Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - páté kolo 16.12.18

V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polička C - Polabiny F 3,5:4,5, Eurobit Pardubice - Polabiny E 5,5:2,5, Chrudim B - Rapid Pardubice C 6,5:1,5, Železné hory - Lázně Bohdaneč 5,5:2,5, Hlinsko B - Bohemia Pardubice B 4,5:3,5, Heřmanův Městec volno
V čele tabulky se (díky volnu doposud vedoucího Heřmanova Městce) ocitl Eurobit Pardubice, na konci tabulky stále zůstávají Hlinsko B a Rapid Pardubice C.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 6 
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 16. 12. 2018
Jiskra Heřmanův Městec – volný los TJ Štefanydes Polička C – 2222 ŠK Polabiny F
Rozhodčí: Houška František
1. Stodola J. 1734 1:0 Jiroušek J. 1785
2. Smejkal J. 1707 0:1 Brožka K. 1795
3. Buchta M. 1714 0:1 Stoček M. 1618
4. Charouz M. 1632 1/2 Půlpán O. 1535
5. Stodola Z. 1579 1/2 Stoček P. 1568
6. Brokl D. 1565 1/2 Brožka K. H 1567
7. Stodola J. 1388 1:0 Juchelka M. 1527
8. Martínek M. 1402 0:1 Liška K. 1545
3.5 : 4.5
Eurobit – 2222 ŠK Polabiny E TJ ŠO Chrudim B – ŠK Rapid Pardubice C
Rozhodčí: Svítil Radek Rozhodčí: Němec Bohumil
1. Ret A. H 1855 1/2 Černý J. 2026 1. Hájek J. H 2013 1/2 Pavlovec V. 1796
2. Kraus O. 1958 1/2 Bělohlav J. 1922 2. Krys J. 2038 1:0 Joukl M. 1495
3. Seidl Z. 1862 1:0 Škroch M. 1876 3. Linhart Z. 1964 1:0 Hon J. 1785
4. Macek O. 1813 1/2 Korol J. 2033 4. Hájek J. H 1919 1:0 Janko J. 1687
5. Svítil R. 1704 1/2 Kvapil P. 1482 5. Němec B. 1821 1:0 Fiala J. 1566
6. Prokop M. 1861 1/2 Krejčí J. 1501 6. Česenek V. 1678 0:1 Nešpůrek J. H 1508
7. Joukl J. 1643 1:0 Vorel B. 1491 7. Bartoš M. 1717 1:0 Kalhous M. 1555
8. Mikulenka T. 1636 1:0 Králová G. 1582 8. Chvojka J. 1533 1:0 Kvapil P. 1100
5.5 : 2.5 6.5 : 1.5
Železné hory – Sokol Lázně Bohdaneč ŠO Hlinsko B – ŠK Bohemia Pardubice B
Rozhodčí: Šilar Lubomír Rozhodčí: Stránský Luboš
1. Šilar L. 2080 1/2 Rež M. 1800 1. Roušar Z. V 1882 1/2 Třasák O. 1990
2. Švanda P. H 2041 1:0 Veselý E. 1762 2. Novotný O. V 1895 1:0 Mudruňka P. 1909
3. Jareš M. H 1937 1/2 Sekyrka J. 1717 3. Janda L. 1771 1/2 Mazura T. 1840
4. Dunajčík J. 1827 1/2 Rež M. 1607 4. Londin M. 1689 1/2 Juchelka P. 1705
5. Vančura M. H 1613 1:0 Svoboda J. 1579 5. Stránský L. 1546 0:1 Kvapil P. 1658
6. Tyč M. 1714 1:0 Zmek J. 1589 6. Štěrba B. 1522 0:1 Třasáková A. H 1546
7. Jura J. 1547 1/2 Mácha M. 1426 7. Zámečník J. 1795 1:0 Stehlík P. 1397
8. Roub R. 1361 1/2 Pištora L. 1400 8. Osička P. 1258 1:0 Horáčková I. 1123
5.5 : 2.5 4.5 : 3.5
TABULKA PO 5. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Eurobit 5 4 1 0 13 26.5 : 13.5 17
2. TJ ŠO Chrudim B 5 4 0 1 12 25.5 : 14.5 16
3. Jiskra Heřmanův Městec 4 4 0 0 12 20 : 12 14
4. ŠK Bohemia Pardubice B 5 3 1 1 10 23.5 : 16.5 15
5. 2222 ŠK Polabiny F 4 2 0 2 6 15 : 17 8
6. Železné hory 4 2 0 2 6 14.5 : 17.5 6
7. TJ Štefanydes Polička C 5 2 0 3 6 18 : 22 12
8. 2222 ŠK Polabiny E 4 1 0 3 3 14.5 : 17.5 7
9. Sokol Lázně Bohdaneč 5 1 0 4 3 18 : 22 10
10. ŠO Hlinsko B 4 1 0 3 3 13.5 : 18.5 6
11. ŠK Rapid Pardubice C 5 0 0 5 0 11 : 29 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.