Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - desáté kolo 18.03.18

V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polička C - Polabiny G 6:2, Hlinsko B - Rapid Pardubice C 6,5:1,5, Železné hory - Bohemia Pardubice B 2:6, Heřmanův Městec - Chrudim B 4:4, Rapid Pardubice B - Bohdaneč 5:3, Polabiny F - Chotěboř B 3,5:4,5 (domácí nastoupili jen v šesti).
Vítězem a postupujícím do Krajského přeboru 1.třídy se bez ohledu na výsledky posledního kola stalo družstvo TJ CHS Chotěboř B, hlavními kandidáty na sestup zůstávají Sokol Lázně Bohdaneč a Rapid Pardubice C, přičemž případným druhým sestupujícím mohou být ještě i Železné hory.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 11 
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 18. 03. 2018
TJ Štefanydes Polička C – 2222 ŠK Polabiny G ŠO Hlinsko B – ŠK Rapid Pardubice C
Rozhodčí: Houška František Rozhodčí: Stránský Luboš
1. Nešpor J. 1996 1/2 Jiroušek J. 1733 1. Roušar Z. V 1917 1:0 Hon J. 1745
2. Sodomka A. 1931 1:0 Stoček P. 1586 2. Novotný O. 1749 1:0 Janko J. 1712
3. Schaffer O. 1887 1:0 Brožka K. 1665 3. Janda L. 1787 1/2 Mikulenka T. 1594
4. Navrátil L. 1717 0:1 Stoček M. 1584 4. Šťulík J. 1776 1:0 Janoušek P. H 1655
5. Zeman L. H 1785 1:0 Půlpán O. 1537 5. Stránský L. 1547 0:1 Cach T. H 1587
6. Charouz M. 1650 1/2 Pilná J. 1447 6. Severýn J. 1418 1:0 Stehlík P. 1417
7. Stodola J. 1728 1:0 Liška K. 1322 7. Vašek P. 1452 1:0 Dědek P. 1307
8. Buchta M. 1702 1:0 Plíva P. 1129 8. Vašková M. 1392 1:0 Štekl F. 1217
6 : 2 6.5 : 1.5
Železné hory – ŠK Bohemia Pardubice B Jiskra Heřmanův Městec – TJ ŠO Chrudim B
Rozhodčí: Jareš Ondřej Rozhodčí: Honek Jan
1. Švanda P. H 2078 0:1 Horáček M. V 2129 1. Müller P. 1914 0:1 Linhart Z. V 1950
2. Jareš M. H 1780 0:1 Třasák O. 1964 2. Starý L. 1872 1/2 Hájek J. H 1916
3. Šilar L. 2066 1:0 Mudruňka P. 1906 3. Přibyl J. 1907 1:0 Němec B. 1830
4. Vančura M. H 1632 0:1 Mazura T. 1857 4. Honek J. 1808 1:0 Bartoš M. 1723
5. Tyč M. 1716 0:1 Laušman P. 1850 5. Štolfa J. 1747 1/2 Bureš Z. 1568
6. Jura J. 1542 0:1 Mazuch J. 1954 6. Urválek M. 1432 1:0 Sokol P. 1507
7. Jareš O. 1421 0:1 Kvapil P. 1650 7. Sedlák P. 1478 0:1 Králová G. H 1362
8. Roub R. 1299 1:0 Třasáková A. H 1227 8. Starý V. 1079 0:1 Jindřišková C. 1124
2 : 6 4 : 4
ŠK Rapid Pardubice B – Sokol Lázně Bohdaneč 2222 ŠK Polabiny F – TJ CHS Chotěboř B
Rozhodčí: Svítil Radek Rozhodčí: Kvapil Pavel
1. Seidl Z. 1848 1:0 Rež M. 1790 1. Just P. V 1983 1/2 Petrus L. V 1953
2. Joukl J. 1776 1/2 Kouba P. 1746 2. Mojžíš M. 2004 1:0 Krejčík T. 1904
3. Macek O. 1571 1:0 Veselý E. 1763 3. Nešpůrek P. 1805 0:1 Sukdolák R. 1931
4. Joukl M. 1591 1:0 Sekyrka J. 1729 4. Krejčí J. 1535 1/2 Fiala M. 1836
5. Nešpůrek J. H 1598 0:1 Jouza P. 1658 5. Kvapil P. 1452 1/2 Tomek K. 1790
6. Svítil R. 1748 1:0 Binas J. 1550 6. Kvapil J. C 1489 1:0 Pejřimovská V. 1444
7. Macek J. 1513 0:1 Svoboda J. 1569 7. 0 0 -:+ Pejřimovský T. 1227
8. Novotný A. 1976 1/2 Rež M. 1506 8. 0 0 -:+ Michal M. 1632
5 : 3 3.5 : 4.5
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ CHS Chotěboř B 10 8 1 1 25 48.5 : 31.5 42
2. ŠO Hlinsko B 10 6 2 2 20 48.5 : 31.5 35
3. Jiskra Heřmanův Městec 10 6 1 3 19 49 : 31 38
4. ŠK Rapid Pardubice B 10 6 1 3 19 44 : 36 32
5. TJ Štefanydes Polička C 10 5 0 5 15 38.5 : 41.5 29
6. 2222 ŠK Polabiny G 10 5 0 5 15 36.5 : 43.5 27
7. ŠK Bohemia Pardubice B 10 4 2 4 14 42 : 38 29
8. TJ ŠO Chrudim B 10 4 1 5 13 40.5 : 39.5 29
9. 2222 ŠK Polabiny F 10 3 1 6 10 36 : 44 19
10. Železné hory 10 3 1 6 10 35 : 45 21
11. ŠK Rapid Pardubice C 10 3 0 7 9 31.5 : 48.5 21
12. Sokol Lázně Bohdaneč 10 2 0 8 6 30 : 50 20

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.