Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - třetí kolo 18.11.18

Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky:
Eurobit Pardubice - Lázně Bohdaneč 5,5:2,5, Heřmanův Městec - Polabiny E 5:3, Chrudim B - Bohemia Pardubice B 3,5:4,5, Polička C - Rapid Pardubice C 5,5:2,5, Železné hory - Hlinsko B 4,5:3,5, Polabiny F volno


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 4 
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 18. 11. 2018
2222 ŠK Polabiny F – volný los Jiskra Heřmanův Městec – 2222 ŠK Polabiny E
Rozhodčí: Honek Jan
1. Hanus M. H 1986 1/2 Černý J. 2016
2. Přibyl J. 1919 0:1 Bělohlav J. 1911
3. Müller P. 1863 1/2 Škorpík J. 1881
4. Honek J. 1810 1:0 Kvapil P. 1493
5. Štolfa J. 1742 1:0 Krejčí J. 1483
6. Klouček J. 1674 1/2 Vorel B. 1471
7. Cach T. H 1605 1:0 Kvapil J. C 1424
8. Urválek M. 1489 0:1 Frgalová H. 1592
4.5 : 3.5
TJ Štefanydes Polička C – ŠK Rapid Pardubice C Eurobit – Sokol Lázně Bohdaneč
Rozhodčí: Houška František Rozhodčí: Svítil Radek
1. Stodola J. 1730 1:0 Pavlovec V. 1805 1. Ret A. H 1819 1:0 Rež M. 1801
2. Smejkal J. 1713 1:0 Joukl M. 1488 2. Kraus O. 1976 1/2 Veselý E. 1752
3. Navrátil L. 1726 1/2 Hon J. 1758 3. Seidl Z. 1856 1:0 Sekyrka J. 1723
4. Zeman L. H 1797 0:1 Janko J. 1680 4. Macek O. 1805 1:0 Kouba P. 1743
5. Buchta M. 1690 1:0 Fiala J. 1558 5. Svítil R. 1717 1:0 Jouza P. 1675
6. Charouz M. 1645 1/2 Nešpůrek J. H 1512 6. Joukl J. 1692 1/2 Rež M. 1602
7. Stodola Z. 1556 1/2 Kalhous M. 1543 7. Mikulenka T. 1642 1/2 Svoboda J. 1564
8. Brokl D. 1562 1:0 Vinš K. 1307 8. Macek J. 1388 0:1 Zmek J. 1574
5.5 : 2.5 5.5 : 2.5
TJ ŠO Chrudim B – ŠK Bohemia Pardubice B Železné hory – ŠO Hlinsko B
Rozhodčí: Němec Bohumil Rozhodčí: Šilar Lubomír
1. Hájek J. H 2036 1/2 Horáček M. V 2117 1. Šilar L. 2074 1:0 Roušar Z. V 1909
2. Trhal M. 1983 1/2 Třasák O. 1985 2. Švanda P. H 2056 0:1 Dvořák S. V 1913
3. Linhart Z. 1961 0:1 Mudruňka P. 1884 3. Jareš M. H 1931 1/2 Adámek M. V 1874
4. Hájek J. H 1925 1/2 Mazura T. 1850 4. Dunajčík J. 1835 1/2 Londin M. 1685
5. Němec B. 1824 1:0 Kvapil P. 1655 5. Vančura M. H 1617 1/2 Štěrba B. 1542
6. Česenek V. 1695 0:1 Třasáková A. H 1375 6. Tyč M. 1701 1:0 Zámečník J. 1805
7. Bartoš M. 1721 1/2 Šindler J. 1560 7. Nešpůrek J. 1252 0:1 Vašek P. 1476
8. Krys J. 1633 1/2 Stehlík P. 1394 8. Rožek J. 1251 1:0 Severýn J. 1428
3.5 : 4.5 4.5 : 3.5
TABULKA PO 3. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Jiskra Heřmanův Městec 3 3 0 0 9 14.5 : 9.5 10
2. Eurobit 3 2 1 0 7 15 : 9 9
3. ŠK Bohemia Pardubice B 3 2 1 0 7 14 : 10 9
4. TJ ŠO Chrudim B 3 2 0 1 6 14 : 10 7
5. 2222 ŠK Polabiny E 2 1 0 1 3 9 : 7 6
6. Sokol Lázně Bohdaneč 3 1 0 2 3 12.5 : 11.5 9
7. 2222 ŠK Polabiny F 2 1 0 1 3 8 : 8 4
8. Železné hory 2 1 0 1 3 7 : 9 3
9. TJ Štefanydes Polička C 3 1 0 2 3 9.5 : 14.5 7
10. ŠO Hlinsko B 3 0 0 3 0 9 : 15 3
11. ŠK Rapid Pardubice C 3 0 0 3 0 7.5 : 16.5 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.