Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - druhé kolo 04.11.18

Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Hlinsko B - Chrudim B 3:5, Bohemia Pardubice B - Eurobit Pardubice 4:4, Lázně Bohdaneč - Polička C 6,5:1,5, Rapid Pardubice C - Heřmanův Městec 2,5:5,5, Polabiny E - Polabiny F 5,5:2,5, Železné hory volno
Po dvou kolech jsou v čele dvě družstva s plným počtem 6-ti bodů - Chrudim B a Heřmanův Městec.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 3 
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 04. 11. 2018
volný los – Železné hory ŠO Hlinsko B – TJ ŠO Chrudim B
Rozhodčí: Stránský Luboš
1. Roušar Z. V 1909 1/2 Hájek J. H 2036
2. Adámek M. V 1874 0:1 Trhal M. 1983
3. Janda L. 1784 0:1 Linhart Z. 1961
4. Londin M. 1685 1/2 Hájek J. H 1925
5. Vojanec H. 1660 0:1 Němec B. 1824
6. Stránský L. 1540 1/2 Němec V. 1661
7. Severýn J. 1428 1:0 Chvojka J. 1557
8. Osička P. 1258 1/2 Bureš Z. 1567
3 : 5
ŠK Bohemia Pardubice B – Eurobit Sokol Lázně Bohdaneč – TJ Štefanydes Polička C
Rozhodčí: Horáček Michal Rozhodčí: Sekyrka Josef
1. Horáček M. V 2117 1/2 Ret A. H 1819 1. Rež M. 1801 1:0 Stodola J. 1730
2. Mudruňka P. 1884 1:0 Kraus O. 1976 2. Veselý E. 1752 1:0 Smejkal J. 1713
3. Mazura T. 1850 1/2 Seidl Z. 1856 3. Sekyrka J. 1723 1/2 Navrátil L. 1726
4. Mazuch J. 1957 1/2 Macek O. 1805 4. Kouba P. 1743 0:1 Buchta M. 1690
5. Kvapil P. 1655 1/2 Svítil R. 1717 5. Jouza P. 1675 1:0 Charouz M. 1645
6. Šindler J. 1560 1:0 Prokop M. 1896 6. Svoboda J. 1564 1:0 Bartoš K. 1669
7. Stehlík P. 1394 0:1 Joukl J. 1692 7. Zmek J. 1574 1:0 Stodola Z. 1556
8. Horáčková I. 1125 0:1 Mikulenka T. 1642 8. Mácha M. 1415 1:0 Stodola J. 1397
4 : 4 6.5 : 1.5
ŠK Rapid Pardubice C – Jiskra Heřmanův Městec 2222 ŠK Polabiny E – 2222 ŠK Polabiny F
Rozhodčí: Kalhous Miroslav Rozhodčí: Kvapil Pavel
1. Pavlovec V. 1805 1/2 Přibyl J. 1919 1. Černý J. 2016 1:0 Cach J. V 2033
2. Joukl M. 1488 0:1 Müller P. 1863 2. Bělohlav J. 1911 1/2 Melichar V. 1945
3. Hon J. 1758 1:0 Starý L. 1837 3. Škroch M. 1879 1/2 Nešpůrek P. 1786
4. Janko J. 1680 0:1 Honek J. 1810 4. Korol J. 2041 1/2 Cach O. 1701
5. Fiala J. 1558 1/2 Štolfa J. 1742 5. Kvapil P. 1493 0:1 Stoček P. 1560
6. Nešpůrek J. H 1512 0:1 Janoušek P. H 1682 6. Krejčí J. 1483 1:0 Bílek M. 1457
7. Kalhous M. 1543 1/2 Klouček J. 1674 7. Vorel B. 1471 1:0 Bílek J. 1393
8. Kvapil P. 1000 0:1 Cach T. H 1605 8. Frgalová H. 1592 1:0 Plíva P. 1195
2.5 : 5.5 5.5 : 2.5
TABULKA PO 2. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ ŠO Chrudim B 2 2 0 0 6 10.5 : 5.5 6
2. Jiskra Heřmanův Městec 2 2 0 0 6 10 : 6 7
3. ŠK Bohemia Pardubice B 2 1 1 0 4 9.5 : 6.5 7
4. Eurobit 2 1 1 0 4 9.5 : 6.5 5
5. Sokol Lázně Bohdaneč 2 1 0 1 3 10 : 6 8
6. 2222 ŠK Polabiny E 1 1 0 0 3 5.5 : 2.5 4
7. 2222 ŠK Polabiny F 2 1 0 1 3 8 : 8 4
8. Železné hory 1 0 0 1 0 2.5 : 5.5 0
9. ŠO Hlinsko B 2 0 0 2 0 5.5 : 10.5 1
10. ŠK Rapid Pardubice C 2 0 0 2 0 5 : 11 1
11. TJ Štefanydes Polička C 2 0 0 2 0 4 : 12 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.