Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - sedmé kolo 27.01.19

V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Eurobit Pardubice - Heřmanův Mestec 5:3, Bohemia Pardubice B - Lázně Bohdaneč 4,5:3,5, Hlinsko B - Rapid Pardubice C 5:3, Chrudim B - Polabiny F 5,5:2,5, Železné hory - Polabiny E 4:4, Polička C volno
Sedmé kolo na čele ani na konci tabulky nic nezměnilo - první je nadále Chrudim B a poslední je Rapid Pardubice C.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 8 
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 27. 01. 2019
TJ Štefanydes Polička C – volný los Eurobit – Jiskra Heřmanův Městec
Rozhodčí: Svítil Radek
1. Vávra R. V 2025 1:0 Hanus M. H 1985
2. Hennig T. 2036 1:0 Přibyl J. 1903
3. Seidl Z. 1878 0:1 Müller P. 1863
4. Macek O. 1801 0:1 Starý L. 1832
5. Svítil R. 1706 1:0 Honek J. 1814
6. Kastner V. 1954 1/2 Janoušek P. H 1646
7. Veselý T. V 2055 1:0 Klouček J. 1669
8. Novotný A. 1976 1/2 Cach T. H 1613
5 : 3
TJ ŠO Chrudim B – 2222 ŠK Polabiny F Železné hory – 2222 ŠK Polabiny E
Rozhodčí: Němec Bohumil Rozhodčí: Šilar Lubomír
1. Hájek J. H 2012 1/2 Jiroušek J. 1763 1. Šilar L. 2064 1/2 Černý J. 2014
2. Trhal M. 1977 1/2 Brožka K. 1849 2. Jareš M. H 1918 1/2 Bělohlav J. 1918
3. Linhart Z. 1956 1:0 Půlpán O. 1540 3. Dunajčík J. 1816 1/2 Škroch M. 1862
4. Hájek J. H 1915 1:0 Stoček P. 1563 4. Vančura M. H 1645 1:0 Kvapil P. 1488
5. Němec B. 1835 0:1 Brožka K. H 1583 5. Tyč M. 1726 1:0 Krejčí J. 1505
6. Česenek V. 1664 1/2 Juchelka M. 1514 6. Jura J. 1538 1/2 Vorel B. 1481
7. Bartoš M. 1719 1:0 Pilná J. 1481 7. Roub R. 1370 0:1 Kvapil J. C 1414
8. Chvojka J. 1536 1:0 Šulcová T. 1303 8. Rožek J. 1286 0:1 Králová G. 1544
5.5 : 2.5 4 : 4
ŠO Hlinsko B – ŠK Rapid Pardubice C ŠK Bohemia Pardubice B – Sokol Lázně Bohdaneč
Rozhodčí: Stránský Luboš Rozhodčí: Horáček Michal
1. Roušar Z. V 1898 0:1 Pavlovec V. 1807 1. Horáček M. V 2116 1:0 Rež M. 1802
2. Novotný O. V 1854 1/2 Joukl M. 1501 2. Třasák O. 1989 1/2 Veselý E. 1755
3. Janda L. 1773 1:0 Hon J. 1777 3. Mudruňka P. 1892 1:0 Sekyrka J. 1739
4. Vojanec H. 1656 0:1 Janko J. 1677 4. Kvapil P. 1669 1:0 Kouba P. 1723
5. Stránský L. 1511 1/2 Nešpůrek J. H 1571 5. Třasáková A. H 1565 0:1 Jouza P. 1681
6. Štěrba B. 1503 1:0 Štěpán J. 1490 6. Šindler J. 1595 0:1 Rež M. 1626
7. Severýn J. 1427 1:0 Kalhous M. 1551 7. Stehlík P. 1395 1/2 Svoboda J. 1566
8. Osička P. 1269 1:0 Dědek P. 1295 8. Beneš D. 1665 1/2 Mácha M. 1445
5 : 3 4.5 : 3.5
TABULKA PO 7. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ ŠO Chrudim B 7 6 0 1 18 35.5 : 20.5 23
2. Eurobit 7 5 1 1 16 35 : 21 23
3. Jiskra Heřmanův Městec 6 5 0 1 15 28 : 20 20
4. ŠK Bohemia Pardubice B 6 4 1 1 13 28 : 20 18
5. Železné hory 6 3 1 2 10 25 : 23 13
6. ŠO Hlinsko B 6 3 0 3 9 25.5 : 22.5 16
7. 2222 ŠK Polabiny F 6 3 0 3 9 22 : 26 12
8. TJ Štefanydes Polička C 6 2 0 4 6 21 : 27 14
9. 2222 ŠK Polabiny E 6 1 1 4 4 22 : 26 11
10. Sokol Lázně Bohdaneč 7 1 0 6 3 22.5 : 33.5 12
11. ŠK Rapid Pardubice C 7 0 0 7 0 15.5 : 40.5 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.