Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - osmé kolo 10.02.19

V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky:
Polabiny E - Hlinsko B 4:4, Polabiny F - Železné hory 5,5:2,5, Heřmanův Městec - Chrudim B 5:3, Rapid Pardubice C - Bohemia Pardubice B 0:8 (!), Polička C - Eurobit Pardubice 2,5:5,5, Lázně Bohdaneč volno.
Do čela tabulky se dostal Eurobit o bod před Chrudimí B a Heřmanovým Městcem (který má jeden zápas k dobru), beznadějně poslední zůstává Rapid Pardubice C.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 9 
VÝSLEDKY 8. KOLA HRANÉHO 10. 02. 2019
volný los – Sokol Lázně Bohdaneč ŠK Rapid Pardubice C – ŠK Bohemia Pardubice B
Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1. Hon J. 1766 0:1 Horáček M. V 2119
2. Janko J. 1684 0:1 Mudruňka P. 1905
3. Nešpůrek J. H 1591 0:1 Mazura T. 1839
4. Černý Z. 1257 0:1 Mazuch J. 1953
5. Vinš K. 1310 0:1 Kvapil P. 1668
6. Kurka P. 1260 0:1 Laušman P. 1849
7. Štekl F. 1280 0:1 Šindler J. 1579
8. Šetina M. 1000 0:1 Horáčková I. 1137
0 : 8
2222 ŠK Polabiny E – ŠO Hlinsko B 2222 ŠK Polabiny F – Železné hory
Rozhodčí: Kvapil Pavel Rozhodčí: Kvapil Pavel
1. Černý J. 2015 1/2 Baudyš O. V 2099 1. Jiroušek J. 1906 1/2 Šilar L. 2064
2. Bělohlav J. 1909 0:1 Roušar Z. V 1891 2. Brožka K. 1870 0:1 Jareš M. H 1970
3. Škroch M. 1860 1:0 Janda L. 1782 3. Stoček M. 1688 1/2 Vančura M. H 1657
4. Kvapil P. 1477 1/2 Londin M. 1699 4. Půlpán O. 1537 1:0 Štolovský M. 1000
5. Krejčí J. 1491 0:1 Stránský L. 1537 5. Stoček P. 1557 1:0 Roub R. 1320
6. Vorel B. 1499 1:0 Štěrba B. 1521 6. Brázda V. 1667 1:0 Nešpůrek J. 1279
7. Kvapil J. C 1423 1/2 Vašek P. 1489 7. Pilná J. 1473 1/2 Rožek J. 1279
8. Králová G. 1580 1/2 Osička P. 1465 8. Šulcová T. 1271 1:0 Hrdlička J. 1197
4 : 4 5.5 : 2.5
Jiskra Heřmanův Městec – TJ ŠO Chrudim B TJ Štefanydes Polička C – Eurobit
Rozhodčí: Honek Jan Rozhodčí: Houška František
1. Hanus M. H 1985 1/2 Hájek J. H 2005 1. Stodola J. 1748 1:0 Hennig T. 2032
2. Přibyl J. 1881 0:1 Linhart Z. 1945 2. Smejkal J. 1729 1/2 Ret A. H 1841
3. Müller P. 1873 1:0 Hájek J. H 1918 3. Navrátil L. 1747 0:1 Kraus O. 1959
4. Starý L. 1876 1:0 Ždímal P. 1743 4. Buchta M. 1728 0:1 Seidl Z. 1862
5. Honek J. 1799 0:1 Němec B. 1822 5. Charouz M. 1629 1/2 Svítil R. 1710
6. Štolfa J. 1735 1/2 Bartoš M. 1723 6. Stodola Z. 1481 0:1 Veselý T. V 2061
7. Janoušek P. H 1654 1:0 Bureš Z. 1535 7. Brokl D. 1554 1/2 Joukl J. 1665
8. Klouček J. 1669 1:0 Sokol P. 1471 8. Langrová I. 1442 0:1 Mikulenka T. 1624
5 : 3 2.5 : 5.5
TABULKA PO 8. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Eurobit 8 6 1 1 19 40.5 : 23.5 27
2. TJ ŠO Chrudim B 8 6 0 2 18 38.5 : 25.5 25
3. Jiskra Heřmanův Městec 7 6 0 1 18 33 : 23 24
4. ŠK Bohemia Pardubice B 7 5 1 1 16 36 : 20 26
5. 2222 ŠK Polabiny F 7 4 0 3 12 27.5 : 28.5 16
6. ŠO Hlinsko B 7 3 1 3 10 29.5 : 26.5 18
7. Železné hory 7 3 1 3 10 27.5 : 28.5 14
8. TJ Štefanydes Polička C 7 2 0 5 6 23.5 : 32.5 15
9. 2222 ŠK Polabiny E 7 1 2 4 5 26 : 30 13
10. Sokol Lázně Bohdaneč 7 1 0 6 3 22.5 : 33.5 12
11. ŠK Rapid Pardubice C 8 0 0 8 0 15.5 : 48.5 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.