Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - první kolo 14.10.18

V neděli 14.října 2018 započala sezona 2018/19 také pro družstva Krajského přeboru 2.třídy západ těmito výsledky:
Polabiny F - Rapid Pardubice C 5,5:2,5, Eurobit Pardubice - Hlinsko B 5,5:2,5, Heřmanův Městec - Lázně Bohdaneč 4,5:3,5, Chrudim B - Železné hory 5,5:2,5, Polička C - Bohemia Pardubice B 2,5:5,5, Polabiny E volno


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 2 
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 14. 10. 2018
2222 ŠK Polabiny E – volný los 2222 ŠK Polabiny F – ŠK Rapid Pardubice C
Rozhodčí: Hošek Milan
1. Melichar V. 1935 1:0 Pavlovec V. 1812
2. Nešpůrek P. 1793 1/2 Joukl M. 1465
3. Jiroušek J. 1847 1:0 Hon J. 1785
4. Brožka K. 1717 1:0 Janko J. 1689
5. Stoček M. 1575 1/2 Fiala J. 1548
6. Stoček P. 1562 1/2 Nešpůrek J. H 1496
7. Brožka K. H 1567 1/2 Štěpán J. 1496
8. Juchelka M. 1453 1/2 Kalhous M. 1547
5.5 : 2.5
Jiskra Heřmanův Městec – Sokol Lázně Bohdaneč TJ Štefanydes Polička C – ŠK Bohemia Pardubice B
Rozhodčí: Honek Jan Rozhodčí: Ryšavá Monika
1. Přibyl J. 1922 1/2 Rež M. 1798 1. Smejkal J. 1717 0:1 Třasák O. 1981
2. Starý L. 1842 1/2 Veselý E. 1749 2. Navrátil L. 1706 1:0 Mudruňka P. 1899
3. Honek J. 1813 1/2 Sekyrka J. 1720 3. Zeman L. H 1801 1/2 Kvapil P. 1647
4. Štolfa J. 1742 0:1 Kouba P. 1743 4. Buchta M. 1702 0:1 Kotlant T. 1644
5. Janoušek P. H 1703 0:1 Jouza P. 1664 5. Stodola Z. 1616 0:1 Šindler J. 1547
6. Cach T. H 1594 1:0 Rež M. 1624 6. Stodola J. 1407 0:1 Stehlík P. 1405
7. Urválek M. 1463 1:0 Svoboda J. 1577 7. Ryšavá M. 1351 0:1 Horáčková I. 1109
8. Starý V. H 1306 1:0 Pištora L. 1393 8. Martínek M. 1402 +:- 0 0
4.5 : 3.5 2.5 : 5.5
Eurobit – ŠO Hlinsko B TJ ŠO Chrudim B – Železné hory
Rozhodčí: Svítil Radek Rozhodčí: Němec Bohumil
1. Ret A. H 1859 1/2 Roušar Z. V 1918 1. Krys J. 2037 1/2 Šilar L. 2075
2. Kraus O. 1943 1:0 Dvořák S. V 1929 2. Linhart Z. 1958 1/2 Švanda P. H 2061
3. Seidl Z. 1858 1/2 Janda L. 1782 3. Hájek J. H 1932 1:0 Vančura M. H 1623
4. Svítil R. 1707 1/2 Londin M. 1701 4. Ždímal P. 1746 1/2 Šindelář P. H 1774
5. Kastner V. 1951 1:0 Vojanec H. 1669 5. Němec B. 1826 1/2 Tyč M. 1698
6. Joukl J. 1683 1/2 Stránský L. 1532 6. Česenek V. 1703 1/2 Nešpůrek J. 1218
7. Mikulenka T. 1625 1:0 Zámečník J. 1814 7. Chvojka J. 1551 1:0 Rožek J. 1257
8. Macek J. 1368 1/2 Šťulík J. V 1770 8. Bureš Z. 1564 1:0 Tyč J. 1237
5.5 : 2.5 5.5 : 2.5
TABULKA PO 1. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Bohemia Pardubice B 1 1 0 0 3 5.5 : 2.5 5
2. TJ ŠO Chrudim B 1 1 0 0 3 5.5 : 2.5 3
2. 2222 ŠK Polabiny F 1 1 0 0 3 5.5 : 2.5 3
2. Eurobit 1 1 0 0 3 5.5 : 2.5 3
5. Jiskra Heřmanův Městec 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 3
6. 2222 ŠK Polabiny E 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Sokol Lázně Bohdaneč 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 2
8. TJ Štefanydes Polička C 1 0 0 1 0 2.5 : 5.5 2
9. Železné hory 1 0 0 1 0 2.5 : 5.5 0
9. ŠO Hlinsko B 1 0 0 1 0 2.5 : 5.5 0
9. ŠK Rapid Pardubice C 1 0 0 1 0 2.5 : 5.5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.