Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - čtvrté kolo 02.12.18

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky:
Polabiny E - Polička C 3:5, Polabiny F - Heřmanův Městec 2,5:5,5, Bohemia Pardubice B - Železné hory 6:2, Rapid Pardubice C - Eurobit Pardubice 2:6, Lázně Bohdaneč - Chrudim B 3:5, Hlinsko B volno
První místo v tabulce patří i nadále Heřmanovu Městci (plný počet 12 bodů), poslední místa zaujímají Hlinsko B a Rapid Pardubice C (doposud bez bodu).


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 5 
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 02. 12. 2018
volný los – ŠO Hlinsko B ŠK Bohemia Pardubice B – Železné hory
Rozhodčí: Horáček Michal
1. Horáček M. V 2114 1:0 Šilar L. 2080
2. Třasák O. 1990 1/2 Jareš M. H 1937
3. Mudruňka P. 1909 1/2 Vančura M. H 1613
4. Mazura T. 1840 1/2 Tyč M. 1714
5. Kvapil P. 1658 1:0 Vojáček J. 1437
6. Kotlant T. 1656 1:0 Nešpůrek J. 1260
7. Stehlík P. 1397 1/2 Rožek J. 1280
8. Beneš D. 1664 1:0 Hrdlička J. 1192
6 : 2
Sokol Lázně Bohdaneč – TJ ŠO Chrudim B ŠK Rapid Pardubice C – Eurobit
Rozhodčí: Sekyrka Josef Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1. Rež M. 1800 0:1 Hájek J. H 2013 1. Pavlovec V. 1796 1/2 Vávra R. V 2031
2. Veselý E. 1762 0:1 Krys J. 2038 2. Joukl M. 1495 0:1 Ret A. H 1855
3. Sekyrka J. 1717 1:0 Linhart Z. 1964 3. Hon J. 1785 1/2 Kraus O. 1958
4. Jouza P. 1675 1/2 Hájek J. H 1919 4. Janko J. 1687 0:1 Seidl Z. 1862
5. Rež M. 1607 1/2 Ždímal P. 1747 5. Nešpůrek J. H 1508 1:0 Macek O. 1813
6. Svoboda J. 1579 0:1 Němec B. 1821 6. Vinš K. 1310 0:1 Svítil R. 1704
7. Zmek J. 1589 1/2 Bartoš M. 1717 7. Štekl F. 1270 0:1 Joukl J. 1643
8. Mácha M. 1426 1/2 Krys J. 1619 8. Kvapil P. 1100 0:1 Mikulenka T. 1636
3 : 5 2 : 6
2222 ŠK Polabiny E – TJ Štefanydes Polička C 2222 ŠK Polabiny F – Jiskra Heřmanův Městec
Rozhodčí: Kvapil Pavel Rozhodčí: Nešpůrek Petr
1. Černý J. 2026 1/2 Stodola J. 1734 1. Nešpůrek P. 1783 1/2 Přibyl J. 1906
2. Bělohlav J. 1922 1/2 Smejkal J. 1707 2. Brožka K. 1795 1/2 Müller P. 1865
3. Škroch M. 1876 1/2 Navrátil L. 1729 3. Cach O. 1716 0:1 Starý L. 1825
4. Škorpík J. 1880 0:1 Buchta M. 1714 4. Stoček M. 1618 1/2 Honek J. 1819
5. Korol J. 2033 1:0 Charouz M. 1632 5. Stoček P. 1568 0:1 Štolfa J. 1741
6. Kvapil P. 1482 0:1 Stodola Z. 1579 6. Brázda V. 1624 1:0 Janoušek P. H 1668
7. Krejčí J. 1501 0:1 Brokl D. 1565 7. Juchelka M. 1527 0:1 Klouček J. 1656
8. Králová G. 1582 1/2 Martínek M. 1402 8. Šulcová T. 1288 0:1 Cach T. H 1610
3 : 5 2.5 : 5.5
TABULKA PO 4. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Jiskra Heřmanův Městec 4 4 0 0 12 20 : 12 14
2. Eurobit 4 3 1 0 10 21 : 11 14
3. ŠK Bohemia Pardubice B 4 3 1 0 10 20 : 12 13
4. TJ ŠO Chrudim B 4 3 0 1 9 19 : 13 10
5. TJ Štefanydes Polička C 4 2 0 2 6 14.5 : 17.5 10
6. 2222 ŠK Polabiny E 3 1 0 2 3 12 : 12 7
7. Sokol Lázně Bohdaneč 4 1 0 3 3 15.5 : 16.5 10
8. 2222 ŠK Polabiny F 3 1 0 2 3 10.5 : 13.5 5
9. Železné hory 3 1 0 2 3 9 : 15 3
10. ŠO Hlinsko B 3 0 0 3 0 9 : 15 3
11. ŠK Rapid Pardubice C 4 0 0 4 0 9.5 : 22.5 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.