Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - jedenácté kolo 08.04.18

V jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Chotěboř B - Polička C 4:4, Bohdaneč - Polabiny F 6:2, Chrudim B - Rapid Pardubice B 4,5:3,5, Bohemia Pardubice B - Heřmanův Městec 2,5:5,5, Rapid Pardubice C - Železné hory 5:3, Polabiny G - Hlinsko B 5,5:2,5
Vítězství a postup do Krajského přeboru 1.třídy mělo už dříve zajištěno družstvo TJ CHS Chotěboř B, 'Černého Petra' sestupu do Krajské soutěže si rovněž už dříve vysloužil Sokol Lázně Bohdaneč.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 12 
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 08. 04. 2018
TJ CHS Chotěboř B – TJ Štefanydes Polička C Sokol Lázně Bohdaneč – 2222 ŠK Polabiny F
Rozhodčí: Sukdolák Radek Rozhodčí: Sekyrka Josef
1. Sukdolák R. 1938 1:0 Sodomka A. 1933 1. Rež M. 1782 1:0 Mojžíš M. 2011
2. Tomek K. 1782 1/2 Schaffer O. 1891 2. Kouba P. 1747 1/2 Škorpík F. 1605
3. Jun R. 1525 1/2 Smejkal J. 1722 3. Veselý E. 1742 1:0 Krejčí J. 1548
4. Ďoubal P. 1689 1:0 Navrátil L. 1703 4. Sekyrka J. 1715 1:0 Vorel B. 1523
5. Jun R. 1226 0:1 Zeman L. H 1796 5. Jouza P. 1666 1:0 Frgalová H. 1600
6. Jun R. 1066 0:1 Charouz M. 1645 6. Zmek J. 1587 0:1 Kvapil P. 1476
7. Michal M. 1625 1/2 Buchta M. 1704 7. Mácha M. 1440 1/2 Kvapil J. C 1507
8. Dobšinský P. 1617 1/2 Martínek M. 1390 8. Rež M. 1624 +:- 0 0
4 : 4 6 : 2
TJ ŠO Chrudim B – ŠK Rapid Pardubice B ŠK Bohemia Pardubice B – Jiskra Heřmanův Městec
Rozhodčí: Němec Bohumil Rozhodčí: Horáček Michal
1. Linhart Z. V 1953 1:0 Ret A. H 1831 1. Horáček M. V 2147 1/2 Müller P. 1905
2. Hájek J. H 1929 1/2 Seidl Z. 1856 2. Mudruňka P. 1900 1/2 Starý L. 1865
3. Němec B. 1818 1:0 Joukl J. 1772 3. Mazura T. 1861 0:1 Přibyl J. 1915
4. Krys J. 1631 1:0 Joukl M. 1631 4. Kvapil P. 1654 1/2 Honek J. 1812
5. Němec V. 1675 0:1 Nešpůrek J. H 1596 5. Šindler J. 1575 0:1 Konrád F. H 1819
6. Sokol P. 1493 0:1 Svítil R. 1766 6. Třasáková A. H 1195 0:1 Urválek M. 1456
7. Králová G. H 1363 0:1 Fiala J. 1532 7. Horáčková I. 1113 0:1 Sedlák P. 1465
8. Zelený F. 1471 1:0 Hong Y. 1000 8. Šindler V. 1343 1:0 Starý V. 1079
4.5 : 3.5 2.5 : 5.5
ŠK Rapid Pardubice C – Železné hory 2222 ŠK Polabiny G – ŠO Hlinsko B
Rozhodčí: Kalhous Miroslav Rozhodčí: Indra Antonín
1. Hon J. 1721 1/2 Švanda P. H 2069 1. Jiroušek J. 1895 1:0 Hájek J. H 2058
2. Marcinko P. 1781 0:1 Šilar L. 2072 2. Stoček P. 1584 0:1 Novotný O. 1841
3. Mikulenka T. 1599 1/2 Jura J. 1546 3. Brožka K. 1631 1:0 Šťulík J. 1782
4. Janoušek P. H 1664 0:1 Roub R. 1315 4. Stoček M. 1611 1:0 Vojanec H. 1681
5. Stehlík P. 1409 1:0 Rožek J. 1269 5. Brázda V. 1494 1:0 Zámečník J. 1835
6. Kalhous M. 1548 1:0 Hlína A. 1097 6. Pilná J. 1457 1/2 Londin M. 1732
7. Vinš K. 1322 1:0 Tyč J. 1253 7. Šulcová T. 1178 0:1 Vašek P. 1458
8. Dědek P. 1295 1:0 Štolovský V. 1000 8. Plíva P. 1126 1:0 Indra A. 1571
5 : 3 5.5 : 2.5
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ CHS Chotěboř B 11 8 2 1 26 52.5 : 35.5 44
2. Jiskra Heřmanův Městec 11 7 1 3 22 54.5 : 33.5 42
3. ŠO Hlinsko B 11 6 2 3 20 51 : 37 37
4. ŠK Rapid Pardubice B 11 6 1 4 19 47.5 : 40.5 35
5. 2222 ŠK Polabiny G 11 6 0 5 18 42 : 46 32
6. TJ ŠO Chrudim B 11 5 1 5 16 45 : 43 33
7. TJ Štefanydes Polička C 11 5 1 5 16 42.5 : 45.5 31
8. ŠK Bohemia Pardubice B 11 4 2 5 14 44.5 : 43.5 30
9. ŠK Rapid Pardubice C 11 4 0 7 12 36.5 : 51.5 25
10. Železné hory 11 3 1 7 10 38 : 50 23
11. 2222 ŠK Polabiny F 11 3 1 7 10 38 : 50 20
12. Sokol Lázně Bohdaneč 11 3 0 8 9 36 : 52 25

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.