Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - šesté kolo 13.01.19

V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Lázně Bohdaneč - Hlinsko B 1:7, Rapid Pardubice C - Železné hory 1,5:6,5, Polabiny E - Chrudim B 3,5:4,5, Polabiny F - Eurobit Pardubice 4,5:3,5, Heřmanův Městec - Polička C 5:3, Bohemia Pardubice C volno
Na čele tabulky se momentálně ocitla Chrudim B díky prohře Eurobitu Pardubice, na opačném pólu tabulky je i nadále poslední Rapid Pardubice C s nulovým ziskem.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 7 
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 13. 01. 2019
volný los – ŠK Bohemia Pardubice B Sokol Lázně Bohdaneč – ŠO Hlinsko B
Rozhodčí: Sekyrka Josef
1. Rež M. 1802 0:1 Roušar Z. V 1898
2. Veselý E. 1755 0:1 Novotný O. V 1854
3. Sekyrka J. 1739 0:1 Adámek M. V 1871
4. Kouba P. 1723 1/2 Janda L. 1773
5. Jouza P. 1681 0:1 Londin M. 1686
6. Rež M. 1626 1/2 Vojanec H. 1656
7. Svoboda J. 1566 0:1 Stránský L. 1511
8. Zmek J. 1586 0:1 Osička P. 1269
1 : 7
ŠK Rapid Pardubice C – Železné hory 2222 ŠK Polabiny E – TJ ŠO Chrudim B
Rozhodčí: Kalhous Miroslav Rozhodčí: Kvapil Pavel
1. Joukl M. 1501 0:1 Šilar L. 2064 1. Černý J. 2014 1/2 Hájek J. H 2012
2. Janko J. 1677 0:1 Švanda P. H 2051 2. Bělohlav J. 1918 0:1 Linhart Z. 1956
3. Fiala J. 1557 1/2 Jareš M. H 1918 3. Škroch M. 1862 1/2 Němec B. 1835
4. Nešpůrek J. H 1571 1/2 Dunajčík J. 1816 4. Korol J. 2029 1:0 Němec V. 1660
5. Štěpán J. 1490 0:1 Štolovský M. 1000 5. Kvapil P. 1488 0:1 Krys J. 1614
6. Černý Z. 1257 1/2 Šindelář P. H 1773 6. Krejčí J. 1505 0:1 Chvojka J. 1536
7. Kalhous M. 1551 0:1 Tyč M. 1726 7. Vorel B. 1481 1:0 Bureš Z. 1545
8. Kvapil P. 1097 0:1 Jura J. 1538 8. Kvapil J. C 1414 1/2 Zelený F. 1471
1.5 : 6.5 3.5 : 4.5
2222 ŠK Polabiny F – Eurobit Jiskra Heřmanův Městec – TJ Štefanydes Polička C
Rozhodčí: Nešpůrek Petr Rozhodčí: Honek Jan
1. Nešpůrek P. 1788 1/2 Ret A. H 1853 1. Hanus M. H 1985 1:0 Stodola J. 1752
2. Brožka K. 1849 0:1 Kraus O. 1952 2. Přibyl J. 1903 0:1 Smejkal J. 1700
3. Stoček M. 1659 1/2 Seidl Z. 1878 3. Honek J. 1814 1/2 Navrátil L. 1733
4. Stoček P. 1563 0:1 Macek O. 1801 4. Štolfa J. 1746 0:1 Buchta M. 1717
5. Brožka K. H 1583 1/2 Svítil R. 1706 5. Janoušek P. H 1646 1/2 Charouz M. 1628
6. Brázda V. 1646 1:0 Joukl J. 1660 6. Klouček J. 1669 1:0 Šafář V. 1077
7. Juchelka M. 1514 1:0 Mikulenka T. 1642 7. Urválek M. 1475 1:0 Stodola J. 1402
8. Bílek M. 1439 1:0 Macek J. 1381 8. Sedlák P. 1467 1:0 Martínek M. 1399
4.5 : 3.5 5 : 3
TABULKA PO 6. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ ŠO Chrudim B 6 5 0 1 15 30 : 18 19
2. Jiskra Heřmanův Městec 5 5 0 0 15 25 : 15 18
3. Eurobit 6 4 1 1 13 30 : 18 19
4. ŠK Bohemia Pardubice B 5 3 1 1 10 23.5 : 16.5 15
5. Železné hory 5 3 0 2 9 21 : 19 11
6. 2222 ŠK Polabiny F 5 3 0 2 9 19.5 : 20.5 11
7. ŠO Hlinsko B 5 2 0 3 6 20.5 : 19.5 12
8. TJ Štefanydes Polička C 6 2 0 4 6 21 : 27 14
9. 2222 ŠK Polabiny E 5 1 0 4 3 18 : 22 9
10. Sokol Lázně Bohdaneč 6 1 0 5 3 19 : 29 10
11. ŠK Rapid Pardubice C 6 0 0 6 0 12.5 : 35.5 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.