Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - deváté kolo 25.02.18

V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polabiny F - Polička C 3:5, Chotěboř B - Rapid Pardubice B 4,5:3,5, Bohdaneč - Heřmanův Městec 2:6, Chrudim B - Železné hory 5,5:2,5, Bohemia Pardubice B - Hlinsko B 6:2, Rapid Pardubice C - Polabiny G 5:3
Na cestu do Krajského přeboru 1.třídy se již pomalu může chystat Chotěboř C, která má čtyřbodový náskok na druhý Heřmanův Městec a pětibodový na Hlinsko C. K sešupu do Krajské soutěže mají nejblíže Bohdaneč a Rapid Pardubice C, za něž ale ještě mohou zaskočit další 2-5 družstev.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 10 
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 25. 02. 2018
2222 ŠK Polabiny F – TJ Štefanydes Polička C TJ CHS Chotěboř B – ŠK Rapid Pardubice B
Rozhodčí: Kvapil Pavel Rozhodčí: Sukdolák Radek
1. Černý J. 2026 1/2 Sodomka A. 1912 1. Jun R. V 2044 1:0 Ret A. H 1729
2. Just P. V 1979 1/2 Schaffer O. 1882 2. Krejčík T. 1905 1/2 Seidl Z. 1853
3. Škorpík F. 1618 0:1 Smejkal J. 1751 3. Sukdolák R. 1947 1/2 Joukl J. 1751
4. Krejčí J. 1539 1/2 Navrátil L. 1722 4. Novotný T. 1908 1/2 Macek O. 1535
5. Vorel B. 1531 0:1 Zeman L. H 1763 5. Zvěřina J. 1883 1:0 Joukl M. 1610
6. Frgalová H. 1588 1:0 Charouz M. 1662 6. Tomek K. 1773 1:0 Nešpůrek J. H 1606
7. Kvapil P. 1432 1/2 Stodola J. 1748 7. Pejřimovská V. 1426 0:1 Svítil R. 1735
8. Kvapil J. C 1474 0:1 Buchta M. 1691 8. Michal M. 1656 0:1 Fiala J. 1531
3 : 5 4.5 : 3.5
Sokol Lázně Bohdaneč – Jiskra Heřmanův Městec TJ ŠO Chrudim B – Železné hory
Rozhodčí: Sekyrka Josef Rozhodčí: Němec Bohumil
1. Rež M. 1787 1/2 Müller P. 1906 1. Linhart Z. V 1945 1:0 Švanda P. H 2091
2. Veselý E. 1753 1/2 Starý L. 1862 2. Hájek J. H 1911 1/2 Jareš M. H 1774
3. Sekyrka J. 1738 0:1 Přibyl J. 1901 3. Němec B. 1828 1/2 Šilar L. 2080
4. Jouza P. 1646 1/2 Honek J. 1814 4. Bartoš M. 1731 0:1 Dunajčík J. 1820
5. Binas J. 1566 0:1 Konrád F. H 1822 5. Česenek V. 1700 1:0 Tyč M. 1724
6. Svoboda J. 1582 0:1 Štolfa J. 1740 6. Bureš Z. 1590 1/2 Jura J. 1546
7. Mácha M. 1434 1/2 Urválek M. 1432 7. Sokol P. 1515 1:0 Jareš O. 1413
8. Pištora L. 1408 0:1 Sedlák P. 1458 8. Králová G. H 1344 1:0 Roub R. 1303
2 : 6 5.5 : 2.5
ŠK Bohemia Pardubice B – ŠO Hlinsko B ŠK Rapid Pardubice C – 2222 ŠK Polabiny G
Rozhodčí: Horáček Michal Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1. Horáček M. V 2121 1/2 Dvořák S. 1940 1. Pavlovec V. 1809 1/2 Stoček P. 1578
2. Třasák O. 1983 1/2 Adámek M. V 1886 2. Hon J. 1769 0:1 Brožka K. 1638
3. Mudruňka P. 1900 1:0 Novotný O. 1750 3. Marcinko P. 1776 1:0 Stoček M. 1572
4. Vodička P. V 1996 1:0 Janda L. 1777 4. Janko J. 1723 0:1 Brázda V. 1493
5. Mazura T. 1850 1/2 Zámečník J. 1839 5. Mikulenka T. 1589 1:0 Bílek M. 1418
6. Kvapil P. 1648 1:0 Severýn J. 1414 6. Janoušek P. H 1636 1:0 Půlpán O. 1553
7. Šindler J. 1605 1/2 Vašek P. 1448 7. Cach T. H 1586 1/2 Pilná J. 1434
8. Juchelka M. H 1550 1:0 Štěrba B. 1521 8. Kalhous M. 1544 1:0 Šulcová T. 1143
6 : 2 5 : 3
TABULKA PO 9. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ CHS Chotěboř B 9 7 1 1 22 44 : 28 39
2. Jiskra Heřmanův Městec 9 6 0 3 18 45 : 27 35
3. ŠO Hlinsko B 9 5 2 2 17 42 : 30 29
4. ŠK Rapid Pardubice B 9 5 1 3 16 39 : 33 28
5. 2222 ŠK Polabiny G 9 5 0 4 15 34.5 : 37.5 26
6. TJ ŠO Chrudim B 9 4 0 5 12 36.5 : 35.5 26
7. TJ Štefanydes Polička C 9 4 0 5 12 32.5 : 39.5 24
8. ŠK Bohemia Pardubice B 9 3 2 4 11 36 : 36 23
9. Železné hory 9 3 1 5 10 33 : 39 19
10. 2222 ŠK Polabiny F 9 3 1 5 10 32.5 : 39.5 17
11. ŠK Rapid Pardubice C 9 3 0 6 9 30 : 42 20
12. Sokol Lázně Bohdaneč 9 2 0 7 6 27 : 45 18

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.