36.5 21
10. ŠK Bohemia Pardubice B 8 2 2 4 8 30 : 34 19
11. Sokol Lázně Bohdaneč 8 2 0 6 6 25 : 39 18
12. ŠK Rapid Pardubice C 8 2 0 6 6 25 : 39 16

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.