Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - deváté kolo 24.02.19

V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky:
Bohemia Pardubice B - Heřmanův Městec 5:3, Hlinsko B - Polabiny F 5:3, Lázně Bohdaneč - Rapid Pardubice C 3,5:4,5, Chrudim B - Polička C 7:1, Železné hory - Heřmanův Městec 5:3, Eurobit Pardubice volno
Na čelo tabulky se díky volnu Eurobitu Pardubice dostala Chrudim B, která má ale oproti svým pronásledovatelům sehráno o zápas víc, poslední Rapid Pardubice C se díky vítězství dotáhl na Lázně Bohdaneč, takže poslední dvě kola budou ještě hodně zajímavá.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 10 
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 24. 02. 2019
Eurobit – volný los TJ ŠO Chrudim B – TJ Štefanydes Polička C
Rozhodčí: Němec Bohumil
1. Hájek J. H 2005 1:0 Stodola J. 1748
2. Krys J. 2045 1/2 Smejkal J. 1729
3. Linhart Z. 1945 1:0 Navrátil L. 1747
4. Hájek J. H 1918 1:0 Buchta M. 1728
5. Němec B. 1822 1:0 Charouz M. 1629
6. Bartoš M. 1723 1:0 Bartoš K. 1656
7. Krys J. 1621 1/2 Brokl D. 1554
8. Chvojka J. 1563 1:0 Stodola J. 1394
7 : 1
Železné hory – Jiskra Heřmanův Městec ŠO Hlinsko B – 2222 ŠK Polabiny F
Rozhodčí: Šilar Lubomír Rozhodčí: Stránský Luboš
1. Šilar L. 2064 1/2 Přibyl J. 1881 1. Baudyš O. V 2099 1:0 Jiroušek J. 1906
2. Švanda P. H 2048 1/2 Müller P. 1873 2. Roušar Z. V 1891 1/2 Brožka K. 1870
3. Jareš M. H 1970 1/2 Starý L. 1876 3. Vojanec H. 1635 0:1 Stoček M. 1688
4. Dunajčík J. 1811 1/2 Honek J. 1799 4. Stránský L. 1537 1/2 Stoček P. 1557
5. Vančura M. H 1657 0:1 Štolfa J. 1735 5. Štěrba B. 1521 0:1 Brožka K. H 1689
6. Štolovský M. 1000 1:0 Klouček J. 1669 6. Zámečník J. 1797 1:0 Šulcová T. 1271
7. Tyč M. 1736 1:0 Urválek M. 1491 7. Severýn J. 1441 1:0 Plíva P. 1186
8. Jura J. 1529 1:0 Sedlák P. 1475 8. Osička P. 1465 +:- 0 0
5 : 3 5 : 3
ŠK Bohemia Pardubice B – 2222 ŠK Polabiny E Sokol Lázně Bohdaneč – ŠK Rapid Pardubice C
Rozhodčí: Horáček Michal Rozhodčí: Sekyrka Josef
1. Horáček M. V 2119 1:0 Černý J. 2015 1. Rež M. 1792 0:1 Pavlovec V. 1819
2. Třasák O. 1973 1/2 Bělohlav J. 1909 2. Veselý E. 1754 1/2 Joukl M. 1513
3. Mudruňka P. 1905 1:0 Škroch M. 1860 3. Sekyrka J. 1727 0:1 Hon J. 1766
4. Vodička P. V 1984 1/2 Korol J. 2031 4. Kouba P. 1713 1:0 Marcinko P. 1778
5. Kvapil P. 1668 1:0 Kvapil P. 1477 5. Jouza P. 1678 0:1 Janko J. 1684
6. Třasáková A. H 1530 1:0 Krejčí J. 1491 6. Rež M. 1646 1/2 Fiala J. 1588
7. Šindler J. 1579 1/2 Vorel B. 1499 7. Svoboda J. 1550 1/2 Nešpůrek J. H 1591
8. Stehlík P. 1405 0:1 Kvapil J. C 1423 8. Zmek J. 1586 1:0 Kalhous M. 1532
5.5 : 2.5 3.5 : 4.5
TABULKA PO 9. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ ŠO Chrudim B 9 7 0 2 21 45.5 : 26.5 31
2. ŠK Bohemia Pardubice B 8 6 1 1 19 41.5 : 22.5 30
3. Eurobit 8 6 1 1 19 40.5 : 23.5 27
4. Jiskra Heřmanův Městec 8 6 0 2 18 36 : 28 25
5. ŠO Hlinsko B 8 4 1 3 13 34.5 : 29.5 22
6. Železné hory 8 4 1 3 13 32.5 : 31.5 17
7. 2222 ŠK Polabiny F 8 4 0 4 12 30.5 : 33.5 18
8. TJ Štefanydes Polička C 8 2 0 6 6 24.5 : 39.5 15
9. 2222 ŠK Polabiny E 8 1 2 5 5 28.5 : 35.5 14
10. Sokol Lázně Bohdaneč 8 1 0 7 3 26 : 38 14
11. ŠK Rapid Pardubice C 9 1 0 8 3 20 : 52 9

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.